Opinie o Speed 24 Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Speed 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Speed 24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed 24 Sp. z o.o. w Kalisz

benito

mialem przyjemnosc pracowac w speed 24 jak na busie to zarobki nie najgorsze warzne ze za soboty i niedziele placa bo u innych tylko kilometrowka szkoda tylko ze na wieksze auto jest problem jak ktos lubi jazde to polecam

Ogi

A ja nie narzekam. Jestem zadowolony i tyle. Kasa jest robota też, co więcej wymagać. Ten co nie chce pracować to narzeka.

Piotrek

Dzień dobry. Czy ktoś pracował w firmie Speed 24 jako spedytor? Znalazłem ogłoszenie, że potrzebują spedytora z komunikacyjną znajomością języka. Jak wygląda praca w tej firmie? Czy mają własną flotę? Czy obciążają spedytora, gdyby coś poszło nie tak? Jacy ludzie tam pracują? no i najważniejsze jak się kształtują zarobki? Pozdrawiam, każda odpowiedź na wagę złota!!! ;)

bus

POTWIERDZAM, POTWIERDZAM , POTWIERDZAM, pisałem już wcześniej i opisałem w skrócie ale moje wpisy po kilku dniach zostały usunięte. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Speed 24 Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
bus

Potwierdzam. Rozmaialem na parkingu z kierowca. Mowil ze wraca do Polski i ani jednego kursu juz nie zrobi. Faktur przeterminowanych na 25 tys mial, i nie ma sie z kim kontaktowac.

przewoznik

powiem krotko uwarzajcie na firme speed 24 sp. z o.o. juz dla nich wiecej nie pojade chociaż miał bym stac tydzien bez towaru. masakra z odzyskaniem kasy jezeli mi nie wierzycie wejcie na TRANSA i zobaczcie opisy

Seba

Brak kontaktu z firmą. Płatności przeterminowane po 80 dni mimo wezwań do zapłaty brak wpłat . Stanowczo odradzam...

Mob

Firma ok. Ma swoje zasady, ale nie sa one jakies wygorowane. Robie swoje i dostaje kase. Pozdrawiam

user

Firma godna polecenia, płaci w terminie w razie jakiś problemów zawsze służą pomocą!

piotr

Pracuje z Speedem juz od ponad roku, poki co wszystko pieknie. Oby tak dalej!

THC

Pracowalem w tej firmie niesluchajcie tych (usunięte przez administratora) co pisza firma jest ok kase wyplacaja regularnie Pozdro

Mikuś

Tata pracuje tam prawie rok , teraz w pazdzierniku bedzie . Jest zadowolony tak jaki ja . To co obiecali zostalo spelnione . Bardzo dobre warunki pracy , Bardzo dobry kontakt z osobami zarządzajacymi firma. Atmosfera jak w rodzinie :) . Dodam , ze ojciec jezdzi jako pracownik , a nie podwykonawca . Widze , ze firma sie rozwija z czasem . Sa to ludzie gotowi pomoc . POWIEM TYLE . Po skonczeniu szkoly , bede zainteresowany praca w speedzie . Jest to praca ktora lubie . Cala historia pracy ojca sie chowa do tej jednej firmy . Takiej to szukac po ciemku z latarka . POLECAM ! !

bolo

masz dużo kasy zapraszamy do współpracy,oskubiemy cie troche SPEED24H.

przekręcony

Nie polecam firmy, opóżnienia w zapłacie kilku tysięcy złotych, brak kontaktu telefonicznego-nie ma odpowiedzi na e-mail. Jeżeli dojdzie do sytuacji, że u odbiorcy ładunku nie będą chcieli podpisać czytelnie CMR (nikt nie ma takiego obowiązku), powiadom spedytora sms-em, żebyś miał potwierdzenie, powiadomienie telefoniczne spedytora o braku czytelnego podpisu i tak spowoduje opóżnienie zapłaty lub nałożenie obciążeń.

Jola

Firma jak Firma, ma sporo zleceń, średnie stawki, wymagania spore, przedłużają do maksa termin zapłaty, ale najgorsze jest to ŻE NIE MOŻNA SIĘ Z TĄ FIRMĄ SKONTAKTOWAĆ, nie szanują kontrahentów, już 100 dni czekam na swoje pieniądze,

Piotrek

Cześć. pracujesz w speed 24 jako spedytor? Waham się, czy aplikowac. Możesz opisać jak wygląda praca tam? i czy trudno stworzyć bazę przewoźników? jak zarobki? jak ludzie?

Byly pracownik
@Piotrek

Ja pracowałam , na ta chwilę nie polecam,chociaz są gorsze firmy. FIRMA KRUCZKAMI dotyczacymi szkoleń próbuje zatrzymac i naciągnąć przyszłego pracownika. Czytajcie co podpisujecie. Z tego co wiem teraz firma upada, bo jest zadłużona

olo

mozesz cos wiecej napisac

olo

witam chcialem sie dowiedziec cos o firmie bo chce zlozyc aplikacje jako kierowca ale po czytaniu tego co tu pisze chyba nie zloze.moze ktos napisac jak tam jest jakie warunki i kasa bo obiecuja duzo a tak naprawde nie wiedomo czy wszystko jest tak ja pisza pozdrawiam

grzegorz69

Witam, widziałem ich ogłoszenie o pracy jako kierowca. Dzwoniłem, obiecują nowe samochody itp. , ale po przeczytaniu tych opinii waham się czy złożyć aplikacje. Czy ktoś pracował u nich jako kierowca, a nie podwykonawca?

RAF

JAK MOŻECIE TO UNIKAJCIE TEJ FIRMY,PATRZ JAKĄ CI WCISKAJĄ UMOWE SAME KARY,A KASE ZA WYKONANĄ ROBOTE NIE DOSTANIESZ

Zostaw merytoryczną opinię o Speed 24 Sp. z o.o. - Kalisz

Speed 24 Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 141 ocen.

Speed 24 Sp. z o.o.