Art-Fryz Iwona Bromka

Opinie o Art-Fryz Iwona Bromka

szczery

Anonimowo można napisać wszystko o wszystkich , pracowałam w tej firmie i problemy miały zawsze te osoby , które nie szanowały pracy i były roszczeniowe. Wypłata zawsze na czas, warunki do ustalenia a za leżenie nikt nie płaci ... powodzenia u nowego pracodawcy ;)

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Art fryz Iwona Bromka? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

jan

każdy pewnie pracuje na swój portfel #edgardo. Tak jest chyba najczęściej.

abc

A tak w ogóle to te ostatnie miesiące nie należały do najmocniejszych w tej firmie . Dobrze, że pracowałem krótko w tej firmie i nie muszę tych tras już zaliczać.

Zostaw opinię o Art-Fryz Iwona Bromka - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Fryz Iwona Bromka