Art fryz Iwona Bromka

Płock

Opinie o Art fryz Iwona Bromka

Martyna

SZCZERZE NIE POLECAM pracy u Pani Iwony Bromki! Kobieta nie szanuje swoich pracowników, wykorzystuje ich - nie płacąc za wszystkie przepracowane godziny, robi problem z wypłatą wynagrodzenia. Bez żadnego słowa wyjaśnienia nie przedłuża umów, oczywiście zlecenia gdyż zależy jej na jak najtańszej opcji zatrudnienia pracowników. Nie można z nią nawiązać żadnego kontaktu gdyż nie odbiera telefonów oraz oczywiście nie raczy oddzwonić.

jan

każdy pewnie pracuje na swój portfel #edgardo. Tak jest chyba najczęściej.

abc

A tak w ogóle to te ostatnie miesiące nie należały do najmocniejszych w tej firmie . Dobrze, że pracowałem krótko w tej firmie i nie muszę tych tras już zaliczać.

Zostaw opinię o Art fryz Iwona Bromka - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art fryz Iwona Bromka