GLASpolaris

Gdynia

GLASpolaris

Opinie o GLASpolaris

matrix

Nie polecam nikomu w tej firmie pracować. Zimą zimno na hali( czasami nawet 2 stopnie na plusie). Pan [usunięte przez moderatora] zmusza ludzi do podpisywania wypowiedzenia w trybie natychmiastowym wysyłając swojego znajomego karka pod adres zamieszkania. Ludzie są zmuszani do robienia nadgodzin i szefa nie obchodzi to , że ktoś nie może dłużej zostać i ma być produkcja skończona. Jak nie ma produkcji to wysyła na urlop nawet jak ktoś już wykorzystał to przed świętami wysyłany był na bezpłatny urlop. Nawet robi podchody jak zwolnić pracownika żeby pozbyć się go w jeden dzień. Proponuje umowę zlecenie i daje do podpisania wypowiedzenie za porozumieniem stron a następnie twierdzi , że Pan już tutaj nie pracuje ! Zarobki to szkoda gadać !!!! Człowiek zarabia 1300 zł na rękę i [usunięte przez moderatora] twierdzi , że za dużo Pan zarabia. Można wiele o nim i jego firmie pisać. Mam nadzieje , że wlepią mu karę za tą temperaturę na hali i za to jak postępuje z ludźmi !

Zostaw opinię o GLASpolaris - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLASpolaris