Opinie o Tesco w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tesco. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Warszawa

kalu34

Witam wszyscy czy tak praca jest w 7 dni w tygodniu i po ile godzin pracujemy proszę o konkretna wypowiedz i szczerą odpowiedz jako dostawcy ? bo mam spotkanie w sprawe pracy wlasne takiej czy to prawda ze ezgamin na dostawcę kto to wymyslił ?

DYFON

Ale oni pracują chyba tylko na cały etat ?

clio

"Nie ma większego tyrana niż z chłopa zrobić pana" to niestety dotyczy większości liderów i kerowników. Niskie kompetencje do kierowania ludźmi.

DYFON

Dostawca na pół etatu, ma jakieś możliwości awansu ?

robert
@DYFON

jak masz jakieś znajomości w tesco to tak... w moim dotcomie liderami zostają tylko ludzie po układach .. może w innych jest inaczej ;) ale podejrzewam że to rak który trawi całą firmę ;)

Pracownik Biurowy

Rekrutacja prowadzona przez osobę nie znającą tematu. Pytania standardowe czytane z kartki. Pytania zadawane mężczyźnie "czy planuje pani dzieci"?, "Czy jest pan w związku"? itp. Co to ma do wykonywania pracy i stopnia moich umiejętności? Nic! Rekrutacja to fikcja, prowadzona przez ofermy.

Czy używasz prezerwatyw? Czy flirtujesz w pracy? Czy potrafisz prowadzić rower bez trzymania rąk? Jak często musisz korzystać w ciągu 8 godzin z toalety? Czy jesteś w stanie nie chodzić do toalety? Jak długo potrafisz wstrzymać mocz? Czy palisz i od kiedy? Czy możesz pracować 24 godziny na dobę? Czy masz rodzinę? Czy masz kogoś, kto będzie tęsknił za tobą jeżeli umrzesz w trakcie pracy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
DYFON

A tak w ogóle trudno zdać taki egzamin ?

dostawca
@DYFON

Jeżeli jeździłeś dostawczakiem i nie masz jakichś złych nawyków to egzamin jest banalny.

Oramus1

Nie zdałem egzaminu z jazdy na dostawcę, mam jeszcze szansę dostac pracę ?

dostawca
@Oramus1

Po pół roku podobno możesz podejść jeszcze raz.

tescopolczynska

Praca asystenta sprzedaży internetowej w praktyce wyglada : panie chodzą po sklepie i pakuja do ciezkich wozkow zamowienia a faceci na tzw. merchandingu, czyli na magazynie i w chłodzni dzwigaja po kilkaset ciezkich pudeł, czesto z baniakami wody i tak przez cały dzien. Nie polecam. Nie dajcie się nabrac na umowę o pracę, netto wyjdzie wam niecały 1000 zl. Ogólnie duży wyzysk ludzi.

max

Dotcom/zapraszam na facebookowa grupę dostawców prośby o przyjęcie kierować emailem jan.feee@gmail.com tytułowa DOTCOM zapraszam jak największą ilość osób!

E-kierowca

Opiszę dokładnie pracę jaką wykonuje w firmie TESCO na stanowisku: Dostawca Sprzedaży Internetowej ( dział, DOTCOM ). Praca ciężka, czasami wręcz żenująca, wynagrodzenie kompletnie nieadekwatne do wykonywanej pracy, osprzęt w tragicznym stanie ( nawigacje ) niestety jest to spowodowane pracownikami, ale firma powinna zapewnić w pełni działający sprzęt. Samochody z dużym + Automaty ( prowadzenie bajka ) Kierownictwo przejdzie, liderzy OK, pracownicy bardzo pomocni. Każdy rozumie się bez słów, wie jak jest h**owo i często o tym rozmawiamy. Stabilizacja zatrudnienia to chyba najważniejszy punkt tej pracy a zarazem bardzo duży ( + ). Manifesty ( inaczej zwane listami przewozowymi ) rozpisywane są w sposób ( układowy ) jeden dostanie 150-200kg innemu wpierdzielą po 500-600kg i masz tutaj pełną sprawiedliwość. O miłych klientach, którzy nie rzucą nawet 1zł tipa za dostarczenie zakupów nie wspomnę - TAKI MAMY KLIMAT. Jazda defensywna, w tej firmie ( ale tylko w teorii ) jest stawiana na pierwszy plan. Niestety 12 pkt do rozwiezienia w przeciągu 4h stanowi wielki cud i niestety nawet 80km/h po mieście czasami nie wystarczy aby rozwieść wszystkie zamówienia na czas. Po wielkim Happy And na koniec miesiąca, rozmowa z kierownikiem " Jak jest fajnie, ale zawsze może być lepiej " - taka mobilizacja do dalszej pracy, aby osiągać lepsze wyniki - uważam osobiście, że taka mobilizacja nikomu nie jest potrzebna - Lecz w pełni zorganizowana kadra pracownicza, poprawiony system ustalający trasy i wprowadzony limit na zamówienia powinien zapewnić owocny rozwój dostaw w firmie Tesco. Praca generalnie fajna na parę miesięcy - na czas znalezienia lepszej pracy. Takie moje skromne zdanie. PS. Tak na marginesie, osobą siedzącym za biurkiem ( GÓRA KIEROWNICZA ) powinna wsiąść w słynnego VANA i dostać 20pkt do rozwiezienia w ciągu 4h oraz 700kg wszystkich zakupów tak aby im pot z d**y leciał strumieniem prze cały ten czas.

dotcom Sz.
@E-kierowca

Brawo! JEST dokladnie tak jak to opisales. pozdrowienia.

byłypicker

pracowałam jako picker dwa lata i wystarczy.kręgosłup nie wytrzymał i atmosfera w pracy też do najlepszych nie należała.ciągły stres i pośpieszanie nie wspomne o opier.... na porannym apelu za czerwone ślwiatło i pomyłki innych.polecam tesco dla młodych jako prace dorywcza na wakacje badz weekendy ale nie stałą z nienormowanymi godzinami pracy(jak nie zdążaja ze zbieraniem zamówień to tak ci dziurę w brzuchu wierca abyś został po godzinach,a jak nie to na grafiku sie zemszcza i próśb nie uwzględnia).Dużo zależy od lidera póki była Monia było OK pózniej wszystko jebał pies padło i zaczeło się sypać

XYZ W-wa

Ktoś pytał o finanse.. Cóż.. Warszawa od Poznania niczym się nie różni.. na etat wychodzi ok 1500. A jaki jest u Was w miastach Pick-Rate ? Warszawa 140

RUda śl

Tak apropo wyświetlaczy to myślisz , że od czego padają? Rozumiem, że ciągle pracują itp ale od czego padają? Od dziabania w ekran długopisami no i dodatkowo jak komuś upadnie ale lwia część i rysy i czarne plamy powstają od stukania długopisem. U nas panowie to też albo mają swoje powoli albo na telefonie różne aplikacje :)

leon

EUda Śl.. raczysz żartować ? oczywiście że zdarzają się przypadki uszkodzenia przez dostawcę ... ale ten sprzęt nie jest przewidziany do takiej pracy , ktoś myślał że kupi kabelek za 10 PLN każe go ciągle wyciągać i przekładać i ten kabelek ma wytrzymać , ile ? 3 lata ? 5 lat ? a wyświetlacz? rok pracy w dotcomie to 5 tysięcy godzin pracy , ile to ma wytrzymać przekładane, potrząsane. zresztą, nie jest ważne kto jest winny, ważna jest informacja dla chętnych parować w dotcomie - kup sobie własną nawigację bo szansa że dostaniesz na wyjazd firmową to u nas np. jakieś 70% i z miesiąca na miesiąc spada a wszyscy mają to w ... niedowiedzeniu ;)ewentualnie powiedzą że to twoja wina tak jak ty to ująłeś ;)

RUda śl

Zepsute nawigacje to w 90% wina nas-kierowców niestety. Najbardziej cierpią na tym ładowarki. Rzucamy kablami, wyginamy na 10 stronę, wkładamy na siłę w czasie jazdy, jak kończymy jazdę to wyrywamy na siłę z gniazda i rzucamy do vanboxa...

leon

nowi pracownicy powinni się też we własnym zakresie wyposażyć w nawigację z oprzyrządowaniem ;) nie wiem jak na innych dotcomach ale u nas sprzęt się sypie a góra nie przewidziała że coś używanego przez 14 godzin na dobę 7 dni w tygodniu ma prawo się zepsuć ;)

Epicker

Często jest tak że do jednej skrzynki mamy pakować np.5x3 kg ziemniaków.Stare wózki ważą ponad 46kg z pustymi skrzynkami.

wózkowy

Twój wózek nie miał prawa tyle ważyć. Zgrzewka wody waży ok 9kg. 9* 6 pojemników =54kg. Wózek musiałby ważyć 46 kg. Nie ma takiej opcji....Lider pickerów gdy sytuacja tego wymaga to pickuje...To chyba normalne, tak powinien zachowywać się prawdziwy lider...

Epicker

Mam pytani czy w waszych dodkomach lider pickerów zbiera z wami czy tylko robi papiery

Epicker

Witam pracuję jako picker prawie dwa lata czsem ważyłam wózek z zebranym towarem bardzo często przekraczają 100 kg czy to jest zgodne z przepisami

E-kierowca

To że tesco zabrania brania napiwków to mam to w d**e. Ja pracuje, ja roznoszę, ja rozliczam, ja biorę napiwki i nikt mi tego nie zabroni... to moja osobista sprawa a nie firmy tesco.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Warszawa

• Jak się pracuje w Tesco?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco?

Kandydaci do pracy w Tesco napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco