Opinie o CE BROKERS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CE BROKERS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CE BROKERS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE BROKERS Sp. z o.o. w Wrocław

Ciężko jest w systemie 12/12 w CE Brokers Arkadiusz Całka? Ktoś coś?

CE BROKERS

W CE BROKERS żaden z pracowników czy współpracowników nie pracuje w wymiarze 12/12. Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym i z racji tego, że współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które są naszymi podstawowymi Partnerami pracujemy w godzinach 7.00 do 15.00 lub 8.00 do 16.00.

Manana

Uprzejmie donosze, czy istnieje możliwość skontaktowania się z Tobą na priw? Potrzebuję wiecej informacji o tej firmie.

CEBrokers
@Manana

Zapraszamy do zadawania pytani "na forum". My chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wyznajemy zasadę, iż merytoryczna rozmowa jest w s tanie wyjaśnić wiele nieporozumień, które wynikają często z niedomówień. Zawsze jesteśmy otwarci na "konstruktywną krytykę" opartą na przykładach i popartą faktami :)

CE BROKERS

Niestety nie możemy się zgodzić z tą opinią. Nie mamy w DNA firmy takich praktyk a zatrudniając ponad 20 osób nigdy byśmy nie doszli do tego co dzisiaj zbudowaliśmy gdybyśmy praktykowali takie zachowania. Niektórzy nasi pracownicy są z nami ponad 10 lat. To raczej stawia nas w dużo lepszym świetle niż w/w komentarz to przedstawia. Zawsze podchodzimy do osób z nami współpracujących z należytym zaufaniem i szacunkiem. Udanego końca tygodnia dla wszystkich :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CE Brokers Arkadiusz Całka?

CEBrokers

Dzień dobry. Dzięki za pytanie. Cyklicznie organizujemy różne imprezy firmowe zarówno stacjonarnie we Wrocławiu jak i wyjazdowe dla wszystkich osób związanych z CEBROKERS. Wyjazdowe imprezy są 2-3 dniowe a stacjonarne (lokalne) 1 dniowe.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Maciej Gajec

W CE Brokers staramy się doceniać każdego pracownika. Wielu z nich współpracuje z nami latami. Jest to najlepszym potwierdzenie tego, że dbamy i doceniamy ludzi, którzy tworzą nasz zespół. Myślę, że żaden pracodawca nie jest w stanie zadowolić wszystkich w 100 %, nie mamy pewności, czy autor postu to nasz pracownik. Nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować na podstawie nicka. Pod nim może kryć się każdy, nawet osoba, która nigdy nie była z nami związana w żaden sposób. Jesteśmy przeświadczeni o tym, że nagradzamy naszych pracowników za ich rzetelną pracę. W naszej opinii to najlepsza motywacja do dobrze wykonywanej pracy, a na takiej nam zależy. Rotacje są wszędzie - nie zawsze są zależne od warunków pracy w danej organizacji. Niektórzy szukają innego miejsca lub stanowiska, niezależnie od nawet idealnej atmosfery w pracy, wynagrodzenia, szefa czy świetnych współpracowników. Nie "zwinęliśmy" do tej pory żadnego z biznesów, wszystkie mają się świetnie. Mało tego, rozszerzamy działalność o nowe usługi. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie świetny zespół specjalistów, którzy chcą z nami pracować. Ponieważ każda z opinii jest dla nas ważna, obiecujemy, że przeanalizujemy powyższy post i dołożymy dodatkowych starań aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy, zmotywowani i doceniani. Na tym nam zależy. Ciągle się rozwijamy i uczymy.

werf

@tomasz wlasnie czesto sie zastanaiwam czemu maja sluzyc jakies ogolne opinie przeciez one wlasnie musza byc pomocne

@werf

Zdecydowanie zgadzam się. Każda opinia - czy to pozytywna czy negatywna, powinna być poparta konkretnymi przykładami, merytoryczna i wnosząca jakieś konkretne informacje. Tylko wówczas przynosi korzyść i może pomóc osobom rekrutującym do danej firmy. Firmom zaś daje możliwość odniesienia się do ewentualnych zarzutów, może pomóc też w ulepszeniu komunikacji z pracownikami i kandydatami na przyszłych pracowników. Ogólnikowe i tendencyjne opinie nic nie wnoszą do dyskusji. Szanujmy się wzajemnie i dajmy sobie szansę do odpowiedzi. Czego życzę sobie i innym.

uprzejmie donosimy

Witamy, Chcielibyśmy przestrzec wszystkich szukających informacji na temat współpracy z firmą CE Brokers, żeby zastanowili się bardzo mocno zanim podejmą decyzję o nawiązaniu współpracy. Firma jest nie uczciwa - związuje współpracowników zapisami, których sama później nie respektuje. Z naciskiem - nie rozlicza się z płatności. Z naciskiem na "Umowa o zakazie konkurencji" w formie aktu notarialnego z bardzo wysokimi karami za nie przestrzeganie go przez Partnera. Nikt na rynku nie stosuje takich praktyk - jak się okazuje prócz firm, które same do końca nie są uczciwe. Chce mieć współpracowników na wyłączność - tzn. pomimo prowadzenia swojej działalności gospodarczej wd. właścicieli nie można świadczyć żadnej pracy oprócz tej na rzecz CE Brokers.

uprzejmie donosimy
@uprzejmie donosimy

tak, proszę o telefon (usunięte przez administratora)

@uprzejmie donosimy

Proszę nie utrudniać kontaktu osobom, które chciałyby się dowiedzieć jak ustrzec się przed firmą

Sprawiedliwy
@uprzejmie donosimy

To chyba powinno być do administratora, który jest nie obiektywny w takim samym stopniu jak CE Brokers bo usuwa komentarze, które ukazują całą prawdę o nie uczciwych foremkach. Sądzę, że PIS da dobrą zmianę i ich wytnie z rynku.

