Opinie o Xebis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Xebis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Xebis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xebis Sp. z o.o. w Warszawa

oli Nowy wpis

nawet staż jest dobry,bo pozniej mogą cie zatrudnić

Arigan Nowy wpis

A na jakiej podstawie myślałeś o tej firmie, skoro nawet strona nie istnieje? Trochę to dziwne że firma która nie ma strony, jest obiektem zainteresowania? Gdzie znajdują się informacje o ofertach pracy u tych "kręteczy"? Kiedyś rzeczywiście istniała i dałem się nabrać, a gość wisi mi kasę. Mam wyrok sądu, ale nie wierzę w skuteczność komornika w sprawie takiej spółki.

Arigan Nowy wpis

Chętnie bym się wypowiedział prost w twarz temu typowi który prowadzi ten "biznes" Miejmy nadzieję, że kiedyś trafi swój na swego, mi się nie chce szarpać nerwów.

Dariusz Nowy wpis

Firma rozwojowa, z pomysłem. Niestety "w gorącej wodzie kąpana". Pracowałem, pieniążki otrzymałem. Z chęcią bym wrócił

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
misiek

też mnie zastanawia to co konkretnie stało się z firmą, troche szkoda, ze nikt z pracowników teraz sie nie wypowiada, bo zawsze tak mozna było sprecyzować czy coś wyjaśnić, bo nie wiem już czy warto opierac swoje opinie jesdynie na jakiś domysłach tak naprawdę.. nie wiem też czy to jest tak, że na pewno działają?

janek

no towar jest markowy, to chyba oczywista sprawa, ale odnośnie tej działalności to nie byłbym taki pewien jak to wszystko wygląda, czy oni w ogóle działają czy nie... mam nadzieje, że jednak ta firma działa tak naprawdę.. bo już nie wiem co z tym zrobić teraz.. pozdrawiam wszystkich nowych i obecnych pracowników.

Byłam pracownikiem tej firmy w ubiegłym roku i oczywiście nie polecam jej nikomu, no chyba, że chce za darmo pracować. Ja od roku czekam na swoje wynagrodzenie. Z tego co wiem osoby po mnie, które odeszły też nie otrzymały wynagrodzenia. Sprawy są w sądzie. Pisałam na ten temat dużo wcześniej, ale z tego co widzę wszystkie negatywne opinie są usuwane.

Arigan

Ta firma nie powinna już istnieć o ile jeszcze istnieje(usunięte przez administratora)

Jestem pracownikiem w firmie Xebis dopiero od kilku tygodni, ale już teraz mogę stwierdzić że jest tu całkiem OK. Długo szukałem pracy i nie wiedziałem, że będę mógł pracować w tego typu firmie. Chciałbym polecić wam to miejsce pracy.

Arigan

(usunięte przez administratora) odradzam kontakty jakiekolwiek z firmą

Xebis jest firmą która posiada dobrą opinię. Praca jest wymagająca i trudna, ale rynek też nie pozwala poszaleć. Podstawa jest zawsze na czas, plus spora prowizja od sprzedaży. Zainteresowani mogą śmiało aplikować.

?

Nie jestem zadowolona ze współpracy, ktoś się z tej firmy pomylił i pół roku nie można się doprosić o reklamację

@

Jak w każdej firmie ktoś się myli, ale moja sprawa ( reklamacja) została pozytywnie rozwiązana.

Michał z Pomorza

Witam wszystkich Jestem byłym pracownikiem firmy pracowałem od czasu powstania firmy przez okolo 4 miesiace i nie wiem skąd biorą się komentarze ale powiem jedno jak na Polski rynek jest to dobra firma i mogę się kłócić bo nie dam złego słowa powiedzieć. przyjeli mnie bez doświadczenia a po miesiącu tak wyszkolili ,że zostałem pracownikiem z najlepszą sprzedażą . pracownicy bardzo porządni i mile wspomiam ,, szczególnie Pawła Beate i Natalie poniewaz najdluzej z nimi pracowałem. jeżeli chodzi o wypłaty to nie musiałem ani razu czekać dłuzej niż do 5-tego każdego miesiąca. Prowizja- hymm prawdą jest ,że trudno jest ją wypracować na początku ale nie ma firmy która w ciągu roku juz przynosi takie zyski żeby wypłacać premie itd. A prezes Dariusz - porządny gość i szło się ze wszystkim dogadać. Zeby ktoś był dla Ciebie wporządku Ty musisz być taki dla niego.... Pozdrawiam Xebis P.S. zwolnilem sie sam z powodów rodzinnych i mam prace na pomorzu ale jak by co z checia bym sprobowal ponownie w Xebisie ;)

