CDC Pologne
1 12 16 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja CDC Pologne na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Opole i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Regina Nowy wpis

Zastanawiające jest dlaczego tak długo nikt nie pisze na forum?

Zuzanna Nowy wpis

A jak obecnie wygląda praca w CDC Pologne? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki mogą liczyć jej pracownicy oraz jakie benefity oferuje Wam firma. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafią na ten wątek szukając opinii na temat CDC Pologne.

romek Nowy wpis

Ale wiesz @daniel jaka teraz panuje atmosfera? Ponoć miały się pojawić jakieś premie noworoczne i zastanawia mnie właśnie tak wielkość zarobków. Jeśli nie jest tak źle, to rzeczywiście warto się do nich załapać i znaleźć zatrudnienie, ale dobrze, że umowa jest.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
AAA

to jak tak zachwalacie ta firme która prowadzi VIRGINIA PECKA I ( usunięte przez administratora )to zycze powodzenia.nie wiem co bys chciał za konkrety.przeczytaj jak gość z firmy lizingowej poszikiwał ich samochodów.nic ci to do myslenia nie daje.bez powodu ich nie poszukiwał.nie płacili rat jak i pensji ludziom.

AAA

oczywiscie dołanczam sie do tego co tu kazdy pisze.odradzam i mówie omijajcie ta firme z daleka.jesli ktos chce u chamskich ludzi pracowac i za darmo to własciwy adres

JOD

Poszukujemy aut: Ford Transit nr rej.WL8756C i FORD MONDEO nr rej.WGM2W39 które są użytkowane w tej firmie mimo wypowiedzenia umowy leasingowej, za pomoc w ustaleniu miejsca ich parkowania i osób bezprawnie korzystających z tych pojazdów oferujemy gratisową poradę prawną, pomoc prawną albo inną gratyfikację do uzgodnienia

gosc87765

co za patologia, prezes to recydywa jego kobieta to samo, na salonach litry wodki sie przelewaja a co drugi dzien nacpani a prawocnicy nie maja za co jesc. bylem tam widzialem ten bajzel i kazdemy kto o zdrowych zmyslach odradzam wspolprace z tymi pseudobiznesmenami

stary12

Ludzie !!! To koszmar ! Nie jedzcie ! Oszusci !!!!

kolarz
@stary12

mozesz cos napisac wiecej

gosc

NIE jedz dobrze Ci radze.Znajdz sobie normalna firme .

zyggy

Witam Mam okazje wyjechać do francji z owej firmy proszę o jakis kontakt do osoby która tam była. Pozdrawiam

Tak3Nie

Rydzyk

Mijajcie ją z DALEKA i nie nabierajcie sie na ich obietnice.Szok ze taka firma jeszcze dziala ...

Gość

Ludzie uwazajcie na tych pseudo-"biznesmenow" z Opola Jedno mowia drugie robia; z tego doswiadczylem na wlasnej skurze to TRZYMAJCIE SIE OD NICH Z DALEKA BO PIENIEDZY TAM NIE ZAROBICIE!!!!

Tak2Nie

gosc

Witam . dostalem oferte pracy w tej firmie . z rozmowy telefonicznej wszystko bylo wyjasnione jasno i klarownie. ale komentarze na temat firmy nie sa pochlebne . czy ktos z komentarzy wyzej moze podac kontakt do siebie ? chce sie dowiedziec czy warto z nimi pracowac .

gosc

Ja pracuje w tej firmie od stycznia 2013. takich problemow jak wyzej nie mialem . kasa na czas , wszystko ok.

Zostaw opinię o CDC Pologne - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie