Opinie o MPro instal ilona jakubowska w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MPro instal ilona jakubowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MPro instal ilona jakubowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPro instal ilona jakubowska w Płock

Alfonso Nowy wpis

witam nie polecam tej firmy tak jak ilona i anetka są oszustkami i kradnie i odcina z twojej wypłaty pieniądze obiecuje złote góry a po wszystkim nie odbiera telefonów aneta wygraża przez telefon że wypłaty nie zapłaci bo ludzie nie chcą u niej już pracować i chcą się zwalniać podczas projektu trwającego w niemczech pisząc z małej litery imiona tych pani chcę pokazać pogardę i wstręt do tych pań p.s. na tatuaże pani anetka ma pieniądze a od ludzi zabiera z wypłaty

Patrycja Nowy wpis

Strona internetowa MPro instal ilona jakubowska jest dość specyficznie zrobiona, nie ma na niej za wiele kontentu, jednak można znaleźć wszelkie najpotrzebniejsze dane firmy. Czy warto w takim razie kontaktować się z nią bezpośrednio?

Patrycja Nowy wpis

Czy pracodawca w okresie letnim zapewnia swoim pracownikom jakieś formy wspólnego spędzania czasu - wyjazdy lub imprezy integracyjne? To coraz bardziej popularny sposób przywiązywania pracownika do ludzi, firmy, marki.

4ed Nowy wpis

@mala a moze na ich stronie interneotwej jakies beda?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MPro instal ilona jakubowska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Lipaer

Firma zajmuje się mechaniczną obróbką elementów metalowych i Bóg jeden raczy wiedzieć czy w okolicy jest lepszy konkurent. Według mnie - sytuacja jest na tyle dynamiczna, że nie można jednoznacznie powiedzieć tak/nie. Tym bardziej, że jest to miasto, a nie jakaś wieś. Pytanie czy tylko ludzie z Płocka tam pracują, czy również dojeżdżający?

rogi.m

mąż pracuje za granica dla tej fimrmy, co prawda zjazdy sa bardzo zadko, ale kasa jest ok i na czas.

...maro

Ja też pracowałem dla tej Pani, u mnie wszystko było ok.

----aaaaa---!!!!!

pewnie takim, że to nie prawda !!!!! pracuje w mproinstal od wrzesnia, najpierw gdynia, potem niemcy. nie mam zadnych problemow. a najwazniejsze ze kasa jest na czas !!!!!! czekam na dalsze ich zlecenia.i zastanowcie siew ludzie co piszecie

!!!Tak to prawda okradasz ludzi, najpierw robiłaś to w innej firmie za plecami szefostwa a bazujac na ich plecach. Później się zabrałaś bo za ostro o tobie wrzało. Więc otworzyłaś sobie nowe gniazdko do naciągania ludzi. Bardzo pięknie!!! Ciekawe kiedy twój okręt zacznie tonąć, a ty wraz z nim?!

Ilona Jakubowska

Proszę nie oczerniać mojej osoby i firmy z którą jestem związana. Myślę, że gdyby w portalu był przymus przedstawienia się z imienia i nazwiska nie byłoby tu ani jednego komentarza. Każdy z Was piszących dobrze wie, że to nie jest zgodne z prawdą. Piszą tu tylko i wyłacznie osoby, które pojechały na kontrakt do Rosji przez firmę Energo-Remont z Kwidzynia. Wymusiliście na mnie zaliczki w wysokosci 3000 zł i mimo iz je dostaliście to dodatkowo wyłudziliście na miejscu z EnergoRemontu kolejne pieniądze. Żenada. To Wy jesteście szantażystami, oszustami i cwaniakami. Pracowaliście tylko 2 tygodnie, a samowolny zjazd z budowy (brak chęci do pracy) przez Was, nielojalnych pracowników spowodował zerwanie kontraktu - dalszej współpracy z firma. Jednakże, ja nie będę tu Was wymieniać z imienia i nazwiska. sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb za pomówienia.

korjazma

nie wyplaca wyplat ma gdzies pracownikow lepiej wydac na puder niz dac ludziom na chleb na ktory zarobili omijajcie ta firme chyba ze chcecie sobie jedynie pofiltrowac z [usunięte przez moderatora]

