SKAN TRANSPORT
counter
2 270 374 5 1
Franek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Byc kierowca to byc optymista .Prosty akt działania w kierunku osiągnięcia celu sprawia, że każdy czuje się żywy. Natomiast ci kierowcy, którzy nie zrealizowali swoich marzeń lub pragnień, postrzegają życie przez obiektyw negatywny. Jeśli istnieje coś, czym charakteryzują się kierowcy optymiści, jest to umiejętność wyznaczania celów i dążenia do nich.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patryk Nowy wpis

Generalnie dobra firma, praca również więc wystarczy chcieć pracować a powodów do narzekania nie będzie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mada Nowy wpis
@Patryk

A czym tam jeździsz kolego,rowerem,skuterem? Bo auta tam się nie nadają do transportu międzynarodowego.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mirek

Jestem kierowca z doświadczeniem, zastanawiam się jak długie wyjazdy są w tej firmie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
sofi Nowy wpis
@Mirek

Wyjazdy są takie by jak najdłużej być i jak wracasz to mówią,że i tak się nie opłaca.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Diana
 Rekomendacja

Witam Pani Staszku. Mam pytanie odnośnie elektrostymulatora domowego, który zakupiłam w Anglii bo ma programy dla kobiet po porodzie i z obniżonymi ścianami pochwy. Niestety w ulotce nie było napisane ile razy tygodniowo/dziennie można wykonywać elektrostymulacje? Dodatkowo wyczytałam również, że nie powinno się robić za dużo powtórzeń Kegli bo można przemęczyć mięśnie i zalecają tylko 8 dziennie. Chciałabym poznać Pani opinie na temat optymalnej liczby elektrostymulacji i powtórzeń ...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Staszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kierowców i jakie trasy macie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Donek

Jestem kierowca juz wiele lat. Nienawidzę, nienawidzę SMS-ów. Nienawidzę @ . Jeśli dostaje @ albo SMS-a, może to oznaczać tylko dwie kwestie: albo ktoś umarł, albo Go Work znowu co wysłał .Generalnie jest to dla mnie (usunięte przez administratora) i malaria, SMS i @ to najgorsza zaraza świata telekomunikacji w 2019 roku. No i te wieczne narzekanie . Skąd się biorą takie tyfusy . Gdzie sa optymistyczni ludzie ? ? Jak się słucha tych wiecznie nie zadowolonych to się zygać chce .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Florian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 286 dni.
 Pytanie

Wieczne narzekanie . Czarne myśli . Stres to taki cichy niszczyciel, trzeba starać się go wyładowywać na bieżąco żeby w depresję nie wpaść ani nie zachorować na coś poważnego. Mnie bardzo odstresowuje gdy jade w trase . Wyciszenie sie, odpoczynek, usunięcie z organizmu wszystkich toksyn, to zdecydowanie to co lubie najbardziej. Zauważyłam że mój układ nerwowy gdy jestem w trasie ma się dzięki temu lepiej. Spróbuj, moze tobie też pomoże . Siedzenie w domu narzekanie w niczym nie pomaga .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ewa

? Czy można liczyć na stałą posadę? Jakie są wymagania i zarobki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Franek
@Ewa

Ewunia trzeba otworzyć własną działalność . Andrzej kolega Justyny co pracował w Warszawskim Odziale Go Worka będzie miał więcej informacji , on podobno otworzył własna firmę .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Imi

Moja praca kierowcy to ciągły stres . Zastanawiałem sie czy może ze mną jest coś nie tak ? Nie ma uniwersalnej metody radzenia sobie ze stresem. Najwygodniej łyknąć tabletkę i po sprawie. Ale niejednokrotnie tabletki nie pomagają, bo problem tkwi w głowie. Jak ktoś kiedyś powiedział: "Problem sam w sobie nie jest problemem, problemem jest podejście do problemu". Dlatego jeden kierowca w tej samej sytuacji radzi sobie lepiej, a inny gorzej. To, co nam pomaga rozładować wewnętrzne napięcie, zależy wyłącznie od nas, od naszych preferencji. Jednym pomaga muzyka relaksacyjna, innym masaż, a jeszcze inni wyciszają się, uprawiając sport, np. biegi. Inni jak ja jada w trasę . Mentalność wszyscy zli wszyscy chcą mnie wykozystac albo oszukać , już dawno się przekonałem ze to nie pomaga .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anu

