Opinie o Szymon Cyganek Meble w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szymon Cyganek Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szymon Cyganek Meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymon Cyganek Meble w Radomsko

Czyli zagadka tej informacji o zamknięciu na stałe z googli jest już rozwiązana? Robiłem już jako pomocnik stolarza, myślałem ze sobie tu coś znajdę. Jak tak czytam te komentarze sprzed lat to zastanawiam się po jakim czasie te wszystkie sprawy już się rozwiązały?

Maryla Nowy wpis

Cześć, a wiecie coś na temat aktualnego stanu firmy? Bo mąż chciał się kontaktować zapytać czy nie szukają pomocników, a w Google widnieją jako zamknięci na stałe. Faktycznie już nie funkcjonują? A może jeszcze jest szansa na pracę? Jeśli coś wiecie to będę wdzięczna za info.

Nikita Nowy wpis
@Maryla

Ty czytałaś te wszystkie opinie?? ???????? Gdzie mąż ma pracować i za co za darmo i u (usunięte przez administratora)? Kobieto ta firma już nie istnieje ten (usunięte przez administratora)teraz sam pracuję u kogoś takim był specjalistą ???????????? zresztą on i jego kobita to (usunięte przez administratora)

Klaudia Nowy wpis

To firma zajmuje się meblami?

J.G.

Nie polecam, meble wykonane kiepsko, szuflady w meblach rozpadają się, ponieważ dykta od spodu szuflad przymocowana tylko do krawędzi szpilkami. Terminowość żadna. Wiele telefonów i terminy ciągle przesuwane. Nazwisko godne wykonawcy.

Firma Szymon Cyganek Meble poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Radomsko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy (СD)Praca na produkcji / Робота на виробництві
Radomsko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Operator kalmara
ERONTRANS SP. Z O.O
SiM

Nie polecam... nawet najgorszemu wrogowi. Zleciliśmy zrobienie kilku szafek i blatu kuchennego. Nic trudnego dla normalnego stolarza. Wziął pieniądze, a na meble czekaliśmy nie miesiąc (tak jak obiecywał) ale prawie 5!!! a i tak zrobił niewiele z tego na co się umawialiśmy. Umawiał się przynajmniej 15 razy na montaż i to tylko po naszym ponaglającym telefonie, potem nie przyjeżdżał i nie obierał telefonów. Kilka razy tłumaczył się samochodem, sprawami rodzinnymi lub innymi tego typu wykrętami. Jak już przyjeżdżał to tylko z częścią materiałów, albo ze źle zrobionymi (z miarką jest "trochę na bakier"). Ogólnie - meble które udało mu się zrobić są marnej jakości. Kiepsko wykończone, np. lakier na szafkach który już pęka. My dostaliśmy jego numer z polecenia, więc niby miało być dobrze... Ale niestety... "Stolarzem" to on jest żadnym!

klient

W maju 2015 została wykonana usługa montażu szafy z pękniętym szkłem w dwóch miejscach- uszkodzenie podczas transportu. Uszkodzenie miało zostać naprawione (wymienione). Całkowita kwota za usługę została wypłacona. Jednak do dnia dzisiejszego naprawa nie nastąpiła, pomimo ciągłej próby kontaktu brak odpowiedzi. Sprawa zgłoszona do Rzecznika. Firma nie godna polecenia.

klient

Nie polecam... wykonawca nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonów a jak już odbierze to nie pojawia się w wyznaczonym terminie. Wykonanie mebli kuchennych i szaf mimo opóźnienia o 4 miesiące wymagające poprawek, o poprawki musze upominać się za pośrednictwem rzecznika konsumenta i prawnika. Kompletny brak profesjonalizmu. Żenujące.

Wkurzony klient

Przestrzegam przez oszustem firmą SCM Szymon Cyganek Meble! Pieniądze zapłacone a mebli od kilku miesięcy nie ma! Kontakty telefoniczne i mailowe zbywane kolejnymi nierealnymi terminami. Sprawa będzie zgłoszona na Policję i do Prokuratury.

Aldi59

Witam, godna polecenia firma, jest na rynku dużo firm, które oszukują, zawalają terminy, bądź człowiek czeka w nieskończoność na poprawki! Z panem Szymonem problemu nie mieliśmy, czyli ja oraz syn z synową. Polecam kuchnia wygląda tak jak chciałam, co prawda poprawka była, ale wykonana w ciągu tygodnia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Szymon Cyganek Meble - Radomsko

Szymon Cyganek Meble
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Szymon Cyganek Meble