„Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’

Kołobrzeg

Opinie o „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’

lodziara

Pracowałam w ww. Firmie w wakacje 2015. Praca należy do bardzo ciężkich i męczących, są ustalone bardzo rygorystyczne warunki, przysługuje 1 posiłek dziennie (bez kurczaka, mięsa z kebaba droższych ryb itp.), stawka na start absurdalnie mała 6.5 brutto, co roku podwyżka o 25gr. Czas pracy jest nie określony, pracuje się od 8-9 do 23-24, przysługują premię za dobrą prace, szefowie "do dogadania" atmosfera w pracy nie najgorsza, zapewniają nocleg i wyżywienie

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’ - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Fabryka Dobrych Lodów p.Trzcińscy’’