Kabanos

Jabłonka

Opinie o Kabanos

veva

Dobré ráno....chcem sa opýtať,kde nájdem ,koľko bodov mam na Vašej kartičke,za nákup za body.....Nemôžem to nájsť...Ďakujem

Aneta

Nikt nie odniósł się do mojego pytania, więc pozostaje mi je ponowić. Czy ktoś jest w stanie odnieść się do wynagrodzenia otrzymywanego w Kabanosie?

Aneta

Na pewno jest wiele plusów z tego co wymieniłeś @biuro. Pozostaje tylko kwestia wynagrodzenia. Skoro w Kabanos doceniają jak ktoś się stara i pokazuje, że sam potrafi coś zdziałać, to czy można liczyć na podwyżkę? To bardzo ważne informacje dla innych, tym bardziej, ze startuje się z najniższego pułapu.

biuro

Praca w biurze w Kabanosie jest na prawdę w porządku. . Pieniądze sa adekwatne do wykonywanej pracy. Jesli cos umiesz to dostaniesz normalne wynagrodzenie, jeśli jestes zielony to tez sie nie spodziewaj sie kokosów. Dodatkowo to nie jest praca dla kogos kto czeka tylko zeby się palcem pokazało co ma robić, bardziej sam człowiek musi myśleć co ma zrobić. Umowa o prace jest, na najniższej krajowej. Plus wielki pieniadze sa zawsze na czas, nie czeka się aż szef bedzie miał czas dla Ciebie, tylko idzie do kasy i pracownik Ci wypłaca. Atmosfera jest rożna, zalezy od humorku szefowej, ale szanują sobie dobrych pracowników. Imieniny szefa, szefowej to zaprosza biuro na obiad. Za całokształt +4 , polecam

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w Kabanos. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

hgjk

@ romek - z tego co mi wiadomo, to nie ma na chwile obecną żadnycvh propozycji pracy od firmy Kabanos

nick

Tutaj są aktualne oferty pracy: http://kabanos.biz.pl/pl/strona/9/kariera

wóz

Czy koń rządzi hurtownią w Żywcu ?

sey

Jest ok !

rzeczliwy

a tak na poważnie ....... czy właściciele nauczyli się po ukraińsku???? czy może dalej po spytkowicku ;-)

kierowca

Pracuje jako kierowca na krajowce, zarobki nie są najgorsze. Uzależnione od tonazu jaki sie wiezie, atomosfera w porzadku. Normalny pracodawca. Nie wiem skad te negatywne opinie tutaj

Adam 901

Ale dlaczego nie polecasz tego zakładu???

Zosia

Nie polecam nikomu tego zakładu !!!

Adam 901

A jak finansowo w tym zakładzie? I jakie tempo pracy?

Adam 901

Witam. Pracujesz tam albo pracuje ktoś znajomy tamę Jablonce? Jak tam zarobki i wogoke?

Adam901

Ale jak z zarobkami i jacy ludzie tam pracuja czy sa ok czy hamy???

lazik

czemu negatywne opinie zostaly wykasowane, cenzura?!

Adam 9011

A jak jest na zakladzie w Jablonce bo wlasnie sie tam wybieram a nie wiem jak przygotowac sie psychicznie? I jak zarobki...

ludek

Ludzie, czy niektórzy z Was nie potrafią obsługiwać przeglądarki i internetu?? Połowa tych wpisów nie dotyczy tej firmy, której logo jest na początku strony. Tu powinno się pisać na temat firmy Kabanos z Jabłonki a większość pisze o firmie Kabanos Machów.

No a pracowałeś tam?

Michał 90

A mógłbyś podać mi swojego maila albo numer telefonu?

Michał 90

Czyli jak tam z zarobkami? I jak to połowa etatu?

Michał 90

Chciałbym zapytać jak tam praca wygląda.Czy jest bardzo ciężko i jacy tam pracują . Bo za niedługo spodziewam się Syna chciałbym pracować w fachu i troszkę zarobić. Bardzo proszę o odpowiedź.

były pracownik

Ja napiszę tak: kto chce pracować i nie boi się pracy będzię zadowolony. Praca ciężka, ale idzie zarobić. Kto chce kombinować to będzie narzekał.

