Opinie o Hotel Otoliński w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Otoliński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Otoliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Otoliński w Płock

nick

dziadostwo

stały gość

W dużym skrócie…po pracownikach widać radość z pracy w tym miejscu.I piszę to będąc tylko Gościem!!!

pracowanica Otoliński

To co było kiedyś, to było. Teraz jest ok, naprawdę. Niech przestaną się wypowiadać osoby, które tu nie pracują. Ekipa jest stała i kompetentna, nie ma już ani rotacji ani złych warunków pracy.

Jako klient

Jako klient powiem, że było czysto i smacznie mały mankament nie było zasięgu do internetu w pokoju skrajnym. Ogólnie przemiła obsługa itd. Obawiam się jednego, jeżeli prawdą jest to co napisano o takiej rotacji pracowników czy oby kiedyś nie natrafili na mało uczciwą osobę która oskubie klienta. Podstawą to sprawdzeni pracownicy, zaufani. Jeżeli ktoś przychodzi na dzień jaka jest pewność, że jest uczciwym pracownikiem? To mnie zaniepokoiło oczywiście zakładając, że to wszystko co napisano na forum negatywnego z pracą w tle jest prawdą.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hotel Otoliński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
koleżanka

moja koleżanka tam pracuje i opowiadała cytuje "że jak przeżyła Pana Pawła z małżonką to przeżyje wszystko" ;) mówiła także że tylko ona i chyba dwie osoby zostały ze starej ekipy i że ma umowę o prace ale nie wiem jaką bo już nie wnikałam w szczegóły. Mówiła także że o tyle jest lepiej że jedna osoba wydaje polecenia a nie dwie jak to było za czasów Pana Z. no i co najważniejsze dla niej umowa

zioło

Atmosfera jest do bani ,menadżer udaje że pracuje a tak na prawdę nic nie robi po za braniem pensji co miesiąc i udaje że niema problemu. Żałosne !!!!!!Wymienia ludzi jak śmieci ,a szef ma klapki na oczach albo co innego .....Była fajna ekipa ludzi co chcieli pracować ,dostała umowy o prace ale nie zdążyli się na cieszyć .Daniel snuje się po kątach i udaje że wszystko jest w porządku .

zioło

musisz zażywać koks albo zioło inaczej nie dasz rady tam funkcjonować !!!!!!!!!!!!!

tadek

a dlaczego dziadostwo ? co jest tam nie tak ? pracowałeś tam ?

Tadek

Daj sobie spokój z pracą w tym hotelu ,dziadostwo szkoda gadać .

ogórek

Ale o co wam chodzi ? co takiego robi , skoro pracuje od niedawna ? Pewnie wcześniej był luz a teraz nowy menager i sie nie podoba

ann

to żart? maty????

nie warzne

Zaczynają się wypłaty zobaczymy co i jak ? Pani Manager będzie rządzić zobaczymy co i jak ?

teraz zmienił się pracodawca jest zupełnie inaczej .

Ja również miałąm tam okazje tam pracować i jestem strasznie zawiedziona na rozmowie kwalifikacyjnej jeśli można tak to nazwać Pan szef poinformował mnie że jeżeli chce pracować to on mnie od ręki zatrudni ale na pytanie o umowe nie odpowiedział kazał się wykazać byłam bez doświadczenia dodam na stanowisko kelnerskie zostawił mnie samą na stanowisku i kazał obsługować poczym na zajutrz rano pan szef oznajmił że się sprawdziłam i mnie przyjmuje zadowolona pracowałąm przez 9 godz po czym przyszła (usunięte przez administratora)i powiedziała że będe rownież pokojówko i recepcjonistka bo pesonelu brak zdziwiona bo jestem bez doświadczenia ale kazona mi pucować podłogi na kolanach bo oni tak tam robią poprosiłam o mop i tak umyłam zostałam skwitowana że jestem damą ale się nadaje cały czas przyjmowano nowe panie do sprzątania po czym przy mnie na owe panie krzyczano wręcz brukano i upokarzano mnie po 5 dniach również podziekowano po czym nie wypłacono pieniędzy zezłościłam się poszłam sama do hotelu poprosiłąm o wydanie pięniędzy pani (usunięte przez administratora) oświadczyłą że jestem bezczelna jak moge się upominać przecież ona musiała po mnie poprawiać zagroziłam że zawiadomie inspekcje pracy pięniążki się znalażły oczywiście nawet nie płowa tego co wypracowałam heh jedna wielka żenada a co do umów to jasno mi pan szef powiedział że umowe tylko i wyłącznie zalecenie aby mi się nie zachciało bachorów robić a on musiał by płacić za nie

Nieroby zawsze będą szukać pracy i będą niezadowoleni. Ja nie narzekam sami wpisujemy sobie godziny pracy i za to płacą. To jaki wyzysk?! Nikt mnie nie oszukuje. Pisza w CV o umiejętnościach,a nie potrafią utrzymać czystości na swoich stanowiskach żenada i wstyd.

nie warzne

9 Zł brutto lub 8 Zł stawka na umowę zlecenie a po odliczeniu nawet najniższa nie wychodzi w 168 godz i nie ważne czy sobota czy niedziela i najfajniej na noc ta sama stawka

klarena

identyczny system działania jest w hotelu Willa Adriana w Płocku na ul. Kazimierza Wielkiego, biorą na dzień próbny pracowników , codziennie kilku, i każą w ramach rekrutacji wysprzątać cały hotel, twierdzą że zatrudnia osobę która spisze sie według nich najlepiej będzie najszybsza i najdokładniejsza, taki konkurs... po czym zapewniają ze zadzwonią i oczywiście nie dzwonią a na następny dzień zapraszają kolejne osoby pod tym samym pretekstem, i tak hotel za darmo czyściusieńki!

STOP!

Pilnie poszukuję kontaktu z osobami, które pracowały w owym hotelu. Jedno zebranie już mieliśmy, czekamy teraz na Was! Dzwońcie. Nie pozwólmy się tak traktować! (usunięte przez administratora)

mark

wiecie jak czytam to co oni tam wyrabiaja to włos deba staje nie pracowałe tam ale w pełni popieram idzcie do sadu pracy (usunięte przez administratora) pozdrawiam i zycze powodzenia

moniq

zgłoście ich do sądu pracy, nie dajcie się(usunięte przez administratora) . niech płacą kary od razu odwidzi się im takiego traktowania pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Otoliński - Płock

Hotel Otoliński