Opinie o Speed 24 Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Speed 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Speed 24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed 24 Sp. z o.o. w Kalisz

Kinga

I tu Cię kolego Marek zaskoczę, większość firm bazuje na pieczątce i czytelnym podpisie na CMR. Niestety wykorzystują fakt iż jest tylko parafka i zwyczajnie nie chcą płacić. Także mają rację, nie płacą skoro klient nie chce zapłacić. Sama wielokrotnie borykałam się z tym problemem i teraz wiem że jeśli nie ma potwierdzenia czytelnym podpisem i pieczątką to nie wyjeżdżam z firmy. ostatecznie klient wystawia zaświadczenie że zapłaci mimo to i problem z głowy.

mreq

po prostu kłamiesz.

przewoźnik

ja też polecam firmę Speed24 kilometry w granicy 11 a 13 tys jest ok kasa na czas jak narzazie żadnych spięć GODNI POLECENIA :)

Mialem z nimi małe spiecie ale mozna sie z nimi dogadać. Trzeba jednak trzymać sie zasad i jest ok, kasa na czas, zlecenia, mozna jeździć polecam!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Speed 24 Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Krzysiek

Dziwne te wpisy osób którzy piszą ze nie płaca. Zeby kazdy dziś płacił z kilkudniowym a nawet tygodniowym opóźnieniem to byłoby super. Dziwią mnie wpisy o tym ze nie paca! Działam z nimi od wrzesnia 2013 i nie moge narzekać. Pewnie ze jesli sie spóźnie z dokumentami to mam przedłużony termin, ale na pewno nie jest tak ze nie płaca.

ok

Ja nie narzekam, nie muszę się prosić o zlecenia. Dziwny jesteś JAZDA, ponieważ jeżeli ktoś się nawet opóźni z zapłatą to wcale nie oznacza że nie płaci. Ja nigdy nie miałem z nimi problemu, a spóźnienia mi też się zdarzają, nie wierzą, że jesteś taki punktualny w płaceniu :)

jazda

Mam wrażenie że wszystkie pozytywne opinie to pisane przez firmę!!!!! (usunięte przez administratora)

soldaten

nie polecam(usunięte przez administratora)

Tedy

Ja również polecam, współpraca ok, kasa na czas, zleceń duzo. Jest dobrze.

mariusz

Ja jestem zadowolony i nie narzekam. Autko nie stygnie. Polecam.

gosciowa

Pozostaje droga sadowa i dochodzenie roszczen. Ja wlasnie pisze pierwsze wezwanie do zaplaty...

driver

NIE POLECAM!!!! (usunięte przez administratora)Gdzie kolwiek się o Nich nie zapytać to dobrego słowa nie usłyszałem:/

ike78

Prosil bym o zetelna ocene firmy Speed24 z Kalisza!!!!

wzburzony

(usunięte przez administratora). Nie polecam

Speed 24
@wzburzony

Nie polecasz ok... ale dlaczego?

przewoźnik k.l.

Polecam tę spedycję, pieniądze na czas, twarde ale jasne zasady współpracy, spedycja OK !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Speed 24 Sp. z o.o. - Kalisz

Speed 24 Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 141 ocen.

Speed 24 Sp. z o.o.