Opinie o TechForce w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TechForce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TechForce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechForce w Kraków

Czarek

Nie wszystko można mieć. Rozwijać swoją wiedzę można w różnie, niekoniecznie w firmie!

kshi99 Nowy wpis
@Czarek

jesli to jest tekst napisany przez kogos z firmy to duzo oddaje podejscie

Buba

Ludzie (IT): 10/10 Biuro: 7/10 Rozwoj osobisty: 0/10 Mimo milej atmosfery pracy polecam te firme jedynie dla poczatkujacych. Pozatym nie polecam. Sprzedaja Twoja prace nie interesujac sie szczegolami tego co robisz.

kshi99 Nowy wpis
@Buba

nie mam dobrych wrazen rowniez

yuck Nowy wpis

Techforce zabrania pracownikom (pod grozba zwolnienia) mowienia o swoim wynagrodzeniu - co jest niezgodne z prawem. Jest to wywolane ekstremalna marza, ktora nakladaja. Swoich klientow naciagaja na ubezpieczenia dla pracownikow, za ktore klient placi a pracownik ich nie otrzymuje. Najgorsza firma w Krakowie.

Zuzanna Nowy wpis
@yuck

Jak można sprawdzić czy to prawda? Rozumiem, że wysokości wynagrodzenia swojego to nie zdradzisz?

Małgorzata

Czytam te opinie i trochę mi smutno, że tyle osób nie jest zadowolonych z pracy w tym miejscu. Wiele komentarzy jest ogólnikowych, zresztą trochę czasu już minęło od ostatniego wpisu, więc chciałabym się od Was dowiedzieć, czy sytuacja w tym roku jest lepsza. Pandemia wiele namieszała, może pracodawca wdrożył jakieś rozwiązania, które pozytywnie wpłynęły na pracę? Jak w tym trudnym czasie kształtowały się zarobki?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TechForce? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Frus

Nie warto wierzyc w ani jedno slowo osob tam rekrutujacych.

Czy TechForce zapewnia kartę multisportu?

tak :)

Tomasz
@ja

Co powiesz o samej pracy i atmosferze w Tech Force? Napisz bardziej szczegółowy komentarz.

Karol

Czy istnieje jakiś powód, że przestaliście zamieszczać tu opinie o pracy?

boo

Stay away from this company

Ja niestety rowniez nie polecam. Moze cos sie teraz zmienilo ale generalnie: lepiej gdzie indziej.

Jako byly pracownik (RoR dev, pracujacy 2 lata) stwierdzam, ze powyzsze wpisy to najprosciej biorac - bullshit. Po pierwsze: Wybor projektu zalezy od wielu czynnikow, np. ja osobiscie pracowalem, w dwoch +/- kazdy rok co jest chyba standardem, w IT (wybor tez zalezal ode mnie). Jesli natomiast chodzi o rotacje, nie jest specjalnie inna od tej znanej z rynku (to ze jedne firmy wykupuja pracownikow, albo prowadza agresywna rekrutacje to norma). Pracowalem z ludzmi, ktorzy sa w firmie 3, 4 lata, oczywiscie byli ludzie ktory wylatywali po 6 miesiacach, albo zaraz po okresie probnym (bo sie nie nadawali, moze stad hate?) Co do oceny.. firma dosc badzo dobra, w szczegolnosci ludzie ktorzy ja tworza. Niespotykana, zyczyliwa - wrecz rodzinna atmosfera sprawiala, ze chcialo sie przychodzic do pracy! Super lokalizacja (wg mnie nr 1 w Krk, rzut beretem do rynku - fajna rzecz, w kontekscie wspolnych wypadow ;-)) Naprawde dobre perksy - piatkowe obiady firmowe, wypady na gokarty, paintball etc. Poziom jak wszedzie - zroznicowany, od juniorow do wymiataczy. Jesli chodzi o projekty, byly one zroznicowane, mniej / bardziej zlozone czy zaawansowane. W niektorych (moim) wystepowaly podroze sluzbowe do klienta - co bylo bardzo fajna rzecza ;-) Na minus bym tylko zaliczyl brak elastycznosci odnosnie pracy zdalnej - zachecam szefostwo do przemyslenia tej kwestii jeszce raz (Precyzujac, remote wchodzi to, w gre - jednak w ograniczonym stopniu). Poza tym bez zarzutow, bardzo fajnie spedzone DWA lata! P.s Warto zauwazyc, ze pod techforce formalnie znajduje sie kilka scisle powiazanych ze soba firm. Stawiam, ze powyzsze wpisy moga dotyczyc tzw. "customer service" gdzie faktycznie rotacja bywa spora, ale tez wymagania nie sa najwyzsze. Podsumowujac: Firma do polecenia, ale warto pamietac ze pozorna swoboda, dowolnosc TEZ wymaga sporej systematycznosci i odpowiedzialnosci. W przeciwnym razie zamiast pracy spedzi sie wiekszosc czasu na gre, w bilarda xBoxa, czy zagadywaniu panien z HR by w ostatecznosci wyleciec i... wylewac frustracje na gowork ;-)

migoo

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie TECHFORCE. Sytuacja wygląda następująco i dość precedensowo: Podczas ustalania warunków umowy przez osobę rekrutującą obiecywana jest (konkretnie ustalona) podwyżka po okresie próbnym. Po upływie tego czasu bez słowa podsuwana jest umowa opiewająca na tą samą kwotę. Próby negocjacji spotykają się z groźbą bycia "skończonym w branży". Całość zespołu zmienia się bodajże co 6 miesięcy. Rotacja pracowników jakiej jeszcze nigdy nie spotkałam. Wiele nie trzeba się rozpisywać. Najpewniejszym sposobem jest zasięgnięcie osobiście opinii JAKIEJKOLWIEK osoby pracującej niegdyś w tej firmie.

K
@migoo

Same here

Zostaw merytoryczną opinię o TechForce - Kraków

• Jak się pracuje w TechForce?

Zobacz opinie na temat firmy TechForce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TechForce?

TechForce