Stone Club

Opinie o Stone Club

Ar

Wiesz co, jest praca u nich, w tym momencie polecam się rozejrzeć, bo zaczyna się letni nabór, fajnie

WWWW

Żaba
@WWWW 19.08.2009 18:53
ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIM CO NAPISAŁ MÓJ POPRZEDNIK OSZUŚCI , ALKOHOLICY DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO LUDZIE NIEPOWAŻNI...

Szukam osób którym wiszą pieniądze właściciele

Pracodawca jest zwykłym [usunięte przez admina] Odkad przejełi restaurację ( luty 2009) zaczęli opóźniać wypłatę wynagrodzeń ,za maj jeszcze pracownikom nie wypłacili !!! Są zadłużeni po uszy !!!! wymyślali sobie kary pieniężne o których informowali w dniu wypłaty. Nie trzymają się umowy ustnej i praktycznie pracujesz za całe [usunięte przez moderatora]. Urlop i zwolnienia naliczają z kosmosu !! Mają beznadziejnych doradców, którzy nie znają się na przepisach pracy i robią w bambuko pracowników, Pracodawcy ( jest to spółka ) są alkoholikami i zatrudniają alkoholików i obiboków. Na kuchni syf i w syfie przygotowywane są posiłki. Nie polecamy nikomu tam pracować a już tym bardziej się tam stołować !!! TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

security

Super club:) Super laski i wyzerka:) Polecam. I nie bać sie dinozaurów!! :D

Zostaw opinię o Stone Club - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stone Club