Opinie o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o w Swarzędz

Piotrek

A na rozmowie jakoś wytłumaczono tą różnicę stawki, że jest tak dużo mniejsza niż w ofercie na olx?

Tirering
@Piotrek

Wpisali takie stawki alby zwabić jeleni na rozmowę kwalifikacyjną a potem mydlić im oczy.

Swieżak Nowy wpis
@Tirering

Popieram ,na ogłoszeniu inna stawka a na rozmowie inna .

kris

Pracowałem w HTL ostatnio,i powiem ze praca na 3 zmiany,płaca 2.600/2.700 na reke.Nadgodziny jeśli są to idą do banku i nikt nie wie jak i kiedy beda rozliczane.Przewaga pracownikow z Ukrainy.Nowy dyrektor okazał sie chytrusem i po zebraniu z pracownikami juz wiedziałem ze jest to praca dla niewolnika,nie dla mnie.

Lolo
@kris

Kto jest teraz nowym kierownikiem w Swarzędzu?

Rim
@Lolo

Osoba która nie nadaje się na to stanowisko, która nie posiada kompetencji do zarządzania ludźmi. Za jej kadencji dużo zmieniło się na gorsze od pensji po atmosferę w pracy. To ten pan z bujnymi brwiami pan Marcin.

Operator Nowy wpis
@Rim

No to same strzały ślepe w Tychach też wszystko na gorsze za nowego pseudo dyrektora ale cóż można być Bogiem nawet a historia i opinia idzie i sobie sam wyrabia a wystarczy być człowiekiem niestety trzeba być a nie tylko udawać

Lolo Nowy wpis
@Rim

Przecież kierownikiem produkcji był jaruś. Co się stało że już nim nie jest?

Bolo

W tychach też pseudo dyrektor który się nie nadaje na to stanowisko jagby nie miał nikogo wyżej (usunięte przez administratora) by wiekszosc jak na razie kosi swoich bliskich współpracowników ale jagby tylko mógł (usunięte przez administratora) by połowę hali dobrze że jest osoba nad nim która zasługuje na słowo Dyrektorze przez duże D może pan dyrektor generalny przejrzy na oczy i odkręci swój błąd jaki zrobił wybierając pseudo dyrektora ładny uśmiech czesc rączkę poda a jagby mógł to już by cię tu nie było wszystko co zrobił dla firmy to wpierdolil jakieś kody które pracownik z brygadzista nie nadąża kasować tyle kasy wydane a to jeden wielki bubel maszyna tylko stoji przez to (usunięte przez administratora) lepiej żeby pseudo dyrektor nie był decyzyjny bo się Tychy rozleca ludzie mają go dość też się ładnie uśmiechają witają a swoje myślą mają dosc tego jego fałszywości

Operator Nowy wpis
@Bolo

Fakt racja wyjdzie na chwilę widzi jakiś urywek i się (usunięte przez administratora) o 5 minut zawsze widzi negatywy a pozytywów... niech stanie zrobi i zobaczy co tzn takiej ekipy jak ma teraz nigdy nie będzie miał jak będzie tak postępował to ludzie się wypna bo atmosfera jaka wprowadził nowy dyrektor jest sztuczna uśmiech sztuczny a jak go widzą mają dość zasłużył se na to ciężko będzie teraz być czlowiekiem i mieć szacunek dla niego ale wszystko przed nim może nabierze doświadczenia to zmieni podejście i zaczną go ludzie szanować wszystko w jego głowie

Irek

Dla mnie dobry pracodawca choć wymagający. Myślę, że w tego powodu są osoby narzekające!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Alex

Ten gościu z busa chce 4 zł. za sztukę plus transport

Alex

Chciałbym kupić palety. Do kogo mam się zwrócić? Kto kręci tym interesem?

Lechu
@Alex

Do tego z żółtego busa głupie pytanie

@Alex

To idź i kup se bo w fastku dają za darmo w zamian za to.jest porządek są poukładane a tak to wielki (usunięte przez administratora) by był jak chcesz to zgłoś się do busa będziesz miał transport z tym że droszy niż te palety palancie nawet konwojent pomoże ci rozładować jak (usunięte przez administratora) nawet nie wiesz do czego forum służy(usunięte przez administratora)

@Lechu

No właśnie głupie pytanie weź idź i spytaj a nie pisz na forum jak dziecko czy ktoś broni brania palet jak nie masz busa to rozbijaj i bierz se po desce jednej albo taczka przyjedź i nie zapomnij się (usunięte przez administratora) w łeb

Gregor

Początki zawsze są trudne ale trzeba pokazać swoje umiejętności i wówczas można wymagać!

