S.B.M Stokłosy

Opinie o S.B.M Stokłosy

tisk
użytkownik zarejestrowany

ok, jakby jeszcze oferowali jakieś godziwe warunki to sam bym się zastanawiał nad podjęciem pracy. Słyszałem jednak, że z umową potrafi być nawet problem.

ANNA

Najgorsza Spółdzielnia na Ursynowie. Wystarczy wejść na osiedle i widać bajzel jaki tam panuje.Jedynie wokół domu gdzie mieszka Prezes jest trochę lepiej.Połamane płytki przed klatkami, brud na klatkach i piwnicach .Zamknięte wózkownie.Brak studzienek na alejkach.Firma sprzątająca jest tylko z nazwy bo zarówno właściciel jak i Administratorka omijają klatki jak tylko mogą. Nie wiedzą,że jest brud i że jeśli ktoś ze sprzątających coś usiłuje zrobić to tylko do I półpiętra.Właściciele przestaną płacić na Was lenie!!! Ze Świątecznym pozdrowieniem - DO ROBOTY.Na zebraniu członków będzie gorąco i prawdziwie.

pracownik SBM
@ANNA 29.03.2010, 17:03

Opinia od rzeczy - nie dotyczy warunków pracy a jedynie stanowi bełkot opisujący rzekome nieporządki w osiedlu - opinia nie na temat i niewiarygodna, na dodatek sprzed 5 lat! Bez sensu! Ja oceniam, że warunki są bardzo dobre, choć oczywiście każdy chciałby zarabiać więcej.

Zostaw opinię o S.B.M Stokłosy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.B.M Stokłosy