:D

Prowizja.... hah ah ha hahahahah ha hahah hahahahahaa

Oczywiście, że nie wypłacają pensji, ja czekam już 4 miesiąc na wynagrodzenie. Szkoda słów !!! Nikomu nie polecę tej firmy nawet desperatom. No chyba że chcą pracować za darmo. [usuniete przez moderatora]

anonim - 2013-06-27 12:25:43 czy ktoś ma jakieś informacje czym zajmuje się firma Xebis sp.z.o.o? na jakie stanowiska można tam aplikować?możesz aplikować na pracownika, który nie potrzebuje pensji

Pracownica

Pracowałam w tej firmie bardzo długo. Niestety odeszłam ponieważ musiałam rozpocząć studia w innym kraju. Czas spędzony w firmie Xebis wspominam bardzo dobrze. Pracodawca uczciwy i słowny. Powiedział, że jeśli tylko będę chciała wrócić, to zawsze będzie dla mnie miejsce. Praca nie ma nic wspólnego z call center. Obecnie w firmie pracownikami są osoby wyspecjalizowane i doświadczone w swojej dziedzinie. Dział handlowy, logistyki i informatyki charakteryzuje się wysokim poziomem kompetencji. Polecam pracę w tej firmie , ale tylko osobom z dużą motywacją do pracy. Dział handlowy jest najważniejszym elementem każdej firmy i tu potrzebni są specjaliści. Praca idealna dla dla osób z doświadczeniem w handlu przez telefon ( nie mylić z call center - tu trzeba myśleć ).

x

Paweł - 2013-03-18 12:48:27 Ludzie, co za Totalne bzdury wypisujecie? Nigdy chyba nie pracowaliście w firmie Xebis???? Jest to młoda i dynamiczna firma, ma świetnych menagerów i rozwija się jak każda firma rynkowa. Pracowałem i wiem co mówię. Czytam o jakiś kosmicznych rzeczach nei mających miejsca. Rozstałem się z firmą ze względu na sprawy rodzinne - ale nigdy nie miałem spóźnionej pensji ani innych rzeczy o których piszecie. Jak wam jest tak zle to zobaczcie jak wygląda sytuacja na rynku i zobaczycie, ze firma Xebis jest jedną z najlepszych firm a nie najgorszych. POZDRAWIAM wszystkich malkontentów !!!!!jesteś [usunięte przez moderatora] skoro tak piszesz, a może jest jakis inny xebis bo na pewno nie piszesz o tym z Ostrobramskiej. Widzę że to chyba Ty nigdy tam nie pracowałeś

Szczera prawda, co miesiąc wyczekiwanie i proszenie o swoje zarobione pieniądze, a jak się zwolnisz to jedynie sąd. Zachęcam wszystkich byłych pracowników Xebis, którzy do dnia dzisiejszego nie otrzymali swojego wynagrodzenia do złożenia wniosków do PIP i Sądu Pracy, dwa wnioski już poszły. Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie i oszustem, który ją prowadzi. Jak ktoś nie wierzy to niech popracuje tam do pierwszej wypłaty, to tylko stracony miesiąc. Pracujesz za darmo, traktują gorzej niż śmiecia na wysypisku.

firma Xebis nie płaci zaległych wynagrodzeń

Zostaw merytoryczną opinię o Xebis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xebis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Xebis Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xebis Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Ostrobramska 101 lok. 231 A
    04-041 Warszawa