Tytus83

Żenada!Omijać szerokim łukiem! W ofercie na Olx widniała oferta dla operatora za 4500 , na spotkaniu okazało się ,że Pan B.B. daje 2500 brutto. Stawki mniejsze niż w markecie na kasie , o Macu już nie wspomnę. A praca ciężka przy gumie na 3 zmiany. Takie postawy powinny być piętnowane i karane!

Staszek

Jaką macie atmosferę w pracy? Liczyłem, że dowiem się coś więcej

Wierzymy że wszystko będzie dobrze Czekamy na pana Tychy

Mariusz
@Bolek

Twoja opinia jest mało zrozumiała. Jeśli jesteś pracownikiem, czy mógłbyś przybliżyć warunki pracy w firmie? Jakie umowy są proponowane nowym pracownikom? Zlecenie, czy na czas określony? Czy pracownicy przechodzą przeszkolenie zanim obejmą nowe stanowisko pracy? Czy firma na bieżąco rekrutuje? Jeśli tak napiszcie o tym.

Edyta

@Kocur, czy prócz wliczonej do wynagrodzenia premii możesz liczyć na pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Piszesz, że praca jest na trzy zmiany. Czy grafik jest na tyle elastyczny, że możesz go ułożyć według własnych potrzeb? @matuszczak, przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym. Nie wolno na nim podawać danych personalnych innych osób. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin.

@Edyta

Z tego co wiem a widzialem Dominika i sie dowiedzial to bedzie sprawa .Kompa i tel tez sprawdza z jakiego zostalo napisane oczerstwo.Czekam na odp Dominika jaka bedzie odp Policji i Sadu

Edyta

@lysy, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie.Nie ma na nim także miejsca na prywatne rozmowy nie na temat. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy. @Kocur, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że nie jesteś zadowolony z pracy i wynagrodzenia. Czy pracodawca proponuje dodatki do wynagrodzenia, które by to rekompensowały? Mam na myśli premie, szkolenia lub pakiet socjalny?

Elvis
@Edyta

Mam zamiar starać się o pracę w tej firmie, komentarze trochę odstraszają, ale może zaryzykuje Jaka jest obecnie sytuacja w tej firmie?

matuszczak
@Elvis

pani edyto to dominik szramkowski wystepuje pod pseudonimem łysy.prosze przesledzic wczesniejsze wykrety na komentarze dotyczace jego osoby.czarno na białym ze to on.

Kocur
@Edyta

premia jest wliczona do ,takze zawsze dostaniesz max 2100,2200 za prace 3 zmianowa i 1 sobotą,zart .biedronka płaci lepiej

@matuszczak

Ktos oczernia Dominika a To ja wypisuje prawde bo tez tam robilem ha ha dno kompletne

@Edyta

Wpisy zostaly skopiowane i wyslane Dominikowi bo zostalo naruszone jego imie i nazwisko ale on powiedzial ze to sie zajmie jego ksiegowa

Kocur

Pracowalem 4 miesiace..wyplaty dno totalne(na rozmowie kierownik obiecuje zlote gory)z weekendem pracujacym 2200 netto. W tygodniu nie mozesz robic nadgodzin bo ...uwaga!!!..bo sie Ukraincy obraza i odejda. Szok. Dyrektor 24/h na kamerach. O wszystko zjebka. Nie mozna na chwile przystanac. Jezeli jeszcze o brygadziscie moge powiedziec dobre slowo to operator lini matol jakich malo. Skonczony (usunięte przez administratora) ktory braki swojej wiedzy o maszynie nadrabial kapowaniem i gnebieniem mlodych pracowników. Do kibla mozesz isc tylko gdy cie zmienil operator..i teraz najlepsze...w kiblu miales 4 minuty na zalatwienie sprawy bo inaczej gaslo swiatlo haha..po miesiacu juz wiedzialem ze jest zle. Nie polecam ..omijajcie to miejsce.

@Kocur

Witam kogo miales brygadziste Mrowe Czy Strazaka

@Kocur

Bo ja robilem z nimi na zmianie debile ale byly lepsze zmiany np. Matuszak co robil Domino albo Jarek to byla zaloga

kołodziej
@lysy

szramkowski zamknij juz sie bo rzygam tymi wypocinami.

@kołodziej

Juz mu napisalem meila jak na Dominika jedzecie bedzie u prawnika Powodzenia

Edyta

@Elvis, jesteś zainteresowany zatrudnieniem i będziesz aplikować do firmy? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Twoje doświadczenia pomogą innym osobom zainteresowanym tą pracą. Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby pomóc @Elvisowi i odpowiedzieć na jego pytania dotyczące zatrudnienia i obecnej sytuacji firmy?

