Opinie o Interkrąż Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Interkrąż Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interkrąż Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkrąż Sp. z o.o. w Wolbrom

Bolo

Panie kierowniku M...jeśli już się tak tytułujeż swoim stanowiskiem , to być nim a nie szukaj u ludzi dziury w całym. .że ktoś dzwoni stoi czy pije np kawę. Bo kierownik to jest chyba od produkcji a nie od pierdół..a u Ciebie jeszcze nie było żebyś kogoś pochwalił przy zarządzie...co by C obcieli premie..... :-)

Radek

No cóż Bolo masz rację , jak się urodzisz kanarkiem to orłem nie zdechniesz. Jaki Pan taki kierownik, jaki kierownik taki (usunięte przez administratora) na produkcji. Byłem tam i wiedziałem. Pan M. zero doświadczenia, wykształcenie zawodowe, bodajże stolarz, ale zawsze mierny ale wierny jak małpa w cyrku. Tam potrzeba szefa produkcji z jajami, produkcja jak i zarząd będą bardziej zadowoleni niż im sie wydaje.

Chciałbym napisać pozytywną opinię, ale zostawię neutralną. Płaca jest słaba niestety, ale jest lepsze pole manewru (oferty pracy już są). Środowisko pracy jest ok, ale szkoda, że kierownik ma nas w (usunięte przez administratora) On ma za dużo do stracenia. 99% z nas ma ostro uchowane jajca. Ten 1% za to, który ich nie ma to jest 1 osoba. To, że firma pięknie i gładko funkcjonuje, to jest zasługa między innymi nasza. Rozumiem, że zarząd zapewnia "zbyt towaru". Bez nich na też tutaj by nie było na tym skrawku ziemi. Oni dają nam miejsce pracy, ale to my pracujemy na sukces firmy. Tak było, jest i będzie w każdej firmie. Ten sukces bierze się również z tego, że pracujemy dla tej firmy od wielu lat... Jakie to słowo było...? No tak! Doświadczenie! Czy z ulicy firma nagle znajdzie sobie oddanych ludzi? Mało prawdopodobne. Dlaczego nas nie docenią raz za jakiś czas? Też niewiadomo. Chyba rozchodzi się o zaufanie... Chyba... Tego nie wiem. Warto może zaufać? Zapobieganie zbędnych kosztów i działanie na podstawie doświadczenia... Czy ktoś z ulicy to zrobi? NIE. Mimo wszystko pozdrawiam nas i nasz zarząd. Lubię to miejsce, ekipa na dole to najbardziej kompetentna banda gości, która sama wie jak ze sobą współpracować... Człowiek, to podstawa całego fundamentu. To tyle... Miłej Niedzieli :)

Bolo

A kierownik to się swojego cienia boi żeby się o coś takiego zapytać...mało szkoły wiedzy itp...poprostu duży dzieciak...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Interkrąż Sp. z o.o..
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Wolbrom
Wolbrom
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psycholog - Hospicjum Domowe - małopolska
Wolbrom
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe

Podwyżka....chyba norm....

Praca

O podwyżkach nadal cisza. Będą w końcu sami sobie składać krążniki. Tak zwany Kierownik w dodatku nie potrafi spytać w imieniu wszystkich - kiedy, jak, gdzie, czy w ogóle będzie.

Najgorsza firma, w jakiej zdarzyło mi się pracować. Brak poszanowania dla pracowników fizycznych, a wszyscy umysłowi chodzą zastraszeni. Generalnie tragedia. Właśnie jestem w trakcie ustalania warunków pracy z nowym pracodawcą i spadam stąd. NIE POLECAM, z daleka od tego dziadostwa, które szczyci się tylko ładnym budynkiem za pieniądze unijne i niczym więcej. Reklamacje gonią reklamacje, a prezesi kłócą się miedzy sobą kto zawinił.

pracownik 2
@pracownik

Kto nie ma niby poszanowania? Goni cię ktoś z zarządu? Stali nad tobą z batem? Nie widzisz że nikt się nie wtrąca? A może chodzi ci o to że kierownik żuca cię tu i tam? Wtedy miej pretensje do kierownika a nie do zarządu. Jak masz spadać to spadaj. Nic na siłę.

na szczęście były pracownik
@pracownik 2

Widzę że u zarządu nadal z ortografią na bakier :) No tak, szkół się nie pokończyło a rządzić się chce, żenada !!!

pracownik 2
@na szczęście były pracownik

To nie zarząd kolego ;) a ortografii sam się najpierw naucz.

Wyżyłowany
@pracownik 2

Hehe, Komuś z zarządu pękła żyłka ze złości. Daj spokuj łukasz , złośc piękności szkodzi ... ahhhhh ,tobie juz nic nie zaszkodzi :)

lolo

Zakład spoko, pracuję tak kilka lat, i nie narzekam. jak komuś nie pasuje, atmosfera, ewentualnie całokształt to proszę się zwolnić. Nic na siłę. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. ;-)

firma

Moja opinia jest pozytywna, firma jest ważnym i dużym pracodawcą w regionie. Jest nowoczesna i innowacyjna. Produkty światowej jakości. Nie wiem kto pisze te negatywne komentarze, podejrzewam że sfrustrowani byli pracownicy których pożegnano i teraz wylewają gorzkie żale w internetach.

już niesfrustrowana
@firma

Zarząd jest w błędzie !. Byli pracownicy nie sa sfrustrowani tylko szczęśliwi że udało im sie wyrwać z tak "nowoczesnej , postepowej firmy i wogóle pięknego budynku". Sfrustrowani sa obecni pracownicy bo nie mają pomysłu jak przestać być tanimi wyrobnikami w IK. Sfrustrowany jest też zarząd bo myśli że zreperuje swoją złą opinię wstawiajac tutaj pochwalne wpisy. na temat swojej firmy. Załosne to i puste. Cóz ... jaki pan taki kram :). Życzę wielu sukcesów IK , Samych udanych biznesów , tak jak kopalniane wadium :).

@firma

Światowa jakość z trzyciąża, no trzymajcie mnie xD Zwłaszcza dwuosobowa kadra działu jakości, która nie zna podstaw zarządzania jakością, a ich jedynym celem jest urwać premie pracownikom, przy poklasku "zarządu" (bo więcej będzie na ratę leasingowanych aut). Każdy wpis, jaka to firma rzetelna, jaka światowa, jaka konkurencyjna, to żałosna próba podbudowania kiepskiego wizerunku firmy. Mobbingowaliście pracownika tak, że popełnił samobójstwo, czemu o tym nie wspominacie, drodzy prezesi?

Serio ?
@Robert

Poważny zarzut kolego!!! Nie to żebym jakoś szczególnie pałał sympatia do państwa ż. ale Ty pojechałeś grubo z tym co napisałęś pod koniec.To naprawdę stało się z powodu mobbingu ? Jeżeli tak, to należałoby chociazby anonimowo zainteresować PIP lub inne instytucje tylko nie wiem jakie tak szczerze. .

lolka
@Robert

może i skromny dział jakości ale potrafi wszystko ogarnąć i dopilnować. na taka liczbę pracujących wystarczy.

@lolo

To dlaczego nie pozwoliliście odejść Rafałowi Gilowi ?

@lolka

Potrafi dopilnować, chyba nie bardzo bo na początku tego roku cofneli wam dwa samochody nie będę pisać z jakiej kopalni bo okazało się że części w krążnikach są inne niż powinny być, tak właśnie działa ten dział jakości. Po prostu oszukiwaliście kontrahenta i pewnie przez dłuższy czas. Robiliście to świadomie. Dziale jakości nie wystarczy tylko przybić pieczątek na świadectwo jakości i cała robota zrobiona. Nawet przybicie pieczątek zlecacie inny pracownikom chociaż to nie należy do ich obowiązków i jeszcze należałoby sprawdzić co wysyłacie i z czego tak naprawdę zrobione są te krążnik czy kotwy. Nie macie żadnej kontroli nad produkcją.

