PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A.

Frydrychowo

Opinie o PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A.

kozak

No właśnie, miały być podwyżki po wakacjach. Dali w zimę po parę groszy i obiecali po wakacjach. Tymczasem wszystko jest wstrzymane, nie ma podwyżek technicznych, po awansie na operatora ludzie dostają jakieś grosze tylko, takie traktowanie ludzi może źle się skończyć dla firmy!

zwh

Gdzie obiecane podwyżki po wakacjach?!

nick

Pracuje na magazynie dzial ZWH praca niewolnicza prawie 8 h na wozku a w umowie 4 godziny prac biurowych i 4 jazdy koordynator to totalna pomylka daje soba pomiatac szef produkcji robi z nim co chce nie ma wlasnego zdania nie stoi murem za swoimi podwladnymi tylko patrzy gdzie i kiedy zabrac premie na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywal podwyzki troche juz pracuje i niczego takiego nie otrzymalem ten czlowiek nadaje sie jedynie do karcenia przez osoby stojace wyzej od niego szkoda slow omijac zaklad z daleka a pana waldka idzie dobrze podpasowac pod protektor AVE CEZAR!!!!

tadek
@nick 19.09.2016 10:41

w magazynie ciezka robota chyba zart jakis ? zapraszam na odzysk .zobaczysz co to ciezka praca

ZWH
@tadek 12.12.2016 17:17

Na odzysku nie jest tak źle. Pracowałem na odzysku i robota nie jest zła, najgorzej jak si e zapchają sita :) Pozdrawiam zmianę A :)

Szkoda gadać miodem w tej firmie momet się udławisz !!

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A. - Frydrychowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLASTICA Sp. z o.o. grupa kapitałowa TZMO S.A.