Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Kredytowe

Wrocław

Opinie o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Kredytowe

Agata

@Janek a skąd słyszałeś o warunkach zatrudnienia? I co dla Ciebie oznaczają dobre warunki zatrudnienia? Zawsze warto wyjaśnić swoje zdanie, żeby w wątku o firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Kredytowe były przejrzyste informacje.

Janek

Hej. Jestem doradcą ubezpieczeniowym, ale chętnie zmienił bym miejsce zatrudnienia. Słyszałem, że w Pośrednictwie Ubezpieczeniowym i Kredytowym są bardzo dobre warunki zatrudnienia?

Zostaw opinię o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Kredytowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Kredytowe