Opinie o CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. w Szczecin

daro

czy ktoś wie coś na temat wyjazdu po spotkaniu w Gdańsku 3 i 4 lutego bo na razie zero informacji.

axel

Witam, w marcu jest ponoć wyjazd przez tą agencję dla magazynierów. 16/17 lutego 2015r. ma zostać zorganizowane spotkanie dla przyszłych pracowników jak to zostało napisane przez panią J. "Interview". Czy ktoś również dostał zaproszenie na to spotkanie? czekam na odpowiedź

expat
@axel

Witam, ja tez ma jechać na spotkanie 17stego, czy ktoś wie coś więcej na temat tego konkretnego zatrudnienia w magazynie? Ktoś już tam był/jest? Faktyczne koszta zakwaterowania, wyżywienia, wyjazdu?Warto? Proszę o info, możecie pomóc paru zdezorientowanym "ryzykantom".

axel
@expat

powiem ci tak byłem 16 lutego na tej rozmowie i tak naprwde nic nie było konkretnie wiadomo co kiedy i wogóle. Mają niby dzwonić do osób które się zakwalifikowały. Szczerze mówiąc sam nie wiem co o tym dalej myśleć. A ty byłeś na tej rozmowie?

gość

Pracowałem dla nich jako spawacz w 2013.Bardzo dobre zarobki,wszystko wypłacone zgodnie z umową, ale praca miała byc na dłużej a okazało sie ze 2 rotacje i to wszystko.Szkoda

Tindi

Na ich stronie w zasadzie sporo informacji można uzyskać. http://eucbr.pl/#!/?page_id=247 To dla tych co chcieliby u nich pracować jak i podjąć jakiś kurs. Wszystko wygląda w zasadzie profesjonalnie, ale jakby chcieć skontrastować to z opiniami ludzi to nie wychodzi już tak gładko. Mam nadzieję, że niezadowolenia są pojedyncze, a firma rzeczywiście prezentuje wysoki poziom.

Firma CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Mechanik samochodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

jfk

Ja też tak myślałem i to był mój błąd. ODRADZAM!

gosc

witam kierowcow kurs oraz praca przez ta agencje to jedna wielka sciema

@gosc

zgadzam sie w 100%! Ściema to mało powiedziane. To OSZUSTWO!

xyz

Negatywne opinie nie są wcale przesadzone, i to od momentu założenia oddziału tej "firmy" od 2008 r. w Polsce. Poszkodowanych jest już ponad 1000 osób i powolutku, małymi kroczkami zbliżamy się do pozwu zbiorowego z żądaniem zaprzestania działalności tej firmy na terenie RP oraz wypłacenia stosownych odszkodowań. Dość oszukaństwa i mydlenia oczu Polakom!!!

CBR

Jesli chodzi o oferte pracy jako Aplikator Folii Okiennych to pojawiala sie od dluzszego czasu, ponieważ klient nie był wystarczający zadowolony z kandydatów, którzy się zgłaszali. W maju 2014 prace rozpoczal jeden Pan i był bardzo dobrym pracownikiem. Więcej osób na razie nie rekrutujemy ponieważ klient zdecydował się na pracowników norweskojęzych. Niestety widać tu same negatywne opinie, ponieważ najczęściej piszą je osoby rozgoryczone, że nie dostały pracy. Jest tak w przypadku prawie każdego miejsca pracy na tej stronie - obojętnie jaką firmę się wpisze - widać tylko negatywne komentarze, czyżby w Polsce nie było żadnego zadowolonego pracownika? Osoby, które pracę dostają i są zadowolne nie mają czasu pisać tutaj komentarzy, zresztą pewnie nawet nie przychodzi im to do głowy - a szkoda. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu wykwalifikowanych pracowników.

@CBR

wasza firma powinna przestać istnieć. Jesteście OSZUSTAMI! Tylko w Polsce jest możliwe, żeby taka firma funkcjonowała. Przestrzegam wszystkich przed tą "firmą".

wydymany przez CBR

Witam, NIE POLECAM nikomu szukania pracy przez tą "agencje" wszyscy łącznie z dyrektorem mają was w dupie liczy się tylko zysk,zysk z was, z kontraktu na jaki pojedziecie , nikogo nie interesuje jak wy na tym wyjdziecie, przez telefon bajeczki że pierwszy kontrakt na tyle... że okres próbny... że praca na dłużej... itp itd a po 3 tygodniach wracasz do Pl gdzie zrezygnowałeś z pracy na rzecz wyjazdu, złożyłeś wypowiedzenie w pracy no bo pani joanna (celowo z małej litery) bajeczki potrafi opowiadać jak mało kto, i tak oto załatwiony wracasz i znowu musisz szukać pracy, czekasz aż oddadzą kasę bo za mieszkanie w Oslo pomyłkowo WSZYSTKIM pobrali za dużo hehe :) uprzykrzę wam życie ostrzegają ludzi na każdym możliwym forum o tematyce pracy w Norwegii , Co to za agencja pracy jak nawet dyrektor zwodzi przez tygodnie nie odbierając telefonów ? niesłowny pajacu !

wlodec

macie jakieś informacje o stanowisku aplikator folli okiennych - Oslo? ogłoszenie zauważyłem pojawia się co rok, niby potrzebują 10 osób, obiecują pracę , na pewno pana wezmą a w końcu nic nie wychodzi. Miał ktoś podobnie, albo jest ktoś to wyjechał na tą ofertę? dzieki z góry za opinie.

