Opinie o „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’ w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’ w Kołobrzeg

Edyta Nowy wpis

Ktoś pracował w fabryce ? Jakie tam są zarobki?

Mała Nowy wpis
@Edyta

Nie polecam. Narobisz się i nie zrobisz. Brak szacunku szefa do ludzi. Nikt nic nie wie, bajzel w logistyce. Ludzie którzy pracują są ok, ale to nie oni tam rządzą. Praca mega ciężka gdyby była adekwatnie wynagradzana to ok ale niestety tak nie jest.

Elżbieta Nowy wpis

Zastanawiam się, dlaczego tak mało osób zabrało tu głos. Z tego co wiem, to Fabryka Dobrych Lodów dalej działa, co więcej - bardzo dobrze prosperuje. Szukałam ofert pracy od nich, ale żadnej nie znalazłam. Może któryś z pracowników tej lodziarni wie, czy teraz potrzebują tam dodatkowego wsparcia? Dziękuję za każdą informację.

Wolyniak! Nowy wpis

Dziś kolejny raz odeiedzilam z rodzina państwa lodziarnie:). Jak zwykle było przepysznie!! Obsługiwał Nas pan Patryk- bardzo dobra obsługa! Kontaktowny, kulturalny, sympatyczny człowiek. Pan Patryk zadbał o Nas rewelacyjnie! Przyjedziemy jeszcze nie jeden raz!! Prosimy jedynie poprawić stan toalet:).

lodziara

Pracowałam w ww. Firmie w wakacje 2015. Praca należy do bardzo ciężkich i męczących, są ustalone bardzo rygorystyczne warunki, przysługuje 1 posiłek dziennie (bez kurczaka, mięsa z kebaba droższych ryb itp.), stawka na start absurdalnie mała 6.5 brutto, co roku podwyżka o 25gr. Czas pracy jest nie określony, pracuje się od 8-9 do 23-24, przysługują premię za dobrą prace, szefowie "do dogadania" atmosfera w pracy nie najgorsza, zapewniają nocleg i wyżywienie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kasjer/Sprzedawca
Kołobrzeg
Intraservis Group sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Kołobrzeg
CCC S.A.
admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’ - Kołobrzeg

„Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’
3.1/5 Na podstawie 21 ocen.

„Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’