Opinie o Studio Pro Effect w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Studio Pro Effect. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Pro Effect o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Pro Effect w Sosnowiec

Marek Nowy wpis

Firma jest gdzieś w centrum sosnowca ?

rudi

ProEffect to nowoczesna i prężnie rozwijającą się firma reklamowa działając na rynku od 2009 roku. Umiejętności ich pracowników-specjalistów poparte są kilkunastoletnią praktyką w branży reklamowej. Proponują innowacyjne nośniki reklamowe i konkurencyjne ceny. Co do kasy jaką można zarobić to zależy to niestety od danego miesiąca...

Anna Nowy wpis
@rudi

Kto to pisze ?

halina

Piszecie bzdury.Firma kontaktuje sie z Wami.Nie wysyłacie projektów,więc wstrzymujecie wszystko,wobec tego inni muszą czekać przez Was.Jeżeli chodzi o pracę to atmosfera jest super.Chciałam zauważyć , że w kazdej firmie sami budujemy atmosfere.Praca ciekawa,a jezeli twierdzisz inaczej to uwazam ze nie nadajesz sie na to stanowisko.Nie chce Ci sie pracować?,wiec kazda praca bedzie zła.Jaka praca taka płaca-znasz to powiedzenie?-pozdrawiam leniwych....

Ania Nowy wpis
@halina

Jeśli Pani pracuje dla tej firmy to bardzo bym prosiła o podanie danych kontaktowych w tym numer telefonu, do chociażby jedynego z Panów zarządzających firmą, lub jej pododdziałami. Według mnie to grubiańska szajka naciągaczy i (usunięte przez administratora) ....!!!!!!

Ania Nowy wpis

Oszukana przez siatkę, na www.tomaszustepski.pl Zamówiła spodnie narciarskie, opłaciłam całość Zamówienia. Niestety, minął już chyba ponad miesiąc, spodni nie ma, pieniądze w Hongkongu, a męczące e-maile potwierdzające ,iż wysyłka jest w drodze ciagle są do mnie przysylane

Przedstawiciel Handlowy

Było milo i przyjemnie...- naciągacz jednym słowem

W podtekście, czy będe długo i dobrze pracował za małe pieniądze

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
aga

Witam poszukuję pracowników-byłych firmy proeffect Michała Gierdosza do pozwu zbiorowego o oszustwo. dot. map i reklam. agajot1506@wp.pl

Michał Gierdosz/UstupskiTomasz
@aga

Ddalm się również oszukać tej siatce (usunięte przez administratora)zamawiając spodnie narciarskie Berkener. (usunięte przez administratora)

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Kuba

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Patrycja

@glon skąd taki wniosek? Też pracowałeś lub pracujesz w Studiu Pro Effect? Jaka jest Twoja opinia na jego temat? Nie napisałeś tego we wcześniejszym komentarzu, dlatego pytam teraz.

glon

Negatywne opinie w większości nie biorą się znikąd, choć te tutaj wyglądają na lekko naciągane @Dadekj

Firma

Przestrzegam wszystkich przed zawarciem umowy z tą firmą. Nie wywiązuje się z podpisanej umowy. Pieniądze przepadają a sprawa trafia do sądu (oczywiście wygrana)Brak kontaktu - nie odbierają telefonów - PRZESTRZEGAM -

anulka

Pro effect juz dawno nie istnieje. Ta firma byla stworzona tylko po to aby oszukac i wyludzic pieniadze od innych firm. Przeciwko Gierdoszowi wniesiono wiele spraw sadowych. I Wam takze radzilabym to zrobic. Gierdosz zalozyl z Ustupskim druga podobna firm Wydawnictwo MT w pazdziernku 2014.Firma ta miesci sie w Katowicach przy ulicy Korfantego kolo spodka i dalej oszukuja klientow

Firma

Witam, Również zostałam oszukana, ponieważ w roku 2013 podpisałam umowę na kalendarze. Okazało się, że zmienili umowę na mapy w 2014 i miały być na 2015. Cisza , brak kontaktu a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Sprawa zostanie skierowana do sądu. Proszę o kontakt, jeżeli ktoś z Państwa miał podobną sytuację : eweli.t@op.pl

Ahim

Ale tam nie dostaniesz zadnej umowy... jak chodzisz za nimi i sie przypominasz to dostaniesz umowe o dzielo na 100 zl jupi :) omijajcie szerokim lukiem ta firme naprawde. Jezeli nie zmieni sie sam system to zniszcza ja masy pozwow od klientow ktorzy zaplacili a nic z tego nie maja. Sam bylem swiadkiem jak Koordynatorka celowo nie odbierala telefonow od klientow... wstyd

Bylem krotko az za dlugo

Tam nawet umowy nie dostaniecie poki jakto okreslila pani ktora sie czymstam zajmowala w tej pseudo firmie nie wykazecie nieprzecietnymi umiejetnosciami sprzedazowymi. Cos sprzedacie nic nie dostaniecie

Klientka

Ja także wpłaciłam 1000zł za reklamę na mapie, 1,5 roku temu! Do tej pory ani reklamy ani zwrotu pieniędzy, mam potwierdzenia przelewów, fv - sprawę kieruję do odpowiednich służb, osoby które również zostały oszukane proszę o kontakt: kosmpro@gmail.com

Firma

Myślę, że zbiorowość osób dużo może pomóc. Mamy faktury i maile w dowodzie. Korzystałam nie jeden raz z pomocy prawnej i wiem jak to mniej więcej wygląda. Tym bardziej, że sprawdziłam firmę w GUSie i co miesiąc zostały wprowadzane zmiany we wpisie. Spróbować można. Dowody mamy, brak realizacji również jest dowodem. Zapraszam do kontaktu: eweli.t@op.pl

Elza

Witam proszę nie korzystajcie z tego typu reklamy i z Tej Firmy masakra nic nie robią zapłaciłam 750 zł i już drugi rok żadnego skutku ani reklamy anie zwrotu pieniędzy ,sprawę kieruję do sądu

Darek

witam, od ponad roku próbuję się skontaktować z tą kretyńską firmą bez skutku zapłaciłem za reklamę na mapach i do tej pory nie ma reklamy ani map na których moja firma miała istnieć ani też faktury bo wystawili fakturę pro-forma jest to bandycka i oszukańcza firma jakich wiele uważajcie też na firmę global media-nie wystawiają faktur ale pieniążki biorą jeden pozytyw to że reklama się ukazała

Co Ty człowieku bredzisz??Pewnie wpis właściciela... Telefonów nie odbierają, kłamią, wprowadzają w błąd, a umowy z nimi nie mają sensu bo biorą kasę i się nie przejmują realizacją zlecenia.BARDZO UWAŻAJCIE NA TĄ"FIRMĘ" !!!

OMG

Ja osobiście nie polecam tej firmy. Nie wypłacanie pensji pracowników i brak realizacji zamówień klientów to norma dla tej firmy. Polecam poczytać opinie klientów na stronie (usunięte przez administratora) com. Dużo osób wypowiada się w temacie obsługi tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Pro Effect - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Pro Effect?

Kandydaci do pracy w Studio Pro Effect napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Pro Effect