załamany

Zgadzam się z tym, co piszą poprzednicy, dodam tylko ze trzeba przezyc to na wlasnych oczach by zrozumiec. Ciekawe czy pani [usunięte przez moderatora] bedzie potrafila spojrzec nam w oczy bo nie odpuscimy. Najwieksza egoistka jaka poznalem, potraktowala nasz cały sklad jak gnojkow. Chocby blagala i zaplacila, za zadne pieniadze nie wroce do Rosji!!! LUDZIE STRZEZCIE SIE BO TA KOBIETA NISZCZY ZDROWIE KAZDEGO I GOWNO JA TO OBCHODZI ZE LUDZIE NA MAJA NA ZYCIE!Najgorszy pracodawca jakiego poznalem, fałszywa , klamliwa , mysli tylko op swoich korzysciach. Moglismy tam zginac z zimna, zabic sie lub spac z wysokoscie w bezpiecznej fabryce w jakiej mielismy zaszczyt pracowac i CO BY BYLO? Nawet by nie wiedziala bo nie odbiera telefonu, nikt by po nas nie przyjechal, bo nikt by nie trafil do tej dziury zabitej dec (usunięte przez administratora) i. Ubezpeiczenie to sciema a transport pociagiem przez 3 dni w dzisiejszych czasach byl poczatkiem koncem przygody z [usunięte przez moderatora]!!!!!! Oszustka!!!

nowy

Dlaczego takiej cwaniarze daje sie mozliwosc oszukiwania porzadnych,ciezko pracujacych ludzi?Dlaczego rzad nic z tym nie zrobi,ze oni czuja sie bezkarni?Czy uczciwosc w tym naszym kraju jeszcze jest cos warta?Moze my skrzywdzeni przez taki rodzaj cwaniakow jak[usunięte przez moderatora] zrzeszymy sie w jakis zwiazek i zaczniemy dzialac w swoim interesie,by nikt nas ciezko pracujacych nie ponizal. STOP PRACODAWCOM OSZUSTOM,CWANIAKOM BEZ ZASAD MORALNYCH,NIECH ICH TEZ DOSIEGNIE REKA SPRAWIEDLIWOSCI I ODPOWIEDZA ZA SWOJE CZYNY.POKRZYWDZENI LACZMY SIE!!!!

zlapany w pulapke

Ja rowniez ostrzegam przed ta cwaniara.Kazdy co mieszka w Plocku zna o niej opinie i wie ze zatrudniajac sie u niej moze jedynie stracic i nie tylko kaseale i zdrowie.[usunięte przez moderatora] wycwanila sie w oszukiwaniu ludzi co ciezko pracuja na kazdy grosz.Zanim podpiszesz umowe jest mila,zawsze odpowiada na telefony,ale jak juz cie zlapie w swe sidla to koniec z kontaktem,koniec dochodzenia swoich racji i koniec kasy o ktorej byla mowa gdy werbowala cie do pracy.Ludzie uwazajcie co podpisujecie,jesli cokolwiek budzi wasza watpliwosc to domagajcie sie by bylo zawarte w umowie.Umowy nie podpisujcie gdy juz czas jechac,a wiec w pociagu czy gdzies na placu,bo nie ma wowczas czasu na rozsadne przemyslenie tego co zawiera umowa i pamietajcie nic "na gebe"wszystko na papierze.Jak masz zarabiac 14euro to niech to bedzie w umowie,bo inaczej cwaniara sie wyprze.To ze jest kryzys i nie ma pracy to nie znaczy ze takie cwaniary jak [usunięte przez moderatora] moga nas wykorzystwac.Nie dajmy sie takim cwaniarom jak ona.SZCZERZE ODRADZAM ZATRUDNIENIE W FIRMIE [usunięte przez moderatora],BO O KASIE MOZESZ ZAPOMNIEC!!!!!!

Witam wszytskich nie ty pierwszy i nie ostatni zostales oszukany przez [usunięte przez moderatora] myslisz ze w polsce tez walkow nie robi czekam juz kilka miesiecy za pieniazkami od tej uroczej pani ale ani widu ani sly (usunięte przez administratora) w polsce tez telefonow nie odbiera ladny kontakt jest podczas zalatwiania pracy z nia p[otem juz cisza nie p[olecam tej cwaniary nikomu pozdawiam wszystkich oszukanych

oszukani

Uwaga na firme MPROINSTAL Ilona Jakubowska.Zanim podejmniejsz decyzje o zatrudnieniu w tej firmie uwaznie przestudiuj umowe i nie podpisuj jej w ostatniej chwili przed wyjazdem do pracy.Pani ta rekrutujac pracownika do pracy np.do Rosji obiecuje prace za 14euro/godz.,a na umowie nie ma zapisu ktory by swiadczyl o takich zarobkach.Jedynie kwota 1500zl brutto i 50$ za delegacje widnieje na umowie.Warunki zakwaterowania skandaliczne.Nie odbiera telefonu od wyslanych pracownikow.Pracownik dowiaduje sie ze jest frajerem,gdy ta pomylkowo wysyla sms do swojej wspolpracownicy:"frajerzy sie stawiaja"Taka jest prawda o pani [usunięte przez moderatora].Omijajcie jej firme z daleka,by nie narazic sie na koszty i przezycia zwiazane z wyjazdem i powrotem z Rosji.

Zostaw merytoryczną opinię o MPro instal ilona jakubowska - Płock

MPro instal ilona jakubowska
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. 3 Maja 7
    09-402 Płock