Kierowca nie może być ciągle wkurzony .Jeśli Twój telefon ciągle wysyła Ci powiadomienia z różnych aplikacji, informuje o nowych mailach, nowych wiadomościach z mediów społecznościowych, jak możesz się skupić? Nie możesz zachować koncentracji, gdy zewsząd występują zakłócenia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zuzia

Hej kochani! Jedna baba mówi drugi, że nie lubi kuśki długi Na to rzecze do niej druga, że najlepsza kuśka długa. Ty dziewczyno ty mnie nie znasz od Rzeszowa jestem bednarz Robię beczki, beczułeczki a wieczorem na dzieweczki Ty dziewczyno fafulasta czemu tobie nie obrasta Przyjdźże do mnie, dam ci ziele, obrośnie ci do niedziele Olaboga co za czasy: dziadek babkę w nocy straszy Jemu uciąć, babce zaszyć - nie będą się w nocy straszyć Matuś moja był tu był tu, chciał pożyczyć chyłtu, chyłtu Curuś moja dać mu było, byłoby ci nie ubyło Czyś ty Maryś oszalała żeś koguta nie macała Kogut chodzi koło ściany trzy tygodnie nie macany Olaboga co się dzieje, że kogutek rano pieje A kokoszka jeszcze rani, bo kogutek siedział na ni Olaboga nie wytrzymom, wszyscy mają a ja ni mom Wszyscy mają po chłopoku a ja ni mom tego roku Olaboga nie wytrzymom, wszyscy mają a ja ni mom Wszyscy mają po kobicie a jo ni mom całe życie Olaboga nie wytrzymom, wszyscy mają a ja ni mom Wszyscy mają ładne żony, ja przyciskam wiązkę słomy Matuś moja daj mi igły, zaszyje se nie dam nigdy Curuś moja nie lamentuj weź se laku zapięczętuj Weź se laku za dwa centy będziesz miała spokój święty Jak ci będą lak zdejmować wtedy będziesz lamentować Olaboga co się stało, pod fartuszkiem pękło ciało Ni to zaszyć, ni załatać, ni to z taką dziurą latać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Szofer

To firma w której nie ma czym jeździć. Pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem. A tutaj trasa nazywa się rejs. Wszystkie statki w morzu chyba bo żadnych nie widziałem na placu. Stoją tylko jakieś wieloletnie graty :(

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
GN
@Szofer

Pomorskie jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie podczas przejażdżek konnych można poczuć morski wiatr we włosach, zapach lasów, pól i łąk, a morska bryza otula twarz jeźdźców. Miłośnicy zawodów konnych i turniejów na pewno będą się wspaniale bawić podczas wyścigów na Sopockim hipodromie, a wielbicieli historii urzekną rycerze w srebrnej zbroi, walczący podczas turniejów rycerskich na zamku w Gniewie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nina
@Szofer

Hej kochani! Nabrałam małej weny aby tutaj napisać :) Dzisiejszy temat to 'Dlaczego warto jeździć nad polskie morze?' Oczywiście niektóre opinie wyrażone w poście, są rzecz jasna tylko moimi spostrzeżeniami, więc każdy może myśleć inaczej. Jednak chciałam Wam przybliżyć kilka spraw dotyczących właśnie naszego polskiego Bałtyku troszkę z mojej perspektywy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Filo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 295 dni.
 Pytanie

Gdzie mozna zrobic najtaniej ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy

Jeśli chcesz być dobrym kierowca to niezależnie od wszystkiego, wybaczaj sobie. Potknięcie, pomyłkę, głupotę w trasie . Im bardziej będziesz dla siebie wyrozumiały, tym bardziej się wyluzujesz i nie będziesz w kółko powtarzać swoich błędów. Lepiej dogadasz się z kolegami na parkingu .Tak robią optymiści. Zastrzeżenie: bycie optymistą nie oznacza zrzeczenia się odpowiedzialności za swoje czyny kierowcy , oznacza wiarę w możliwość, że co złe, można zmienić.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gerda

