Opinie o Sartorius Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sartorius Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sartorius Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sartorius Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn

Adam Nowy wpis

Czy jest specjalny mail na którego można wysylac cv ?

KJ Nowy wpis

Z całym szacunkiem ale wytrzyma tu tylko ten, kto nadaje się na pochlebcę szanownego szefa. Normalny człowiek nie wytrzyma tu ani minuty. Na pierwszy rzut oka wszystko w porządku, ale potem obgadywania, docinki jeśli ktoś nie jest po właściwej stronie mocy. Nie każdemu musi się podobać przypinanie innym łatek. Pewne zachowania nie przystoją - zwłaszcza tzw. szefostwu.

SS Nowy wpis

Wydawać by się mogło, że Niemce to porządny naród i dbają o swoje interesy. Myliłem się. Też wierzą w opowieści z mchu i paproci a nie w cyfry i tabelki. Wstyd tak dawać się podejść i usuwać ludzi, którym dobro firmy zawsze było na sercu!!!

AGK Nowy wpis

Dno i kilometr mułu... Nie polecam nikomu!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sartorius Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zofia

@Ada a wiadomo od kogo posiadasz taką informację? Zastanawiam się w jakim stopniu jest ona wiarygodna. Od czasu Twojej wypowiedzi minął ponad rok, jeśli coś w tym zakresie się zmieniło, to daj proszę znać. Wszelkie merytoryczne opinie, bez względu na ich charakter, ale z zachowaniem kultury osobistej będą na tym wątku wskazane.

@Zofia

Z własnego doświadczenia i na tym poprzestańmy.

Ada

Pracowałam w firmie kilka lat. Ogólną opinię można zawrzeć w 1 zdaniu: Więcej kierowników niż pracowników. Kierownicze stanowiska oczywiście już obsadzone przez osoby kurczowo trzymające się swoich stołków, bo z powodu niskich kompetencji oraz niedostatecznego wykształcenia nie znajdą zatrudnienia na podobnym stanowisku w innej firmie. W codziennych relacjach "wychodzi im słoma z butów". Szeregowemu pracownikowi wydaje polecenia kilku kierowników. Jednak żaden nie potrafi pomóc w wykonaniu zleconych zadań, bo najzwyczajniej sam nie ma o tym pojęcia. Brak możliwości jakiegokolwiek awansu lub rozwoju. Szkolenia i wyjazdy integracyjne tylko dostępne dla kierownictwa. Słodkich, fałszywych uśmieszków oraz obmawiania "najlepszych koleżanek" (aby zdobyć Twoje zaufanie) można doświadczyć każdego dnia.

Tom&Jerry
@Ada

A jak jest teraz ? Ktoś moze cos powiedzieć ?

@Tom&Jerry

Z tego co szepcą w trawie - gorzej niż było - dobra rada to trzymać się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Sartorius Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn

Sartorius Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wrzesińska 70
    62-025 Kostrzyn

Sartorius Poland Sp. z o.o.