Opinie o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KON-SPAW Aleksander Kuczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KON-SPAW Aleksander Kuczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

żona pracownika

to wielka kpina , myslalam ze maz jak sie przyjmnie jakos sie ulozy, ale z oszusta trafil na oszusta, jak powiedziec dziecia ze na koncie nie ma , suchy chleb jemy bo nie ma , miało być 25 zapewnienia chore a jest który 4,tylko prezesi dbaja o swój tylek, i przydupasy, nie patrza na ludzi gdyby nie ludzie to tej firmy by nie było , żenada

kupiłbym dziecku pączka, ale mnie niestac :/

zamiast wydawac pieniadze na pączki, to lepiej dac wyplate ludziom, a nie mydlic oczy, myslac ze ludzie beda zachwyceni ze pączki dostali !!!

Ta firma to jakas fikcja. Skoro firmy nie stać na wynagrodzenia dla pracowników to może czas zakończyć ten interes. Dziwie się ze dostali jakikolwiek kontakt i że ktokolwiek chce jeszcze z nimi współpracować. A wymaganie od pracowników pracy 7 dni w tygodniu po 10 godzin to żenada. Może najpierw dać wynagrodzenie a potem mieć jakiekolwiek wymagania bo ludzie nie wiedzą po co pracują. Marze o takim dniu kiedy żaden pracownik nie przyjdzie do pracy, ciekawe czy wtedy będą tacy zadowoleni? Może najwyższa pora powiedzieć chociaż przepraszam i okazać szacunek dla ludzi którzy pracują na wasze wille!! Parodia, żenada i totalny brak szacunku. Traktują ludzi gorzej niż psy!!

Spawacz

Dla mnie to jest pomylka...a nie powazna firma...a pozatym ta firme przejmujas Ukraincy:) ktorzy maja wiecej na godzine niz My...tragdia...

logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Chyba trzeba będzie znowu wybrać się do inspekcji pracy. Kontrola co miesiąc chyba się przyda.

A może pan Aleksander lub pan Paweł powiedzą jak wytłumaczyć dziecku żę nie będzie miało co jeść bo tatusiowi nie dali jeszcze wypłaty?

Zapłacić rachunki, zrobić zakupy czy zatankować zakupy? Od kogo pożyczyć pieniądze na chleb? Notoryczne dylematy pracowników konspawu.

Jest 2 luty, wynagrodzenia za miesiac grudzien nadal NIEMA.

Dziwne. Podobno wczoraj były zaliczki a niektórzy wciąż mają pusto na koncie. Może nie wszyscy zasłużyli na zaliczkę?

Badyl

Nie denerwujcie sie przeciez rachunow nie musimy placic. Moze paliwko dadza nam na stacji na kreche a do jedzenia narwijmy sobie szczawiu. Wazne jest jak to mowia " wazne ze jest robota i rodzinna atmosfera" Ta firma to porazka na calej linni ktora nie szanuje pracownikow.Ps PIP bedziecie miec co miesiac.

małpa

nie ma co sie denerwować jest dopiero 28 styczen wypłata bedzie lada dzień mam nadzieje ze powoli sytuacja z wyplatami bedzie sie poprawiać przeciez kierownictwo robi wszystko aby pracownikom bylo lepiej

@małpa

Widać,że niektórzy żyją w innej rzeczywistości,dla niektórych jest dopiero 28,a dla innych aż 28.Ta firma nie jest instytucją charytatywną ,a pracownicy wolontariuszami,w związku z tym pracodawca ma OBOWIĄZEK wypłacić wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca,a pracownik ma OBOWIĄZEK to wynagrodzenie przyjąć.Jeśli kierownictwo robi wszystko,aby pracownikom było lepiej,to może powinno zacząć od okazywania im szacunku.Jak na razie"robienie wszystkiego"nie przynosi żadnych pozytywnych efektów,a wręcz odwrotnie.Może czas na zmianę kierownictwa?

J ebajcie godziny !!! Przychodzcie w soboty i w niedziele !!! A napewno kon spaw wam zaplaci za to!!! ludzie przejrzyjcie na oczy wkoncu !! nieplaca wam za poprzednie miesiace i za grudzien tez pieniedzy nieotrzymaliscie... zastanowcie sie nad tym. firma bez zapasu finasowego, zyja z miesiaca na miesiac i wiecznie tlumacza sie ze kontrachent niezaplacil. Byl PIP w piatek i zawita znowu lada dzien :)

Skoro pan księgowy nie odbiera telefonu to może tutaj ktoś nam napisze kiedy możemy spodziewac się wypłaty?

No i znowu czekać na kase. Parodia. Najlepiej jak wszyscy się zwolnią. Zostaną z samymi nowymi którzy nic nie potrafią i ciekawe jak na tym wyjdą. Kierownictwo chyba nie zdaje sobie sprawy że to dzięki pracownikom mają kasę. Gdyby nie oni firma już by nie istniała.

małpa

do holandi jezdza osoby sprawdzone czyli najlepsi z najlepszych ci cos potrafia trzeba byc cierpliwym i czekac az sie zasłuzy na wyjazd za granice a jest to mozliwe bo konspaw jest firma preżną i rozwijającą która stawia na młodych

"Wesołych Swiąt" panie Gustawie ;p Tyle chociaż też mógłby pan powiedziec wszystkim pracownikom...

gustaw

ta firma to zenada, nic nie maja sobie do zarzucenia. bezczelnie twierdza ze wyplaty sa do 25 każdego miesiąca szkoda tylko ze wyplata za październik była w grudniu, a w przelewach nawet nie podaja daty za jaki miesiąc jest wypata. Szoda ze pip nie radzi sobie z takimi firmami. Powinni dostawac wysokie kary tak żeby im się nie oplacalo opozniac wynagrodzenia.

Będzie dobrze jak firma zacznie płacić terminowo a nie kiedy chce. To wystarczy, żeby ludzie przestali narzekać. Jeśli nie jest to możliwe 10-go to ustalić że wypłata jest 20-go i przynajmniej każdy będzie wiedział kiedy dostanie swoje wypracowane wynagrodzenie.

małpa

jak każdy będzie tak narzekać to nic z tego nie będzie firma stara się aby pracownicy mieli dobrze są dobre stawki,wyjazdy do holandii

@małpa

Ciekawe, że do Holandii cały czas jeżdża ci sami. Pracuję juz dwa lata i ani jednej propozycji wyjazdu nie miałem.

Jak widać kierownictwo broni wizerunku firmy. Jednak jeśli mają takie podejście to może zacząć pracownikom płacić za skończoną pracę a nie ustalać stawke godzinową. Pozwole sobie tylko zauważyć że słowa "wziąść" niema w słowniku języka polskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o KON-SPAW Aleksander Kuczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Zobacz opinie na temat firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Kandydaci do pracy w KON-SPAW Aleksander Kuczyński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński