Opinie o ZBOR-BUD w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZBOR-BUD. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZBOR-BUD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZBOR-BUD w Warszawa

Czy ZBOR-BUD zatrudnia studentów?

Rafał Nowy wpis

Właśnie demontuje instalacje tej firmy i gorszego dziadostwa nie widziałem Conlit ściśnięty profilami zamiast kleju i gwoździ a śruby stolarskie Brawo wy

Grzesiek Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak cicho zrobiło się na forum?

Dłużnik? 518 579 719 Nowy wpis

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBOR-BUD, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

@Władek wiesz może jak obecnie sytuacja z prezesem? Finansowo się polepszyło?

sss
@Paweł

Ale którego Prezesa? Starego czy nowego?

Karol

Jakie są zarobki w tej firmie? można liczyć na podwyżkę po czasie?

Slawek

Nie wiem co wy chcecie od tej firmy . Pracowałem jako podwykonawca dostałem kasę i to więcej niż chciałem tylko trzeba pracować a nie się opierdzoelać.

Jack
@Slawek

Przestań

Jasiek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz pracowników? Czy to jeszcze nie czas ?

@Władek, może napiszesz coś na temat sytuacji pracowników w ZBOR-BUD? Na jakich warunkach zatrudnienia pracują? Czy mają zagwarantowaną umowę o pracę? Może otrzymują możliwość korzystania z pozapłacowych benefitów? Zachęcam Ciebie również do wypowiedzi w tym temacie.

Władek

Podobno właściciel jeździ juz tramwajem po wiesawie bo na tankowanie sklasse nie stac. Z resztą to byl diesel dla biedaków

Daniel Kurpisz

Witam, poszukujemy firm, osób pokrzywdzonych w wyniku współpracy z firmą ZBOR-BUD Sp z o.o. Proszę o kontakt mailowy: kurpiszadwokat@gmail.com

Szogin

Cześć ta firma jeszcze istnieje?

@Pokrzywdzony, z jakiego źródła dysponujesz takimi informacjami o ZBOR-BUD? Czy ktoś może je potwierdzić? Ważne, żeby zamieszczane były tutaj tylko merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy. Twój nick świadczy o tym, że czekasz na wypłacenie zaległych wynagrodzeń. Jeżeli ta sytuacja będzie miała swój finał, to proszę Cię o napisanie o tym na forum.

Pokrzywdzony

Podobno Firma ma poważne problemy i nie płaci dostawcom oraz podwykonawcom. Może jest ktoś wtajemniczonych. Przedtem było tak że po kilku rozmowach tel. Właściciel płacił kasę. Trzeba było czekać Ale w końcu zapłacił.

oszukany

Witam, bardzo proszę o podpisywanie opinii inaczej niż oszukany ponieważ takim nickiem podpisuję się od kilku miesięcy ( od 27,11,2017r ) i kolejne. Jak tak się podpisujesz to wygląda to niepoważnie dla czytających. Proszę o kontakt na mail arek69@op.pl razem coś wymyślimy żebyś odzyskał kasę. pozdrawiam

Murarz

Na Wilanowskiej i nie tylko bo i na Zamieniach okradli ludzi i to na bardzo duże suma jak również o na te mniejsze.I co z tego jak i tak śmieją się wszystkim w twarz Pan prezes jeździ mercedesami buduje w Żyrardowie za nasze pieniądze.

oszukany

Witam ponownie. Po konsultacji z osobami które odezwały się do mnie mamy taką propozycję. Potrzebne jest zezwolenie z urzędu ... (nie piszę jakiego żeby go nie zablokowali) i zróbmy im pod firmą PIKIETĘ. Oczywiście w Żyrardowie bo to jest budowa którą ponoć sami finansują a tak naprawdę z naszych pieniędzy.Powiadomimy miejscową prasę i media internetowe.Bardzo liczą na sprzedaż mieszkań w wysokiej cenie i celebrytom. Po takich akcjach medialnych już nie takie firmy uginały się. Celebryci muszą dbać o dobry piar a kupno mieszkania od oszustów za ludzką krzywdę nie jest trendy. Skończą się sponsorowane artykuły w prasie żyrardowskiej jakie to wspaniałe bloki, a z jakich materiałów są budowane wiemy wszyscy którzy z nimi współpracowaliśmy. Adres mail w poprzedniej wiadomości. Weście rodzinę, znajomych, pracowników itd. kogo chcecie. Pikieta będzie w pełni legalna. Prosimy osoby zainteresowane o kontakt ponieważ powinniśmy podać przybliżoną liczbę osób. Realny czas to myślę że byłaby to któraś niedziela, a zezwolenie weźmiemy na cykliczną. Jeżeli nie będą mieli komu sprzedać mieszkań to będą inaczej ćwierkać. Pozdrawiam

Global

Kancelaria Global Inkaso prowadzi obecnie sprawy firmy Zbor-Bud. Dłużnik jest nam znany i skutecznie odzyskujemy środki dla naszych kontrahentów. Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes free). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: globalinkaso@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

oszukany

Witam, To jedna wielka banda oszustów. Pracowałem tam tzn. Al. Wilanowska 31 prawie rok jako podwykonawca. Od lipca nie zapłacili za 4 faktury, w sumie około 66 000 zł. Każdy mówi co innego, brak gospodarza i tylko kierownictwo chce łapówek bo jak nie to nie odbiorą roboty a na koniec i tak nie płacą. Urząd Skarbowy już im się dobiera do tyłka a za chwilę też prokuratura i policja. Kłamią cały czas że już , że za kilka dni , że ktoś źle wysłał pieniądze itd. Proszę o kontakt osoby i firmy poszkodowane przez tą firmę celem złożenia pozwu zbiorowego. Wiem że szantażują, zastraszają itp. NIE bójcie się. Razem damy im rade. Kontakt arek69@op.pl

kolejny oszukany
@oszukany

La Wilanowska 31 róg Arbuzowej tam każdy kto robił został oszukany przez tych oszustów ZBOR BUD gdzie kierownictwo oszukuje siebie nawzajem i gdzie brat brata dyma na hajs ich zasada nie zapłacisz nieodbiore .Skad wiesz ze urzad sie nimi interesuje ? Ja tam tez robiłem i mi tez nie zapłacili wszystkiego a najlepsze jest ze ten ich cały inwestork tez taki sam kretacz jak i oni.

kolejny oszukany
@kolejny oszukany

najlepsze jest ich tłumaczenie ze kredytu nie dostali na ta swoja inwestycje na zyrardowie gdzie juz slyszalem ze dobrze podymali ludzi, albo ze inwestor im nie placi pieniedzy na wilanowskiej .

adam

super firma , pracowalem ,wszystko ok

@adam

Ile ci obiecali za ten żałosny i kłamliwy wpis?! Nie wstyd ci?!

Zostaw merytoryczną opinię o ZBOR-BUD - Warszawa

ZBOR-BUD
1.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Rumiankowa 78
    05-077 Warszawa