Ja już tu nie chcę pracować !
@Ktoś

Nie kolego !. Oni dodkonale panuja nad produkcją . Sami decyduja jaka grubośc scanki i jakie łożysko. A co klient wymaga i co zamówił za większe pieniądze ? To juz problem klienta , :)

Neutralny

Prezesi (i pani prezesina), macie krew na rękach. Ludzie w okolicznych wsiach wiedzą. Nie wstyd wam (celowo z małej...) w pierwszej ławce na mszy siadać? Przykre, jak pieniądze ogłupiają ludzi. Mądrości wam życzę, państwo Ż.

Pozytyw
@Neutralny

O czym ty piszesz chłopie?

Neutralny
@Pozytyw

Pomtśl. To nie boli.

Pozytyw
@Neutralny

Nie mam pojęcia o czym piszesz, dlatego pytam?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Interkrąż Sp. z o.o.?

były pracownik biurowy

Umowa najpierw na okres próbny, potem na czas określony, pod warunkiem ze ci przedłużą. Czasami tak cię wyżyłowali przy okresie próbnym ( w biurze), że jak już przekazałeś swoja wiedzę niby prezesowi A., to ci umowy nie przedłużyli, bo nagle okazywałeś się "za drogi", a na wejściu obiecywali ci gruszki na wierzbie. Generalnie, nie polecam firmy. Wiocha, wiocha i słoma z butów....

a
@były pracownik biurowy

Ale chwalisz sie czy zalisz? Zamienil stryjek siekierke na...

Robert

"prezesi" z interkronża kłamią, co innego obiecują na rozmowie, co innego jest potem w umowie, z daleka od tego dziadostwa! Zarzondzajom tym ojciec z synami i curkom, a każde bez pojencia!

pozytyw
@Robert

IK jest dużą, nowoczesną firmą, profesjonalnie zarządzaną. Czy się to komuś podoba, czy nie, jest liderem rynku. W ciągu kilkunastu lat bardzo się rozwinęła. Firma daje pracę w tych trudnych czasach. Takiego pracodawcę należy szanować. Znam wiele osób zadowolonych z pracy w IK, zarówno na produkcji jak i w biurowcu. To przyjemność pracować w takim nowoczesnym budynku. Firmę polecam.

@pozytyw

Rajcujecie się prezesiny tym swoim budyneczkiem z dotacji, jakby to było najważniejsze. Atmosfera w pracy się liczy, a tego u was nie ma. Wszystko pokątnie, wszystko jest tajemnicą. Fałszywymi wpisami tego nie zmienicie - ludzie mający olej w głowie nie pójdą do was pracować.

na szczęście były pracownik
@pozytyw

Chwalą się tylko budynkiem, bo czym innym nie mogą. Kasę z unii utopili w gruntach, w budynku i samochodach, a na uruchomienie drugiej zmiany już nie mają, ani kasy, ani zamówień, ani wykwalifikowanych pracowników. Nie wspomnę o trzeciej zmianie :( Firma żenada, na szczęście zdecydowałem się uciec i mam teraz super fajną prace. Może budynek, w którym pracuję nie jest taki nowoczesny, ale za to atmosfera pracy wspaniała. Ludziska, z daleka od Interkrąża !!!!!

pozytyw

Firma IK to duży i szybko rozwijający się pracodawca w regionie. Polecam jego produkty. Podejrzewam, że praca w takim nowoczesnym budynku to przyjemność.

@pozytyw

W czym ta firma się rozwinęła chyba w (usunięte przez administratora) wszystkich i wszystkiego. Lider jakiego rynku, chyba tutaj z Trzyciąża. Bo takich firm o takim profilu w Polsce jest dużo a nawet w pobliże jest sporo. Biurowiec świeci pustkami, nie posiadają żadnego działu z prawdziwego zdarzenia, to rzeczywiście lider posiadający odpowiednią kadrę. A tu kopalnie wygaszają a tu innowacji brak. Przyszłość tej firmy świetna, a tu coraz więcej gęb do wykarmienia.....

Jasiek pogromca
@na szczęście były pracownik

Jasiek nie (usunięte przez administratora). Z dwoma lewymi rękami tam też długo nie porobisz.

Pączuś

Świetna firma, warto ich polecić choćby dlatego, że serwują pyszne pączusie z marmoladką. Palce lizać :D

Firma
@Pączuś

Firma jest liderem rynku polskiego, warto ją polecić. Jest to jeden z większych pracodawców w regionie, dający pracę wielu osobom w dzisiejszych czasach. Firma inwestuje w pracowników, maszyny oraz tabor. Z tego co kiedyś czytałem organizuje też szkolenia dla pracowników. Znam wielu bardzo zadowolonych pracowników tam pracujących, zarówno w biurowcu jak i na produkcji. Jest to poważny gracz w regionie, owe więcej takich Firm.

Koleś
@Firma

Ci niby właściciele tej firmy „krzak” przechodzą samych siebie. Wszystko co mają jest w kredycie, budynki, maszyny, samochody trzeba spłacać a kasy nie ma, dlatego ciągle kombinują z premiami, żeby ich nie dać. Niedługo wylądują u ortopedy od tego ciągłego klepania się po swoich plecach, że niby u nich jest (usunięte przez administratora). Ciągle inwestują ale swój czas w wypisywanie sobie pozytywnych opinii na gowork, bo w rankingu sięgają dna...

Borys
@Firma

Ci "zadowoleni" pracownicy odeszli stąd razem z zagranicznymi klientami do konkurencji. Tak właśnie Zarząd "dba" o swoich pracowników, tak ich docenia i motywuje. Chcesz tu pracować, zastanów się poważnie czy mobbing i psychiczne dręczenie jest tym co lubisz najbardziej...

Cosik
@Firma

Od kiedy ta firma inwestuje w pracowników - szkolenia tylko wymuszone przez nich. Najlepiej żeby pracownik sam sobie za nie zapłacił. A jeśli zmienia się system w zakładzie i robi się szkolenie to żadne szkolenie. Tabor swój prywatny rozwijają, bo w tej chwili pracuje tylko dwóch kierowców a reszta taboru to spedycja. A jeśli pojedziesz w delegacji z AŻ to weź sobie kanapki bo szef cię wyśle do pokoju, żebyś odpoczął o pustym żołądku, a sam pójdzie na obiad.

Ochrona

A ja tą firmę uwielbiam. Pan Krszysztof jest super człowiek. Klepnął mnie kilka razy po plecach w ramach pochwały. Ale to akurat lubię, bo przecież zamiast minimalnej podwyżki... To jednak to klepnięcie mnie wyżywi... To nie będzie opis opiniotwórczy. To będzie po prostu opis funkcjonowania firmy - tej dolnej strony, która wykonuje tą podstawową pracę (ale widocznie najbardziej ważną). Nadal pracuję u tych Panów i osobiście uważam, że jest całkiem "w porządku". Środowisko pracy (hala produkcyjna) jest bardzo dobre, ale... Zgadzam się z opinią osoby o pseudonimie Zielony Polarek. Jest taka istota (chyba) ludzka, która uważa się widocznie za nadczłowieka, który dzieli i rządzi... A przynajmniej za taką uchodzi. Nie przedłużając, ktoś z zarządu faktycznie posłuchał w kilku kwestiach tego pajaca. Skoro mamy tyle kamer, to może warto zacząć je używać we właściwym celu???

Prawnik
@Ochrona

Przeczytałem pan bądź pani opinie i wiele innych tu zamieszczonych i stwierdzam że ta firma łamie wasze prawa. Jeśli w INTERKRĄŻ kamery są wykorzystywane w inny sposób niż to przewiduje Kodeks Pracy bądź regulamin zakładu to narusza wasze prawa. Kamery z reguły umieszcza się dla waszego bezpieczeństwa, także nie może być oceniana wasza praca na ich podstawie. Pracodawca ma obowiązek was poinformować do jakiego celu te kamery są wykorzystywane i miejsca w których one są i powinny być także oznaczone. A co do znęcania się nad pracownikami psychicznie to też musicie każdą jedną taką sytuacje sobie gdzieś opisać np. w notesie, tylko w taki sposób będziecie mogli im coś udowodnić, bo widzę że tu takich sytuacji jest bardzo dużo. Musi być opisana bardzo szczegółowo: data, godzina , miejsce, osoby które to robią i co tak naprawdę się wydarzyło, nawet wyzwiska i straszenie to przemoc fizyczna. Wszystkie te zdarzenia które dzieją się w tej firmie podlegają paragrafom.

Jaco

Widzę, że w IK bez zmian. Oficjalnie każdy każdego w plecki klepie, każdy z każdym by się napił ale za kulisami jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Tak, stosowne "działy" (bo w tej firmie dział = 1-2 osoby) wiedzą o kim mowa. Pan rurki, pan zabrane-auto, pan nie-bede-na-zmiany robil. O konstruktorach można by coś napisać ale ich już nie ma w tej kuźni. Rozsądni ludzie - z dala od tej stodoły!

Ciekawy
@Jaco

Firma wprowadza nowe innowacyjne produkty a nie ma konstruktorow? To kto je wprowadza, sprzataczki?

jola
@Jaco

Drobi kolego nikt nikogo na siłę nie trzyma,--droga wolna. jak jesteś ambitny, masz wykształcenie, potrafisz się wysławiać to zdobywaj rynki pracy a nie marudź, widocznie tym co pracują jest dobrze, zarabiają przyzwoicie, i rzetelnie wykonują swoje obowiązki wobec pracodawcy.

JakoTakoKiwa
@Ciekawy

Jakie innowacyjne produkty? Klepią te same krążniki od 30 lat i tyle, żadnej filozofii a tym bardziej żadnej innowacji.

STOP OBŁUDZIE !
@Ciekawy

AHAHA, Świetna uwaga !!! Innowacje bez konstruktorów . Panie sprzataczki bardzo miłe i świetnie wywiązuja się ze swojej pracy ale zeby odrazu innowacje ? Zarządowi to byłoby na rękę. Nie od dziś wiadomo ze ZYŁUJĄ na pracownikach . Nazwisko zobowiazuje ,

Myszka500
@jola

Hola hola! Nie jeden pracownik miał kłopoty z zwolnieniem się. Wyzyskują na człowieku do ostatniej chwili w pracy. Manipulują w taki sposób że oni wyjdą na biało a ty sobie jeszcze kłopotów na robisz! A na "zezwolenie" na zwolnienie się z firmy na pokojowych warónkach (żeby w papierach się wszystko zgadzało) to musisz czekać z 4/5 miesięcy + znęcanie się psychiczne.

Odp Myszka
@Myszka500

Jadę Ci(usunięte przez administratora) :D Żartuję. Zapraszam na Makusia ;)

Czy Interkrąż Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Odpowiedź

Tak. Praktykantów do pracy za darmo. Do smarowania łożysk :D

zielony polarek

Tutaj wklej własny tekst. NasZgadzam się z przedmówcą. Panuje powszechny i każdemu znany brak szacunku do pracownika, nieważne, czy pracujesz/będziesz pracować w biurze, czy na hali produkcyjnej. Człowiek jest tutaj tylko narzędziem do wykonania „roboty”. Nikt nie bierze pod uwagę wieloletniej lojalności, rzetelności i dobrze wykonywanych swoich obowiązków. Płaca bardzo średnia, a raczej niska. Firma skorzystała z tarczy, oczywiście kosztem pracowników, bo zleceń produkcyjnych nie ubyło. Atmosfera wśród pracowników jest różna, z obserwacji można stwierdzić, że niektórzy widocznie czują się tutaj dobrze, inni nie. Wiadomo jedynie tyle, że jeden kozojebca z bębnem w rurkach i zielonym polarku otrzymał od zarządu nadzwyczajne uprawnienia „niszczenia” i znęcania się na pracownikach. Jak do tego doszło, nie wiadomo. Niewiele brakło, a przez delikwenta sprawa wylądowałaby w sądzie. Można jeszcze dopowiedzieć, że faktycznie wygląda na to, że firma się jeszcze trzyma dzięki ojcu, bo gdyby nie on, tamci dwaj doprowadzą do jej upadku.

jurgen
@zielony polarek

A przybrany syn czyta te komentarze i zastanawia się, komu zalazł za skórę. Odpowiedź: większości. Swą niewiedzę zasłania ignorancją i agresją. Myśli, że jest na piedestale, bo ma zielony polarek. Niestety nie. Swoim zachowaniem udowadnia, jak małym i zakompleksionym człowieczkiem jest. Zresztą smród za nim został jeszcze u poprzedniego pracodawcy. Taki to solidny pracownik.

zielony polarek

Nie o utrzymanie ruchu chodzi. Chodzi o typa siedzącego w cieplarni.

lolek
@zielony polarek

Nik nikogo nie trzyma--droga wolna, rynek potrzebuje takich specjalistów jak ty ....... nie którzy pracują latami i nic nie mówią---Piotrek. człowiek jest niesamowicie rozwinięty intelektualnie do je....

kierownik jakości
@zielony polarek

morał tego taki (usunięte przez administratora) może was wyzyskują? najwyższy czas zmienić pracę na lepszą :)

Jakie zarobki na poczatku i po okresie probnym? Czy sa dodatki do pensji(premia, dodatek nocny) i ile wynosza. Ile sie zarobi na produkcja utrzymanie ruchu magazyn Kontrola jakosci. A jak z przyjeciami do biura? Czy znajomosc Auto-Cada czy Office zwieksza szanse? Czy jest szansa na 3500 netto. Mam 3000 wiec jak tyle sie dostanie to nie ma sensu sie zwalniać.

Żyłka

Żyłki sprawdzają czy nie płacą za dużo. Okres tarczy sie już niestety dla nich skończył i trzeba płacic 100% a nie 80% pensji. Sprawdzają o ile moga obnizyc pensje na róznych stanowiskach :). Słabe to jak cała ta fabryczka nic nie warta .

jola

a 5tyś byś nie chciał?

@jola

Czy 3500 to dużo przy dzisiejszych cenach? Jak ktos ma 3000 na reke to za tyle samo czy mniej robil nie bedzie.

jaN

produkcja 4500 brutto UR 6000brutto magzyn 4000 brutto Kontrola 5500 brutto jezyk +500 cad +500 wszytko + premia 30%

jaNeta
@jaN

Zapomniała szanowna pani dyrektor wspomnieć że ta premia jest już zawarta w tej kwocie brutto i wedle własnego widzi-mi-się ją możecie zabrać i to robicie. Aha, nie dotyczy to okresu próbnego, dopiero po nim oszukujecie pracowników.

opinia
@jaN

No to bardzo dobre zarobki, jesli to prawda to nie ma co narzekac, zwlaszcza w czasach Covida prace trzeba szanowac, jesli Firma tak placi to tylko mozna sie cieszyc

abecer
@opinia

Pomodle się za was prezesiny, bo tu lekarze już nie pomoga.......

Bingo
@jaN

Szkoda, że ja tyle nie zarabiam....

nico
@Bingo

Firma wiarygodna, jeden z większych pracodawców w regionie. Oferuje nowoczesne produkty, posiada nowoczesny park maszynowy i ma wdrożone standardy zarządzania, taką Firmę można tylko polecić.

robert
@nico

Chwila ciszy była i znow prezesiny probuja ratowac nedzna reputacje tej stodoly. Fakt, najladniejszej stodoly w regionie.

Hultaj
@nico

Ja-neta, możesz kilka słów o tym nowoczesnym parku maszynowym i 'wdrożonych standardach zarządzania'? Bo tak piszesz, piszesz a sama do końca nie wiesz o czym... I ta godna polecenia firma od roku nic nowego nie wdrożyła, dlaczego? Brak wyspecjalizowanej kadry? Każdy odpowie sobie sam, po lekturze tutejszych komentarzy.

REALIA BOLĄ
@nico

Tak , to jest firma którą można polecić jako wzór potencjalnym pracownikom. WZÓR FIRMY , KTÓRĄ NALEŻY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Brak szacunku, kiepskie pieniądze, brak przyszłości, A produkty ? W garażu produkowane sa takie same . często lepsze. i tańsze. Potencjalni pracownicy ! , Nie dajcie się oszukać z pozoru ładnej fabryczce , To tylko pozory majace na celu podniesienie wsiowego ego. Strata czasu . Odradzam ! NIE WARTO !

@nico

Najgorsza firma w rejonie. Potrafią zwolnić nawet podczas okresu próbnego bez żadnego powodu, chyba tylko dlatego że pojawił się w międzyczasie ktoś tańszy (dot. pracowników umysłowych). Prezesiny to takie chłopki bez wiedzy i doświadczenia, próbują nadrobić wiedzą z internetu, jednak słoma z butów nadal wystaje. Ktoś wcześniej dobrze napisał, tatuś zrobił prezesami, bo portierami nie wypadało. (usunięte przez administratora) i zakłamanie widać i słychać na każdym korytarzu. Wystarczy spojrzeć i wiadomo: rudy to fałsz i obłuda. Pracowałem w IK 2 lata i na szczęście teraz od dłuższego już czasu mam pracodawcę, który potrafi szanować i nie zamierzam już szukać innej pracy. Z daleka od interkrąża wszystkim dobrze radzę !!!!!!!

Ryckofski
@były pracownik

Podpisuję się pod tym obiema swoimi lewymi dłońmi!

L
@były pracownik

Firma jest liderem na rynku polskim i liczy się na rynkach zagranicznych. Wdraża nowe technologie, często innowacyjne. Czy się to komu podoba czy nie firma odnosi sukcesy i rozwija się. Negatywne wpisy to podejrzewam krecia robota lub wpisy pracowników których negatywnie oceniono, a ocenia się po owocach pracy. Co kto lubi, niektórzy wybiorą nawet kurnik zamiast nowoczesnej firmy, byle się dowartościować. Dziś takich pracodawców jak IK należy szanować.

@L

IK jest na finansowym dnie. Trzeba spłacać kredyty, a na raty nie ma, dlatego zabierają premie i skracają czas pracy pracownikom, żeby zaoszczędzić. Tyle w temacie. Z daleka od IK.

gutek dzaki zanek i łojciec
@Bolo

IK jest liderem finansowego dna . Za marzenia o potędze i prześcignięcie wójka i brata z Plastmetu trzeba teraz spłacac kredyty. (usunięte przez administratora) Nie znam pracownika IK który nie szukałby innej roboty.

Aston
@były pracownik

Firma daje pracę i utrzymanie wielu osobą dzięki czemu pracownicy i ich rodziny mogą żyć na stosunkowo wysokim poziomie dlatego niepochlebne opinie są naprawdę nie na miejscu.

abecer
@Aston

"wielu osobą" - zarząd jak zawsze w formie. W formie podstawowej.

@Aston

Patrząc na znajomość gramatyki naszego języka polskiego przez zarząd, zastanawiam się kto popełnił błąd, i wychodzi że ojciec, trzeba było jednak PORTIERAMI zrobić, tam nic nie trzeba pisać, tylko guziczkiem szlaban otwierać. Żenada.

Opinia

IK to prężnie działająca, stabilna firma, dająca pracę wielu osobom. Dziś, w czasach pandemii i niepewnego jutra takich pracodawców trzeba szanować. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, produkuje nowoczesne wyroby i draża nowe produkty. Taką firmę można tylko polecić. Wystarczy spojrzeć na imponujący budynek. Pracować w takich warunkach to przyjemność a nie robota jak w kurniku.

Odpowiedź

Obsługa młotka będzie mile widziana. Jak się nie pier*** w palec, to będzie +2 pkt do premii.

D.

A ten Ryży to ktoś znaczący.? Któryś z synów? Jeśli tak to który. Ktoś wyżej pisał kozojebca prawiczek a teraz żonaty. Prawiczek rozumiem frustrat, ale żonaty prawiczek coś tu nie pasuje. Ogólnie - powiedzcie, jak wygląda sytuacja na obecny moment? Jakie stawki i jak z atmosfera w firmie? Jakieś kombinacje w związku z pandemia? Warto składać aplikacje?

ryc3k
@D.

Nie warto.

Rudy Rydz
@D.

Jest dwóch ryżych ale oni sa totalnie bez znacznia. Muszą nawet pytać o pozwolenie ojca zeby iść do kibla.. Ojciec wielowy i przysypia w robocie , zapomina odp. ryżym .Ryżawce sikaja w majty i potem obciach .

Sławomir
@Rudy Rydz

Drodzy użytkownicy! Możecie mi napisać, jak aktualnie wygląda stabilność zatrudnienia w firmie Interkrąż? Czy zatrudniając się w tej firmie można liczyć na stałe i pewne zatrudnienie? Proszę o informację.

Kruca
@Sławomir

Czemu gowork usuwa opiniotworcze komentarze?

Mondi
@Sławomir

Nie polecam, biura świecą pustkami, wiele osób odeszło stąd w ostatnim czasie, fakt ten daje do myślenia

Są przyjęcia do pracy?

żyła w koronie

Jak tam druga fala korona w IK ? Już poobcinali pensje czy jescze nie ? Żyłki nie przepusczą zadnej okazji żeby obiżyć pensje czy obciąć premie . Nazwisko zobowiazuje. :).

kąstuktor

hahhaha, w punkt, dawno takiego śmiesznego komenta rzem nie czytał jak rzem nakanóry reperował xDxDxD R7C3k

Co się tutaj dzieje? Skąd tyle hejtu do tej firmy? Obserwuję te komentarze, bo coraz bardziej tutaj temperatura rośnie. Wnioskuję, że pracownicy tej firmy czują się jak w obozie koncentracyjnym... Napiszcie co oni wam tam robią, że ich tak nienawidzicie.

Romek
@666

Prezesy spijcie a nie durne podchody robicie. Odwagi brak zeby zalogi spytac tylko jak dzieci incognito w internetach? Jak juz ktos wspomnial macie sie za madrych a innych macie za durni a proporcje sa nieco inne

@666

kiepsko płacą i nie szanuja !

666 - odp
@666

No to w punktach: 1. brak podwyzki od bardzo dawna 2. regularnie podnoszone normy 3. jak cos pojdzie nie tak to zaraz gej w rurkach straszy zabraniem calej premii, lub naprawianiem produktu po godzinach pracy, lub nawet zwolnieniem 4. brak jakiejkolwiek motywacji, twoje stanowisko pracy nie zmienia sie od poczatku do konca zatrudnienia. Nie istniejesz dla szefostwa, masz zapierd****. To 4 najwazniejsze rzeczy. Moze ktos cos tutaj dopisze.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkrąż Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Interkrąż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interkrąż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkrąż Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Interkrąż Sp. z o.o.