Opinie o GARDEN TOMATEN w Drężno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GARDEN TOMATEN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GARDEN TOMATEN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GARDEN TOMATEN w Drężno

grogo Nowy wpis

Nie ma co przykładać do tego dużej wagi, praca fizyczna więc zrozumiałe

turbo Nowy wpis

Czy kogoś oszukała ta firma proszę o info bo mam od nich wiadomość

Limon Nowy wpis

Własnie dostałam od nich maila, czy jest tu ktoś kto rzeczywiście a nie w domyśle został oszuakny?

gość Nowy wpis

Nigdzie nie ma takiego prawa aby pobierać za dojazd czy cokolwiek to jest karane i bezprawne ...uważajcie serio

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GARDEN TOMATEN? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
krystyna

tak to prawda w dalszym ciagu ta sama oferta 50zl na rok 2014

komando

Ja tez dostalem ta oferte (usunięte przez administratora)Pozdro

baska111

też sie zastanawiam nad tym

grzes1114

scieme walą mam pytanie wyjezdza ktos za granice do pracy z checią bym pojechał ale tu są sami naciągacze . jesli tak prosze o kątakt (usunięte przez administratora)

grzes1114

kris - 2013-01-07 10:56:47 UWAGA NA FIRMĘ GARDEN TOMATEN, OFERUJĄ PRACĘ W DREZNIE PRZY POMIDORACH ZA 6 EURO/H. Napisali mi długiego maila, z którego nic nie wynika dobrego dla pracownika. Nie ma z nimi kontaktu telefonicznego, osobiście też nie ma. Trzeba na ich konto wysłać 50złotych [koszty transportu???], wtedy wyślą dokumenty. Jak ktoś chce swoim autem jechać to nie może bo jedyna droga jest z nimi, ale po wpłacie 50złotych. Mają dużo chętnych więc trzeba być cierpliwym jak ktoś dzwoni na podane numery, (usunięte przez administratora) prawda. OSZUSTWO ŚMIERDZI NA KILOMETR. 50ZŁ.-MAŁA SZKODLIWOŚC CZYNU, NIC IM NIE ZROBIĄ. TAKIE PRAWO. UWAGA POLACY...witam ,mi też przysłali ofertę pracy , kazali sie skątaktowac telefonicznie, wiec zadzwoniłem ale nikt nie odbiera . to napisałem że nie ma z nimi kątaktu to odpisali że ,Witamy! Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia. Oferta zostanie przesłana do Państwa w ciągu 24 godzin w celu skontaktowania się z nami telefonicznie, zostanie przesłany numer kontaktowy do nas, czynny od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00-15:00, zapraszamy do kontaktu. ========================================================================================== Z poważaniem Rudiger Schmidt Tomaten Gärten Löbau Agentur für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Str. 1 D - 027

dankoza

proste ze naciagacz zaden pracodawca nie pobiera oplat wstepnych tyt. tlumaczenia czy rezerwacji miejsc w autobusie.

tomasz 07

Witam własnie jestem zainteresowany wyjazdem za granice na zbior pomidorów do Drezna w Niemczech.każa wpłacic 50zł niby za dojazd na miejsce pracy z Polski wpłace to 50zł i zobaczymy a jak okaże sie oszustami to ich dojade hehe wyjazd jest niby 20 stycznia po wpłaceniu 50zł czeka sie 6 dni na przysłanie umowy przez pracodawce dzwoniłem do nich kontakt niby jest wszystko ładnie wyjaśnione zobaczymy co z tego wyjdzie jak cos to piszcie (usunięte przez administratora) jutro wpłacam pieniądze prosze o kontakt z osobami zainteresowanymi tym wyjazdem w kupie siła :) Pozdrawiam!

kuba

straciłeś na tej ofercie jakieś pieniądze, że tak skomentowałeś to, czy jest to, tylko twoje domniemanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o GARDEN TOMATEN - Drężno

GARDEN TOMATEN