Obiektywny

A jak tam szanowny kierownik pan jaruś? Zmienił się coś na lepsze czy nadal boi się własnego cienia? Podobno swojego szwagra tam ściągnął z litości czy coś.

Cezary

Czy praca w dobrej firmie jest powodem tej ciszy na forum?

@Cezary

napewno nie a gdzie pojda nieuki jak i tak z tego zycia nie maja nic .o sorry strazak sam ma kwiaty na balkonie latem i kameree!!@!!!!!!!

obiektywny
@lysy

łysy,a od ciebie nawet zona z dziecmi do kochasia uciekła gdy byłes na nocnej zmianie.ha ha ha,taki z ciebie zazdrosny bidok,ze kobieta ci wymiotła wszystko z chaty pajacu.

@obiektywny

Obiektywny ja mam nadal Zone i Dziecko chyba sie pomyliles z kolegami jak to mozna nazwac(podpierdalaczami)A strazak sorry kupil w koncu Golfa nowszego

notariusz
@lysy

ha ha ha pamietny dominik szramkowski,to ten co celowo rysał felgi na szkode zakładu?ciekawe czy nadal siedzi z piwkiem pod zabką na manhatanie...

kołodziej
@lysy

szrama siedz se nadal z piwem pod zabką na manhatanie.

Zaba
@kołodziej

Dominik nie rozmnazaj sie.

@lysy

Ja powiem wiecej,masz syna dominiku.

@Bob

teraz wiadomo do kogo należy 3/4 tych obrazliwych wpisów.dojebali go na kamerach ze niszczy czyjąś prace i mienie i jeszcze sie odgrywa że na nieudacznika donieśli.nie życzyć nikomu takich pracowników i :Niby Ludzi:

@notariusz

to nie Dominik pisze blad ale z nim robilem w tym czsie

@kołodziej

ja nie chodze na manhatan tylko przejazdem jestem.Lysy to nie Dominik ha ha .Pomyscie troche kto ????

@kołodziej

on nie musi robi VW i prowadzi na starym rynku knajpe znowu blad

@Zaba

co wy chcecie Dominik Dominik a ja to pisze

@Zaba

palant Dominika wciagaja w te pisy.nieuki

@Bob

z tego co wiem to na kamerach go nie (usunięte przez administratora) bo jeszcze robil z nami do czasu kalugi i pozniej razem z nami go tez zwolnilii

@lysy

Panie szramkowski ,jesli istniał choc procent watpliwosci ze pan to nie pan to tymi wpisami własnie go uzupełniłeś do stu.nikomu tak nie zależy na zbiciu z tropu,jak samemu zainteresowanemu,wiec niech pan sobie oszczedzi dalszego pośmiewiska.

@Bob

Ale barany pisza glupoty a ja sie smieje .Kto jeszcze robil w tym czasie zagadka????

@Bob

Jaki ku...Dominik myscie barany kto jeszcze robil z okolic Swaja

notariusz
@lysy

szrama to najgorszy sort.

@notariusz

nawet nie wiedza kto pisze ale losie

@notariusz

Glupki robi vw ma knajpe z bracholem na starym a ja to pisze jeszcze nie wiecie kto robil z nim ....

Salceson
@lysy

Znam szramkowskiego i powiem ze do tej judaszowej (usunięte przez administratora) jest wszystko podobne.Nie znam nikogo kto powie o nim dobre zdanie.

Edyta

@ex dlaczego utożsamiasz wysokość wynagrodzenia z narodowością kadry pracowniczej? Czy obywatele Ukrainy nie chcą zarobić jak najwięcej? Czasami firmy podnoszą wynagrodzenie swoim pracownikom, wraz ze wzrostem ich stażu pracy w tej firmie. Jak ta kwestia jest rozwiązana w Fastek Fitting Polska?

ex

Pracowałem w tej firmie i co mogę powiedzieć zarobki są bardzo słabe ale nie ma się co dziwić jak 60% załogi stanowi Ukraina.

lysy

Mrowa nic nie przytyl a jego ziomek STRAZAK SAM Chcial chate w bloku sprzedac i pipa.A samochodow z zona nie zmienia od 6 lat ladne zarobki Krzysiu i Mroweczka.A jebac trzeba nieuki.Bardzo dobrze wam ziomki i do kolekcji Krystianek wiocha

Tomaszek

Palety Tychy idą do spalenia !

Zostaw merytoryczną opinię o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o - Swarzędz

• Jak się pracuje w Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o?

Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o