Witam nie polecam tej firmy : Przez ta firme wyjechalem do niemiec jako chemik, niczym sie nie zainteresowali, mieszkanie wszystko sam musialem, po dwoch miesiacach zostalem zwolniony mieszkanie musze oplacac przez pol roku z firma zero kontaktu pierwszy miesiac dostalem 400 euro mnie wyplaty, po dodzwonieniu do firmy ze mam taki i taki problem : to pani z firmy mi odpowiedziala ze nie moze mi pomoc gdyz ona nie zna jezyka i ze oni tylko posredniczyli w tej pracy i to nie jest ich problem nie polecam firmy

zawiedziony

w ogłoszeniach pisza ze potrzebują 30 stu a tak naprawdę tylko dwóch zresztą zobaczcie stawki w każdym zawodzie dają 145-150 brutto gdzie inne agencje na te same stanowisko proponują 180 nok

maro

Znam kilkadziesiąt osób które porobiły sobie te paragrafy i siedzą w domach bo nie ma pracy dla nich. Wyślijcie swoje CV i ten peragraf do Keafera albo Bilfingera to zobaczycie ile jest wart. Bez norweskiego fagbrev nie ma o czym rozmawiać w tej chwili. Nie mówię tu o pracy na fasadach w za 165 nok za godzine na lokalu ze śmieciową umową z tygodnia na tydzień. Bo do takiej pracy nikt nie ma ochoty iść. Mówię tu o pracy dla norweskiej firmy na normalnej umowie za normalne pieniądze.

maro

Przestrzegam wszystkich przed robieniem kursów na montera rusztowań do pracy w Norwegii. Obecnie bez dobrej znajomości j. norweskiego i egzaminu fagbrev znalezienie pracy w tej branży jest niemal niemożliwe.

ryszard

czekam 3 tyg i nie ma pracy , to po co te oferty ? CV złożone , rozmowa , obiecanki ni cisza ........ zbierają tylko bazę danych dla wywiadu ?

maniek

maja dużo ofert pracy czy nie ma na nich chętnych? czy mają wygórowane wymagania? , coś w tym dziwnego , załapał się ktoś od nich na dłużej ? ile można zarobić na czysto?

normalny

niestety system ci się chyba zawiesił lub pomyliłeś nip z regonem firma jest legalna i działa prawidłowo jako agencja pracy na terenie RP jak się nie mylę to chyba pod nr 5500? dlatego administrator zaraz powinien wykasować głupi wpis .

shaman
@normalny

To 0SZUSCI! Nie dajcie sie nabrac na ich slodkie (usunięte przez administratora) ODRADZAM!

Michal8011

Wyjechał ktoś jako elektryk w tym roku przez cbr?

romek29

regularnie aktualizują oferty na te same stanowiska, oferta styczniowa świeżak a już to widziałem w listopadzie i też była świeżakiem praca od zaraz, że niby pilne i szybko bo terminy gonią, skoro taki jest system to chyba kandydaci nie spełniają wymagań albo rzeczywiście zbyt inteligentni i z doświadczeniem tam puszczają swoje papiery heh

monter

Potwierdzam opinię "szczerego" u mnie podobnie. Nie wiem wobec tego kogo oni szukają, ale mam wrażenie że działa to tak, że wybierają (przepraszam z góry wszystkich - nic osobistego) najmniej inteligentnych w sensie takich, którzy zgadzają się na warunki i nie zadają pytań, potem jadą, rozczarowują się i wracają. Na ich miejsce werbują kolejnego, który spełnia minimum warunków dla Norwega - jest akceptacja pracownika i wzięta kasa za "głowę". Potem ponownie tak jak wyżej. Podobnie jak "szczery" spełniałem WSZYSTKIE kryteria, a pomimo to cisza jak makiem zasiał. Dodatkowo może zdarzyć się tak, że firma handluje moimi i Państwa danymi - tak też robią firmy rekrutacyjne (żadnej pracy, ale komplet danych z Państwa profilem, zainteresowaniami itp. krąży po sieci i nagle nie wiadomo skąd dostajecie spam na maila, lub dzwonią do Was jacyś akwizytorzy itp.). To właśnie efekt mrocznej działalności firm rekrutacyjnych. Podejrzenia do tego typu działalności nasuwają się właśnie w momencie, gdy dla firmy jesteśmy idealnym kandydatem, a nie ma nawet żadnej odpowiedzi z ich strony, a ponawiana jest znów ta sama oferta.

Zostaw merytoryczną opinię o CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o. - Szczecin

CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.