Opinie o Hotel Otoliński w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Otoliński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Otoliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Otoliński w Płock

Anonim Nowy wpis

Polecam pracę w tym hotelu. Ludzcy szefowie szanujący pracowników.

Karina Nowy wpis

Aktualnie są jakieś szanse na pracę w hotelu? Podpowiecie coś więcej?

Karola Nowy wpis

Pracowałam w Hotelu Otolinskim i moja opinia jest bardzo dobra. Fakt ze pracy było dużo ale uważam że po to pracujesz żeby uczciwie zarobić na swoją wypłatę a nie brać kasę za nic nie robienie. Szefostwo szanuje pracowników i ma naprawdę ludzkie podejście do każ dęgo pracownika z osobna. Z pełną odpowiedzialnością polecam zarówno pobyt w hotelu jako gość jak i prace w nim. Sama odeszlam z powodów osobistych myślę że gdyby nie to do dziś bym tam pracowała ponieważ byłam naprawdę zadowolona a moja praca była szanowana

Karolina Nowy wpis

czy trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie w branży?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hotel Otoliński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Barnaba

Z pewnością fakt, że to jest taka firma ma znaczenie dla atmosfery. Ale uważam, że od samych ludzi zależy jak nam się będzie pracowało.

Magda

Firma rodzinna. Bardzo dobra atmosfera. Wszystko zgodnie ze statusem pracownika. Polecam !!!!! Lubię atmosferę w Hotel Otoliński za: Szczerość i ludzkie podejście pracodawcy do pracownika

Anita

Mam zamiar aplikować i moje pytanie dotyczy umowy jaka firma podpisuje?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Hotel Otoliński? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

M.

Od kilku miesięcy pracuję w Hotelu Otolińskim i jestem bardzo zadowolona.

Iza

Możecie coś więcej napisać o poprawie warunków w firmie?

Agnieszka

@zmzmzm, w jakim senie lepiej? Możesz odnieść się do rodzaju umów, które w Hotelu Otolińskim były wcześniej i nie odpowiadały pracownikom? Na pewno osoby, które chciałby się zatrudnić wolałby poznać co teraz hotel może im nowego/lepszego zaoferować.

zmzmzm

i Szefostwo się zmieniło więc jest o wiele lepiej

Agnieszka

Czy po takim czasie od waszych wpisów jakieś warunki pracy legły zmianie? Wcześniej były zastrzeżenia do umów. Jak to wygląda dziś? Na jaką umowę można liczyć w Hotelu Otolińskim?

zmzmzm
@Agnieszka

Warunki się o wiele poprawiły :)

sdcv

@ewa powiem Ci szczerze że ja zandych ofert pracy od nich tez nie widze no chyba ze cos było i po prostu jakoś szybko zniknęło sam już nie wiem chyba trzeba śledzić tutaj stronę i patrzeć co jest na bieżąco

Sebek

Dokładnie wiąże się z dodatkowymi kosztami i niestety nie masz na co liczyć , ogólnie odradzam

XXXXX

Powiem krótko, co niektórzy mają Bóg jeden wie jakie oczekiwania a żeby przyłożyć się do pracy to już nie ma komu... Najlepiej tylko objadać się i plotkować. Pracuję tam od jakiegoś czasu i jetem bardzo zadowolona. Wiadomo trzeba chwilami "zapierdzielać" ale bez przesady, to jest nasza praca, nie harujemy tak dzień dnia tylko jak są jakieś imprezy co jest chyba logiczne. Szefostwo bardzo miłe i w porządku.

@XXXXX

Słuchajcie najlepiej w ogole nie jeść bo przeciez po co?Przecież to takie logiczne

marzena23

mix dlaczego to wielki problem? Pieniądze,kompletny brak szacunku do pracownika i brak umów!

marzena23

moj boże to chyba jakiś zart :) zeby dostac umowe to trzeba na glowie stawac i to na 1/4 etatu a co tu mowic o innych rzeczach :D

aleksandra 87

opieka medyczna?buhahahahahah

magda27

Nie polecam zatrułam się tatarem w restauracji.W hotelu bardzo głośno szkoda czasu na odpoczynek.

gość

Obserwuję te opinie od dłuższego czasu, a bywam tam kilka razy w roku.Cieszą oko coraz lepsze opinie, bo do niedawna aż żal było mi to wszystko czytać.W skrócie mówiąc, pod kątem podejścia do gościa aż chce mi się tam wracać. Nie jedno krotnie w krytycznej sytuacji, związanej z nieoczekiwanym noclegiem, gdy nie bylo juz miejsc w Otolińskim, pani recepcjonistka w ciagu 10 minut zalatwiala mi nocleg gdzie indziej z czystej chęci pomocy. Jednym słowem - pełna profeska!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Otoliński - Płock

Hotel Otoliński