Opinie o F.U.H Bobel w Strzegom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.U.H Bobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w F.U.H Bobel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.H Bobel w Strzegom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w F.U.H Bobel możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy w F.U.H Bobel zatrudniani są obcokrajowcy?

Ello43 Nowy wpis

Z ogłoszenia na olx nie ma takiej mozliwosci

Amigo Nowy wpis

Pieniądze zawsze na czas , z wolnym nie ma problemu.Umowa o prace , weekend w domu. Dbają o auta , nie ma łatania na drucik . Kto chce pracować ten pracuje, reszta narzeka jak wszędzie . ja osobiście jestem zadowolony , mija mi 3 miesiąc w tej firmie i nie mogę złego słowa powiedzieć .

Dominika

@Riki martin Czy grafik pracowników jest w jakiś sposób ustalany przed danym miesiącem? Może warto było porozmawiać o optymalizacji czasu pracy z przełożonym? Na jakiej flocie pojazdów pracują kierowcy w F.U.H Bobel, czy narzędzia pracy są odpowiednio utrzymane? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.U.H Bobel? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Riki martin

Kierowca to tez czlowiek ktoremu nalezy sie szacunek za ciezka prace. Nie czulem sie dobrze w tej firmie. Tutaj licza sie tylko wyjazdy i kasa. Wyjezdzasz w niedziele wracasz we wtorek i po poludniu znowu jedziesz po nieprzespanejnocy i calym dniu pracy. Pozniej jestes w piatek wieczorem albo w sobote rano w domu i w niedziele znowu wyjazd. Ja nie dalem rady tak pracowac. Niektorzy pracuja juz po kilka lat w takiej gonitwie i szkoda mi chlopakow bo to naprawde ciezka praca a sa nie docenuani przez szefostwo. Pieniadze srednie.

Grzegorz

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

arti

Witam.Czy ktoś może podpowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie na dzien dzisiejszy?

Pitupitu

A ja dopiero zaczynam i pierwsze wrażenie odniosłem bardzo pozytywne.Nie mam praktycznie doświadczenia a jednak dostałem szanse żeby się sprawdzić.Zadna inna firma nie oddzwoniła nawet.Wszyscy wymagają od kandydata doświadczenia,a przepraszam gdzie je zdobyć ??? Wielki szacun za to.Mam zamiar wykorzystać szanse .

alek

w kazdych z waszych opinii kryje sie ziarno prawdy watpie by ;udzie wymyslali historie

DK

A TO WSZYSTKO CO JEST POZYTYWNE W OPINIACH TO SAM SOBIE NAPISAŁ PAJAC!!!! OMIJAĆ BOBLA STRZEGOM SZEROKIM ŁUKIEM

DK

KRÓTKO I ZWIĘŻLE OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM ŁUKIEM NA POCZĄTKU PIĘKNIE PÓŹNIEJ KROI NA WSZYSTKIM TELEFONY KM BO ZA DŁUGA TRASĄ SIE POJECHAŁO (20KM) DELEGACJE ZA KTÓRE NIE WYPŁACA O MANDATCH NIE WSPOMNE CIĄGLE PRZEŁADOWANE AUTA TRAGEDIA W DOMU PARE GODZIN W SOBOTE ALE TWIERDZI ZE NA WEEKEND BYŁEŚ W DOMU ODRADZAM ALKOHOLIK I KRĘTACZ NIC WIĘCEJ .... JEBAĆ W DUPE BOBLA!!!!!!!

eh

co do weekendow - zjezdzasz w piatek w sobote musisz byc (charytatywnie) w domu jestes w sobote popoludniu a w niedziele max do godz 16 wyjazd wiec jaki weekend? kasa na czas - dobre dobre, jezeli zarobisz do X pln to wyplaci wszystko a jak zarobisz wiecej niz X pln nagle masz przekroczony telefon duze spalanie, jakis czas na firmie bylo spoko poki nie przyjal spowrotem Pana Staszka kierownika - kamieniarza z wyksztalcenia, ktory ma sie za wielkiego kierowce (lacznie przejezdzil moze 8 miesiecy) ale wszystko wie najlepiej i tak jak on robi maja robic wszyscy, na parkingach psioczy na szefa i spedytorke a na firmie wlazi w tylek ze wszyskich dookola (usunięte przez administratora) boli, tak samo masz byc na firmie siedzisz do godz 16 a ladunek masz o 20 albo pozniej i na rano na zrzutce, platne same kilometry, kierowca ma sobie obliczyc ile paliwa mu starczy na trase podczas wjazdu do PL mial max 20litrow w zbiorniku, brak przeplywu informacji pracownik-spedytorka-szef kazde sobie a jak stoisz dluzej niz jeden dzien na parkingu (za co nie masz placone i zadko kiedy na parkingu kierowca musi szukac mozliwie jak najblizej miejsca rozladunku kawalka ziemi gdzie da rade stac) to albo nie dostaniesz odpowiedzi albo ze ciezko szukaja czegos. podsumujac poki nie bylo Pana kierownica Stasia bylo duzo lepiej a jak przyjal spowrotem znowu browary i malpki w ruch poszly (a Pan Stasiu ponoc zaszyty nie pije). Polecam omijac szerokim lukiem.

@eh

ALKOHOLIK ZAWSZE ZOSTANIE ALKOHOLIKIEM I ZŁODZIEJEM PRACOWNIKÓW TRZEBA SZANOWAĆ BO WKONCU NA NIEGO ROBIĄ A ON TEGO NIE POTRAFI TYLKO GNĘBIĆ I CHLAĆ NIC INNEGO

driver

kretacz alkoholik zlodziej.masakra co sie tam dzieje

elo

a ja wręcz przeciwnie, jestem zadowolony z pracy a pracuje juz troche czasu. po prostu jak ktos nie szanuje roboty i ludzi to potem niech ma pretensje sam do siebie a nie zawsze pracodawca najgorszy. Normalna umowa o prace, kasa zawsze na czas, zjezdzam na weekend, a jak juz sie trafi ze trzeba zostac to zawsze dostaje zaplate za to. Jedna z lepszych firm w jakich pracowalem.

gruby

To jest parodia co on wyrabia z kierowcami dziwie sie ze nikt jeszcze do pip sie nie zglosil przynajmniej po (usunięte przez administratora) by troche dostal,nom ale sami sie dajecie

kiero

Przepracowałem w tej firmie parę miesięcy. Naprawdę odradzam, [usunięte przez moderatora] Brak urlopów, podpisujesz diety których nie dostajesz. Stawka za km to 0,20 gr oraz wszelakie obciążenia za przekroczone km oraz za awarie auta,których kierowca nie jest w stanie przewidzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.H Bobel - Strzegom

F.U.H Bobel
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Koszarowa 9
    58-150 Strzegom