@uprzejmie donosimy

Witam. Zdecydowanie nie zgadzam się z Państwa opinią. Przede wszystkim każdy z Partnerów indywidualnie ustala z nami zakres współpracy oraz treść umowy przed jej podpisaniem. Jest więc w pełni świadomy, na co się umówiliśmy i ma na to realny wpływ. Może zgłosić swoje uwagi przed zawarciem umowy. Nie ograniczamy też czasu na zapoznanie się z jej zapisami. Każdego Partnera wyraźnie informujemy, że zależy nam na jego zaangażowaniu i poświęceniu określonego czasu na pracę dla nas. Tylko w ten sposób możemy zapewnić odpowiedni poziom usług, a naszym klientom zadowalającą obsługę. Nie interesuje nas współpraca „tylko od czasu do czasu”, co nie oznacza, że związujemy Partnerów wyłącznie ze sobą. Przed zawarciem umowy kompleksowo informujemy kandydata na Partnera, co jest dla nas ważne, jak pracujemy oraz jak zabezpieczamy własne interesy. Nie narzucamy nikomu obowiązku współpracy z nami. Chcemy, aby podejmowana decyzja przez Partnera była świadoma i oparta na konkretnych informacjach. Tylko wówczas współpraca może być korzystana dla obu stron. To zaś przecież leży w naszym interesie.

Nabory w butelkę

Uwaga na liczbę. Są firmy, które nie krążą płacić swoim Klientom za to że ich obsługują...Nie polecam współpracy żrą firmą. Wciskają, że negocjują dla klienta niskie opłaty a potem dokładają swój cennik i wychodzi jeszcze drożej niż gdzie indziej. Koledzy przedsiębiorcy nie dajcie się nabrać

@Nabory w butelkę

Witam. Domyślam się, że był Pan naszym klientem. Chciałbym dowiedzieć się, dlaczego nie jest Pan zadowolony z naszych usług. Wierzę, że każdą sytuację da się rozwiązać i kiedy poznam powody Pana niezadowolenia, mam nadzieję, że będziemy mogli wyjaśnić tę sytuacje i naprawić błąd – jeśli taki miał miejsce, a przede wszystkim nie powielać go w przyszłości. Każda opinia jest dla nas cenna, aby móc stale podnosić jakość naszych usług. Tylko ten, kto nie pracuje, nie popełnia błędów. Staramy się jednak ich unikać. Dlatego proszę o kontakt. Chciałbym jednocześnie przypomnieć, że każdy z naszych klientów jest informowany o zasadach działania naszej firmy przed rozpoczęciem współpracy z nami.

Weronika

Zainteresowani podjęciem pracy w CE Brokers Arkadiusz Całka? Koniecznie sprawdźcie, kogo aktualnie firma poszukuje do swojego zespołu. Oferty pracy możecie znaleźć na samym dole, na głównej stronie internetowej firmy: http://www.cebrokers.com.pl/pl/o-nas

@Weronika

Dziękuję Pani Weroniko za informację na nasz temat :). Faktycznie jest to już trochę stary wpis, aktualnie pracujemy nad zmianą naszej strony www, gdzie będziemy mogli w bardziej czytelny sposób prezentować aktualne oferty pracy. Pozdrawiam Panią i życzę wszystkiego dobrego.

klient

PRZESTRZEGAM przed podejmowaniem współpracy z CE Arkadiusz Całka firma zmienia po kryjomu zapisy w umowach nie informując o tym kontrahenta. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

@klient

Witam „klienta” oraz wszystkich czytających jego opinię. Jestem przedstawicielem firmy CE Brokers Arkadiusz Całka i bardzo chciałbym móc odnieść się do powyższego komentarza, niestety jest zbyt ogólnikowy. „Klient” nie podaje żadnych konkretów, mogę się więc jedynie domyślać, że ma na myśli naszą umowę z Partnerami. Nie bardzo mogę sobie nawet wyobrazić sytuację, w której zmieniamy zapisy umowy, podpisanej przez obie strony, a więc posiadającej moc prawną. Nie mamy dostępu do egzemplarzy umów Partnerów, nie mamy więc możliwości ingerowania w nie (pomijając oczywiście kwestię moralną). Nie tylko nie jest to możliwe, ale również zupełnie zbędne. Każdy Partner dostaje bowiem umowę zanim ją podpisze, ma prawo się z nią zapoznać, a także ją negocjować. Podpisując umowę zobowiązujemy się do jej przestrzegania, tego samego oczekując od drugiej strony. Chętnie odniosę się merytorycznie do każdej opinii, o ile będzie ona poparta faktami. Niestety w tym przypadku nie mam takiej możliwości. Nie tylko powyższa opinia nie jest poparta żadnymi dowodami, ale nawet nie zawiera szczegółów. Taki komentarz, bądźmy szczerzy, może napisać każdy, kto nawet nie miał styczności z naszą firmą. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na każde pytanie dotyczące naszej firmy, a także rekrutacji do niej. Pozdrawiam, życząc wszystkim samych sukcesów zawodowych i biznesowych. A zainteresowanych pracą u nas zapewniam, że nie taki diabeł straszny, jak go malują ????

Jacek

Tak dobrze się tu pracuje i brak czasu i chęci do pisania? Podpowiedzcie coś chętnemu do pracy.

Baszko 4

Jest prawie normalnie, ale doświadczonych doradców brakuje. Więc omijaj, dla świętego spokoju.

Zostaw merytoryczną opinię o CE BROKERS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w CE BROKERS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CE BROKERS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE BROKERS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE BROKERS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CE BROKERS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE BROKERS Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 19 ocen.

CE BROKERS Sp. z o.o.