Eksa Sp. zo.o

Rzeszów

Opinie o Eksa Sp. zo.o

Karolina26

Robiłam kurs w Eksie i stanowczo ODRADZAM szczególnie dziewczynom. Instruktor Stanisław Paryła to obleśny zboczeniec! Zamiast uczyć jeździć kombinuje jak wymacać kursantkę. Zmarnowane 30 godzin jazdy! Stres, niemiła atmosfera. Trzeba wysłuchiwać wywodów Paryły na temat drugiej dziurki itp. Jak się zwróci mu uwagę że przekracza granice to jest jeszcze gorzej. Krzyczy jest chamski nie nadaje się do tej pracy.

annnka
@Karolina26 14.02.2017 09:12

tez mialam jazde z tym instruktorem i ma Pani rację niezbyt miły bardzo krzyczy i maca kursantki

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Eksa Sp. zo.o? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Eksa Sp. zo.o - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eksa Sp. zo.o