Bartek

Nie mogę uwierzyć w to, że jeszcze istnieją takie firmy. Wydawało mi się, że w tym przedsiębiorstwie wszystko jest w jak najlepszym w porządku, a opinie, które tutaj przeczytałem trochę mnie przeraziły. @Inka piszesz o wielu rzeczach, ale nie podajesz konkretów. Zastanawiam się, jakie firma oferuje zarobki za tak ciężką pracę.

lupa

Niewiarygodne lecz prawdziwe zwolnił się D.G. nawet dobrych ludzi nie umieją przytrzymać a wydawało się że gość się tam zestarzeje spoko był nie wywyższał się a ludzie go słuchali coś w sobie ma ciekawe co go ugryzło pewnie konkurencja jaka zabrała ale jaja

lukas

Nie polecam dla zawodowych kierowców

on

mam pytanie jaka pracuje tam kadra zarzadzajaca mam na mysli kierownictwo poszczegolnych działów,rozbior ,ubój, przetwornia itd.są to miejscowi ludzie czy jak to zwykle bywa przyjezdni ,ktorym kariera nie wyszła w innych zakładach i tu zostali przygarnieci bez posiadania wiedzy w tym temacie.pozdrawiam wytrwałych tam ludzi

Krzyś

najlepsza hurtownia znajduje się w Żywcu, tam nie mam jaj:D wszystko na lajcie kasa też nie zła

Super

Super firma :D

salma

Witam.powiedzcie mi jesli ktoś się orientuje, ile można zarobić pracując w biurze w tej firmie na zamówieniach.pytam ponieważ wybieram się tam do pracy..pozdrawiam.....i proszę o zdanie osób które coś wiedzą na ten temat a nie tylko przypuszczają

Krasnoludek

Wiem.Zależy w jakim charakterze chciałbyś(chciała byś)tam się zatrudnić.Polecam zatrudnienie na kuchni(dla kobiet),a przy rozbiórce dla mężczyzn.Sklepy omijajcie szerokim łukiem........

obserwator a jak długo pracujesz w firmie Kabanos? jaka jest tam reszta szefostwa? czy są lepsi od kadrowej?

zuzia kluska

Moja mama pracuje w kabanosie, może to męcząca praca ale dobrze zarabia a żeby bisać tak żałosne i niemiłe argumęty to naprawde czeba być idjotą. Byłam kiedyś w kabanosie bo zabrała mnie moja mama wszyscy ludzie ktorzy tam pracują so bardzo wporzo , a wy jeżeli tego nierozumiecie to zapiszcie sie do burdelu bo naprawde sie tam nadajecie.

gośc pracuje

Pracuje tam i zarabiam 6500 tyś tak nie narzekam jestem kierowcą

nick
@gośc pracuje 20.02.2012 16:26
Pracuje tam i zarabiam 6500 tyś tak nie narzekam jestem kierowcą

bo jesteś kierowcą ! (usunięte przez administratora) !

aaaa

same bzdury byłeś tam

stara

to napisz które???

ddddddddddddddddddd
@anonim 14.09.2011 20:36
Nie mów bo jest pare osub naprawde fajnych.Staraja sie wykonywać swoją prace chociaż nie sa doceniane....

osób się pisze przez ó zamknięte

Oj co ja tu widzę. Pakowaczki nigdy się nie uspokoją.

ja jestem odważna a o co chodzi?

pracownica

jest ktoś w warszawie z byłych pracowników zainteresowany pokazać tej firmie co oni z nami wyprawiają?

grzegorz

Jest tam charówka ja tam pracowałem

znajdzie sie ktos odważny

nie pracujcie w tej firmie t( usunięte przez administratora ).......wszystko co najgorsze

nie radze by tam pracować (usunięte przez administratora)

czy nikt w tej hurtowni nie pracował w warszawie lub nie pracuje? ludzie napiszcie jaka sytuacja jakie zarobki jak szefostwo i jak ludzie tam pracujący? prosze?

mysza

MOŻE KTOŚ MI NAPISZE O HURTOWNI KABANOSA W WARSZAWIE? JAKA ATMOSFERA , KASA , KIEROWNICTWO , CZY WARTO TAM PRACOWAĆ? I OGÓLNIE JAK JEST. DZIĘKI

Zostaw opinię o Kabanos - Jabłonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabanos