Dalian Talent

Opinie o Dalian Talent

3200 wyciagnąć. Zgadzam się za dwa miesiące jak najbardziej

podstawy matematyki
@Jolanta

jaw według ciebie dają 2100 za miesiąc ta za wa jest 4200 - naucz się liczyć. a 3200 razy dwa to jest 6200

Byłypracownik

Ja się sam.zwolnilem bo znalazlem prace za granicą, gdyby nie to to pewnie do tej pory bym pracował. Operator jeśli chce się uczyć i zda egzaminy na kolejne poziomy to zarabia coraz wiecej. Do tego premie. Na kierownictwo nie narzekalem, mozna sie dogadac, wiadomo stary ich ciśnie jak w każdej innej firmie. Z tego co wiem to nawet ostatnio jakis operator prosil żeby go z powrotem przyjeli. Niestety atmosfera to głównie ludzie pracujacy na brygadach na zmianach a nie kierownictwo ktore jest tylko od pon do piatku na 1 zmianie, niektórzy pracownicy zamiast na robocie skupiają sie na plotach , robią sobie na złość i robią co mogą żeby nic nie robic i przetwrac 8 godzin. Jak komus tak bardzo źle to niech sie zwolni , nikt chyba ślubu z firmą nie brał. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujacych . Może kiedys tam wrócę.

Jolanta

Są przyjęcia na Wózek 2100 brutto. I jak znajdziesz kogoś na produkcje do pracy I przejdzie okres próbny to dostaniesz premie. Mega zakład najgorszy w Małopolsce

bajka
@Jolanta

Andersen by się nie powstydzil

anty-JOLANTA
@Jolanta

:) co się dziwić że zaklad niby "najgorszy w malopolsce" skoro zakład to ludzie a jak tam pracują tacy jak Ty to chociażby nie wiem co robili to to się nie odbiją- chyba że w końcu ktoś znajdzie takich szkodników i się ich pozbędzie droga JOLANTO:)

bik
@Jolanta

Na wózek to ostatnio słyszałem że zwolnienia były

poinformowany
@bik

to źle słyszałeś

bik
@poinformowany

No nie wiem czy źle bo napewno jedna osoba ubyła

@Jolanta

A w każdym innym zakładzie można leżeć tylko w dalian trzeba pracować jakieś strasznych się dzieją w tym zakładzie,

poinformowany
@bik

Jesli ktos zostal zwolniony to znaczy że sie nie nadawał. Nie wiem jaka firma trzyma pracowników i płaci za wtopy, błędy i nieróbstwo.

Jolanta

Brak poszanowania dla pracownika w Firmie. Lepiej szukać Pracowników Nowych nie doswiadczonych Przez ogłoszenia na drzewach

@Jolanta

Gdzieś każdy musi zacząć to tylko się cieszyć że zatrudniają bez doświadczenia i dają możliwość nauki. Z tego co słyszałem to jak dobrze pracujesz i się uczysz to 3200 można wyciagnac

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dalian Talent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Jolanta

Nie ma jak w pracy w talencie, z kolorowymi Paniami z produkcji. Ruda i Blondi. Chyba wiadomo o kogo chodzi.

@Jolanta

Cały świat taki czarny biały to tam przynajmniej kolorowo

antoni

Chciałbym się umówić z Panią M.K czy to możliwe ??

Janusz

A jak sytuacja u konkurencji tzn Agra? Warunki podobne ? Mam na myśli zarobki, system zmian, atmosfera ? Byc moze taka branza .Jest ktoś w stanie porównać

bad

Widzę ze od dluzszego czasu nikt nic nie pisze wiec warunki pracy sa ok ????

Niepoprawny optymista
@bad

Do ok to bardzo im daleko. No ale idź spróbuj tego miodu. A nuż się spodoba.

Przyszły boss

Najlepsze na poprawienie wyników produkcji jest pomieszanie ludzi między brygadami. Jak pójdę do innej firmy to ten pomysł podam i zostanę kierownikiem.

Zbychu
@Przyszły boss

A co jest dziwnego w mieszaniu ludzi na brygadach ? Wiele firm tak robi .

nick
@Zbychu

To ze ludzie pracując jakiś czas ze sobą mniej lub bardziej się zgrywają i tak dalej a mieszanie powoduje chaos

Ta firma to jedno wielkie dziadostwo i harówa na zmiany piątek i świątek za marną kasę i trzeba słuchać przełożonych którzy są niczym SS w Oświęcimiu inaczej cię zgnoją i zabiorą premię za byle co, rotacja ludzi w firmie jest wielka ludzie przychodzą i odchodzą, dno dna !!!

trytyty
@były pracownik

Rzekł bym nawet i 5 metrów mułu

Simbad

Pozdrowienia dla pseudo kierownika z piwnicy Wojciecha Zycha spycha. Wiesz co nadajesz sie na mieszanie bigosu głową Tak sobie możesz rządzić tam u siebie na Laskówce Chorąskiej anie w Talencie,.gdyby nie grupa ludzi którzy ci pomogli to byś razem z,Ryśkiem do dziś halę sprzatał

nick
@Simbad

Wojtek jest spoko. Nie wiem skąd ta opinia

adamo

Szukam pracy na wózek widłowy ??

yyyy
@adamo

złóż CV to oddzwonią z informacją

joł
@adamo

Chłopie jak najdalej z tamtąd. Klimat dno. Poprzednie opinie niestety prawdziwe

xyz

Witam jak na starcie wyglądają zarobki po okresie probnym?

joł

Witam a jak wygląda tam praca . Tzn co konkretnie tam się robi. Ile godzin na dzień itd. Z góry dzięki

re
@joł

pracuje się normalnie po 8 godzin w tym przerwa.

ŚPIOCH

praca w DTP hmm.......... długo by opowiadać książkę można by napisać tera nawet zapanowała nowa moda w DTP.Stawianie kobiet za operatorów na liniach produkcyjnych lub na maszynach do montowania knota.Nasuwa się pytanie do Pani M.K z biura .Gdzie jest BHP pytam GDZIE??????????

Edmund
@ŚPIOCH

Bhp w tej firmie chyba nie istnieje już jakiś czas

Feministka
@ŚPIOCH

hahahahahaha hahahahaha racja- tylko mężczyzna może być operatorem, bo do niczego więcej już się nie nadaje. A kobieta wszędzie da sobie radę. Czy kobieta prowadząca autobus, tira też jest dla Ciebie dziwnym zjawiskiem?? - Patrząc na dzisiejszych mężczyzn SEXMISJA się zbliża..... ciekawe czy to będzie zgodne z BHP hahhahahaha

Justyna

Dalian Talent to spoko firma. Jeśli komuś tak bardzo źle tu pracować może przecież ją zmienić!!!

Lala

Pan Krzysiu P. z piwnicy nie jest zły...Miły facet. I dlaczego kajak?

Grzesiek
@Lala

Ty lala but Ci się rozwala :-)

Podobno premi świątecznych nie będzie.

?

Taka fatalna firma a premie płaci ?

Masorz

(usunięte przez administratora) firma co wy chcecie

ciekawy

a moze by tak konkurs na asystentke kierownika ,a nie tak po rodzinie?to pytanie do pani MENAGER firmy..bo z tego co wiemy to nie jest JEJ firma a wszysto wskazuje na to ze tylko przez znajomosci i rodzine kierownikow mozna awansowac......czy w tej firmie niema osob majacych kwalifikacji bycia asystentka..

Zostaw merytoryczną opinię o Dalian Talent - Żabno

• Jak się pracuje w Dalian Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Dalian Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalian Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalian Talent