Obsługa fatalna. Panie zamiast obslugiwac to urzadzaja sobie pogawedki, szczegolnie w sobte gdy na sklepie jest minimum 6 osob nie ma kto obslugiwac panie na miesnym widza kolejke sa 2 ale obie zajete sprzataniem. O kasie juz nie wspomne mozna czekac i czekac. Ogolnie nieprzyjemna atmosfera obsluga chyba jest tam za kare. Bardzo czesto robie tam zakupy ze wzgledu na to ze mam bardzo blisko ale po dzisiejszej sytuacji jaka miala miejsce w tym sklepie zrezygnuje z zakupow na stałe. Sytuacja z dzis z młoda pracownica blond przy kości. Robilam z partnerem i dzieckiem zakupy owa blondi nas obslugiwala po skasowaniu zakupow wyszlam z dzieckiem przed sklep partner zostal i placil za nim kolejka kilka mlodych chlopaczkow. Rachunek wyszedl ponad 50 zl a partner placil karta i zapomnial pinu. Panienka blond zamiast rozdzielic rachunek na 2 i problem z glowy nie potrafila sobie poradzic. Przyszla inna pracownica i załatwiła sprawe od tak a młoda poszla na inna kase razem z młoda klientela niestety na jej nieszczescie odezwala sie do niech obrazajac mjego partnera i nie wiedzac ze stoje przed sklepem i wszystko slysze. Weszłam do sklepu zwracając jej uwage ze nastepnym razem niech obgaduje klientow troche ciszej. Oczywiście zero reakcji nie minela chwila blondi znikła. Takze jak nie musicie to nie robcie zakupow w tym sklepie.Szkoda nerwów.