Kierowca musi mieć wiarę w siebie. Wieczne narzekanie nie pozwoli osiągnąć sukces w czymkolwiek. Wiara w siebie nie oznacza, że ​​kierowca musi być doskonały lub pozbawiony wad, ale raczej, że kierowca wierzy w siebie i swoją zdolność do przezwyciężania trudności . Trzeba nabrać zaufania do siebie i swoich możliwości!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Optymista

niestety znam takich takich ludzi . wiecznie niezadowolonych, on ma najgorzej, on najbiedniejszy, on nieszczęśliwy (i duchowo i materialnie) nikt go nie docenia, i w ogóle. rzygać się chciało. Jeździłem z takim w podwójnej obsadzie dwa miesiące , dłużej nie wytrzymałem . Chciałem pomoc to "ofiarą jestem żebyś mi pomagał ,laskę mi robisz?". pfff. ..........i drugi kierowca .;wszyscy popełniają błędy tylko nie on , to co on robił było idealne, co myśli mówi. widzi tylko czarne albo białe. niby wybacza błędy ale zawsze nieszczęśliwy . Wszyscy go albo oszukują albo wykorzystują dla mnie to takie dwie toksyczne postacie kierowców , nienawidzę być w takim towarzystwie, mam wtedy wyrzuty sumienia ze w ogolę żyje, nie mogę znieść ich obecności , nienawidzę kiedy się śmieją . Unikajcie takich kierowców ,unikajcie takich ludzi. okropność.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pozytyw

Moi koledzy często tkwią w przeszłości . Dla kierowcy to bardzo destrukcyjne . Taki kierowca nie może cieszyć się życiem. Ciągle rozpamiętywanie przeszłości. Mailem kolegę tak bardzo tkwił myślami w dawnej pracy, że zapominał o tym, że to my, a nie nasza historia, decydujemy o tym, co jeszcze się wydarzy.Ten kolega jeździł rowerem popatrzeć na dawna firmę w której pracował ; uwierzycie ? Warto otrząsnąć się ze wspomnień o nieudanym starcie , nieprzyjemnościach i rozczarowaniach, które nas spotkały i niemiłych ludziach, których spotkaliśmy na swojej drodze. Stawny człowiek powiedział :"Nie rozpamiętuj przeszłości. Już dzisiaj dokonaj lepszych wyborów i rusz dalej " .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Otto

Oto co prorok Jeremiasz powiedział : "Bo oto uczynię cię najmniejszym wśród narodów, wzgardzonym między ludźmi" (Jerem.49.15). A także: "I poznają, że Ja jestem Pan, gdy rozproszę ich między narodami i rozpędzę po wszystkich krajach" (Jerem.12.15).

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bidek

Panowie kierowcy sam wyraz twarzy jest już czasem nie omylny ;) . Gdybym tego kierowce spotkał na ulicy, to raczej bym go skreślił jako kolegę, bo jak gdzieś idzie to zawsze jest w stanie bez emocjonalnym, wygląda dla jednych na smutnego dla drugich na niezadowolonego. Może mieć dobry dzień, ale kiedy wchodzi do biura to pytają go czy coś mu się stało albo na co jest zły ) . Myślę ze to ma pewien związek z typem osobowości . To jest typ z tych wiecznie pokrzywdzonych , typ zwany krytykiem. Taki tym wszystkich ciągnie w dol , żadnego optymizmu . Skąd się tacy biorą ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
BOLO
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam :) ale osobiście nie polecam pasków skarbowych. Taka wielka FIRMA nie potrzebuje ultimatum :P

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Blazej
Nazwa działu: Produkcja

niestety znam takich takich ludzi . wiecznie marudził, on ma najgorzej, on najbiedniejszy (i duchowo i materialnie) nikt go nie docenia, i w ogóle. zygac sie chcialo. Jeździłem z takim w podwójnej obsadzie dwa miesiące , dłużej nie wytrzymałem . Chciałem pomoc to "ofiarą jestem żebyś mi pomagał ,laskę mi robisz?". pfff. ..........i drugi kierowca .;wszyscy popełniają błędy tylko nie on , to co on robił było idealne, co myśli mówi. widzi tylko czarne albo białe. niby wybacza błędy ale zawsze nieszczęśliwy . Wszyscy go albo oszukują albo wykorzystują dla mnie to takie dwie toksyczne postacie kierowców , nienawidzę być w takim towarzystwie, mam wtedy wyrzuty sumienia ze w ogolę żyje, nie mogę znieść ich obecności , nienawidzę kiedy się śmieją . Unikajcie takich kierowców ,unikajcie takich ludzi. okropność.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o SKAN TRANSPORT - Grodzisk Mazowiecki

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

SKAN TRANSPORT