KOREXBUD

Opinie o KOREXBUD

takaprawda

Jeżeli podoba ci się survival i (usunięte przez administratora)po 16 godz na dobe (po przeliczeniu wynagrodzenia wychodzi ok 5 zł /h - umowa zlecenie), Spanie na mega syfiarskich, wyciągniętych ze śmietnika materacach. Śpisz hali na której przed chwilą pracowałeś, bez dostępu do ubikacji i bieżącej wody - jeżeli jest w okolicy jezioro lub rzeka dasz rade!! Dasz rade zapi...la ponad 40 godzin bez odpoczynku ? - są takie sytuacje!!! Uważajcie na idiote który uważa się mega mózgiem a jest deblem!! Chcesz by cie wyruchał to zparaszam!!

Ala

Pracowałam w tej firmie 2 tygodnie potem miałam czekać na telefon bo firma zmienia adres. Dzwoniłam i pytałam kiedy mam przyjść do pracy i ciągle słyszałam że oddzwoni i prawdopodobnie za tydzień. Do dnia dzisiejszego (mineło kilka miesiecy) nie zadzownił i oczywiście NIGDY NIE DOSTAŁAM ANI GROSZA ZA PRACE. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!

Zostaw opinię o KOREXBUD - Bogucin Mały

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOREXBUD