J&B TRADE

Kraków

Opinie o J&B TRADE

ania

a co mają pisac? każdy pracuje i zarabia pieniędza, a jak firma jest producentem syntetycznych wielowarstwowych worków do odkurzaczy domowych oraz profesjonalnych to wiesz... to nie jest takich wybitny temat do pogaduszek moim skromnym zdaniem, ale praca dobra

Mógłby ktoś podać dokładny adres korespondencyjny firmy? Dzięki

cieslak

anonim - 2009-10-11 20:29:11 Proszę o podanie numeru do żyrardowa do kadr pracowałem tam na sitodruku i żonie mają wypłacić zaległy urlop potrzebuje telefon pilnie prosze o kontakt 693269190 znajdz sobie w tpsa albo netii,a moze widzialem ich strone to tam daja namiar? bylem tam na rozmowie o prace ale nie mam telefonu stacjonarnego. nie dostałem roboty, bo wymagaja podpisania zakazu o braku konkurencyjnosci i jakas odpowiedzialnosc za gadanie o firmie. poza tym, skoro ty tam robiles to co ma do rzeczy zona? zabiera ci pensje, bo nie rozumiem wpisu. twoja pensja twoja praca, co ma urlop malzonki. pozdro

Mariusz

A to dziwne, bo ja pracuje w Zyrardowie i chyba w tej samej firmie na 1 Maja w duzym zakladzie ze spolka chyba amerykanska jakies konsorcjum zjednoczyli i robia tez montaz smd glownie a mniej obwodow i jakos każdy ma pensje wyplacana, to niby czemu nie placil komus a teraz nam placi? Ponoc szef zostal tam oszukany w Krakowe przez kierownika i jakiegos [usunięte przez moderatora] z biura i dlatego nie ma zakladu tam, tylko z kims zrobil tutaj. Jakos my mamy pensje, wiec moze sie obijaliscie i nie placil? :) U nas w zakladzie jest dobra atmosfera i szczerze to jestem w szoku jak tu czytam wypowiedzi, bo szef jest bardzo w porzadku i nikog z gory ani zle nie traktuje. Zakrawa mi to na scieme

anonim 2

oj będzie pewnie ciężko ale próbuj podjechac do dawnej siedziby firmy moze akurat trafisz jak będa maszyny wywozić. A i wiadomokto się tam czasem pojawia.

Zostaw opinię o J&B TRADE - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&B TRADE