Opinie o Budzam Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Budzam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Budzam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budzam Sp. z o.o. w Zamość

Wojtek Nowy wpis

Koszmarne materiały i zła współpraca ciągną się do dzisiaj ( mieszkam już 8 lat ). Brak możliwości wykonania dojazdu do posesji z powodu braku decyzyjności "dewelopera" Ostatnio brak zgody na podłączenie internetu na koszt własny - do tej pory brak uporządkowania własności ziemi !! Radzę trzymać się z daleka !!

Klaudia Nowy wpis

Od kiedy firma działa aktywnie na rynku?

Prace Realizowane przez Firme pana Kościka najprawdopodobniej skończą się w sądzie. p Kościk delikatnie rzecz ujmując bardzo luźno interpretuje zapisy umowy i naciąga je w sposób dla siebie wygodny. Rekomenduję omijanie szerokim łukiem firmy Budzam a w szczególności jej prezesa pana Kościka.

Proszę administratora o wyciecie tego wpisu Pana M
@Marcin

Szanowny Panie. Zapewne się tam znajdziemy jeżeli będzie Pan szkalował imię moje i Spółki BUDZAM. Klient jest dla mnie zawsze najważniejszy ale są pewne granice. Uważa Pan, że idiotów znalazł że nie wiedzą co jest napisane w umowie. Uważa Pan, że jak jest Pan z Wrocławia to już najmądrzejszy. Proszę zwrócić się do Pana Mamy i Siostry to może zrozumie swój błąd. Zatem proszę nie szkalować mojego Imienia nie jestem dla Pana stroną i wypraszam sobie tego typu insynuację i oczekuję przeprosin. Prezes Spółki BUDZAM.

@Marcin

Uzupełniając , z firma Budzam finalnie w został poddany aneks do umowy. Proszę o usunięcie wpisu w który prezes tejże firmy pozwala sobie na dziwne uwagi personalne.

inwestor Nowy wpis
@Marcin

Moja budowa skończyła się sprawą w Sądzie - moją wygraną. Też miałem do czynienia z "aneksem" do umowy, który to aneks Pan Prezes sobie wymyślił.

inwestor Nowy wpis

Moje sugestie dla Budzam Sp. z o.o.: najgorsza firma pod słońcem, oszukują, naciągają, wykonawstwo byulejakie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: firma krzak

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Budzam Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
KIV

(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nękają ludzi telefonami

xyz

Radzę omijać szerokim łukiem tą firmę!! nie nawiązywać współpracy ani korzystać z usług. Wszystkie przedstawione na tej stronie opinie to prawda!!

@xyz

Prawda jest taka, że właściciel rozstał się z pijakami i organizuje nową kadrę.

@anonymous

Pijakami? A za co mieli pić jak od kilku miesięcy wynagrodzenia nie widzieli. Sami odeszli.

Obiektywny

Niestety, na tym terenie firma w pełni opodatkowana, nie mogła poradzić sobie w branży budowlanej. Koszty ogólnopolskie, a ceny zamojskie. Dodatkowo problemy na rynku zatrudnienia. Duże oczekiwania w płacach, a poziom umiejętności robotników znikomy. Często zatrudniali się, aby odpocząć po pracy w swojej gospodarce. Sukcesem firmy była wieloletnia działalność, przy w większości zadowoleniu zlecenodawców i pracowników.

@Obiektywny

Dziękuję "Obiektywnemu" . Firma nadal funkcjonuję i działa na rynku. Firma zawsze sobie radziła i teraz sobie radzi pomimo całkowitej wymianie kadry z uwagi jak to ujęto "Duże oczekiwania w płacach, a poziom umiejętności robotników znikomy. Często zatrudniali się, aby odpocząć po pracy w swojej gospodarce" Dziękuję szczególnie poprzedniemu zarządowi Miasta za odcięcie kanalizacji na ul. Kresowej 4 gdzie stworzyłem miejsca pracy dla pracowników upadłej DELI. Musiałem opuścić to "diabelskie" miejsce. Teraz zapraszam do współpracy w nowych warunkach i nowej kadrze przy ul. Asnyka 34. Prezes Stanisław Kościk

Marzena

@Obiektywny Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam to, co chciałeś przekazać. Jeśli źle Cię zrozumiałam, to popraw mnie, proszę. Czy swoim wpisem próbujesz powiedzieć, ze firma Budzam już nie funkcjonuje?

bułka

istnieją, istnieją :) Nawet dużymi inwestycjami się zajmują, bo jak widzę, ostatnio mieli do wybudowania osiedle czy tam dom pod Modrzewiem, jakieś osiedle domków jednorodzinnych. Fajna i duża inwestycja przede wszystkim. Ciekawe ile fachowcy tu zarabiają.

xy

zgadza się ja też przepracowałem tam jakiś czas za friko, kasy do tej pory nie mogę wyrwać. Jedyne czego można się tam dorobić to garb.

zam

praca charytatywna, jeśli masz ochotę popracować za darmo to jest to wymarzona praca. Należy tam pracować a domaganie się wynagrodzenia jest karygodne i niedopuszczalne.

z.

[usunięte przez moderatora] obiektywnie patrząc z upływu lat fajnie tam się pracowało ale nie dzięki pracodawcy ( mizerne zarobki itd)

prac
@z.

Ciekawe dzięki komu? jak nie pracodawcy, Zastanów się co piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Budzam Sp. z o.o. - Zamość

Budzam Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Asnyka 34
    22-400 Zamość