Art-Fryz Iwona Bromka

Płock

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Art-Fryz Iwona Bromka
2 10

Opinie o Art-Fryz Iwona Bromka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Fryz Iwona Bromka

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Art fryz Iwona Bromka? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

   
Martyna

SZCZERZE NIE POLECAM pracy u Pani Iwony Bromki! Kobieta nie szanuje swoich pracowników, wykorzystuje ich - nie płacąc za wszystkie przepracowane godziny, robi problem z wypłatą wynagrodzenia. Bez żadnego słowa wyjaśnienia nie przedłuża umów, oczywiście zlecenia gdyż zależy jej na jak najtańszej opcji zatrudnienia pracowników. Nie można z nią nawiązać żadnego kontaktu gdyż nie odbiera telefonów oraz oczywiście nie raczy oddzwonić.

   
jan

każdy pewnie pracuje na swój portfel #edgardo. Tak jest chyba najczęściej.

   
abc

A tak w ogóle to te ostatnie miesiące nie należały do najmocniejszych w tej firmie . Dobrze, że pracowałem krótko w tej firmie i nie muszę tych tras już zaliczać.

   

Zostaw opinię o Art-Fryz Iwona Bromka - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Fryz Iwona Bromka