Medsalus

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Medsalus
2 2

Opinie o Medsalus

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medsalus

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Medsalus. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

   
Gosia

Kasia tutaj nie płaca za to ze siedzisz na fb i mimo ze jesteś w związku umawiałas sie z kolesiami na randki. Co na to Twój Robert?. Ja z tym Panami jestem od 5 lat i jakoś mi dobrze. Oczernianie innych w dzisiejszych czasach to norma łatwo to zrobić przez neta. Tak to jest jeśli ktoś osiąga sukces to zazdrość ludzka nie zna granic.

   
zniesmaczona

Jeśli chcesz podjąć pracę w tej firmie, przygotuj się na tygodnie pracowania na czarno. Jeśli jesteś zgrabną, młodą dziewczyną - przygotuj się na głupie teksty i próby stworzenia sobie romansu (uwaga - czasami wręcz natrętne! Współczuję żonom, bardzo sympatyczne kobietki). Jeśli jesteś w trudnej sytuacji życiowej/finansowej - nie mów tego, wykorzystają to. Jeśli będziesz chciała wyjść z inicjatywą i zrobić coś dodatkowo - potem będzie to traktowane jako Twój obowiązek i dostanie Ci się za brak takich kroków w przyszłości. Ci Panowie mają na tę chwilę w posiadaniu apteki Vita Salus, Sklep Kiekrz Living, kawiarnie Czekoladowa Chwila, firmę deweloperską Primus Polska (wcześniej Home International Construction) i pewnie jeszcze kilka innych "krzaków".

   
Ola
@zniesmaczona 30.09.2015 13:15

Ja pracuję u tych Panów i są bardzo słowni, wszystko co ustaliłam z nimi na początku współpracy to mam. Super szefowie.

   

Zostaw opinię o Medsalus - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medsalus