Opinie o Unibail-Rodamco w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Unibail-Rodamco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unibail-Rodamco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unibail-Rodamco w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Firma dużo oferuje pracownikowi, atmosfera jest bardzo przyjazna, generalnie pracują tu świetni ludzie, bardzo profesjonalni. Nie pracuję już w tej firmie, ale miło wspominam, była to na razie najlepsza firma, w jakiej pracowałam.

Były pracownik Nowy wpis

Typowe korpo, które szczyci się zdobyciem dwa razy z rzędu tytułu najlepszego pracodawcy roku, a tymczasem to co dzieje się w środku tej firmy to towarzystwo wzajemnej adoracji kilku osób na najwyższych pozycjach. Pani (usunięte przez administratora)stwarza pozory bycia kompetentną i miłą, zaprasza na pogadanki do swojego gabinetu, wyciąga od pracowników informacje co w trawie piszczy, równocześnie (usunięte przez administratora) jesteś pod baczną obserwacją która dotyczy godzin pracy, czasu spędzanego na posiłek, ubioru itp. Tak jak ktoś już tu pisał, to prawda, że ogrom ludzi odszedł w ostatnich latach na zwolnienia,(usunięte przez administratora) a byli to ludzie pracujący w firmie po 10 lat. Płacą dobrze, ale lata świetności gdzie firma miała wspaniała atmosferę pracy i ludzi, którzy ja tworzyli już dawno zniknęła. Wszyscy wartościowi, ambitni i normalni odeszli. Pozostali tylko Ci co podkopują dołki pod innymi plus ogrom nowo zatrudnionych.

Pracownik1234 Nowy wpis

W firmie panuje straszliwa atmosfera (usunięte przez administratora). Przełożeni każą przesyłać wszystkie maile do udw (ukrytej wiadomosci), podczas pracy nie możesz mieć prywatnego telefonu na biurku żeby nic nie rozpraszało i przez ponad 8 godzi utrzymać najwyższy poziom koncentracji. Nie polecam, wiele osób odchodzi na zwolnienia psychiatryczne żeby ratować resztki zdrowa.

Pracownik Nowy wpis

Praca bardzo na plus. Polecam wszystkim rozważającym.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unibail-Rodamco spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Stabilne miejsce pracy. Zespół zaangażowanych, ambitnych ludzi z pasją. Duża odpowiedzialność w ramach indywidualnego stanowiska, co pozwala na szybki, kompleksowy rozwój umiejętności. Ciekawa, dynamiczna branża

Zostaw merytoryczną opinię o Unibail-Rodamco - Warszawa

• Jak się pracuje w Unibail-Rodamco?

Zobacz opinie na temat firmy Unibail-Rodamco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unibail-Rodamco?

Unibail-Rodamco