ZBOR-BUD

Filtruj opinie po kryteriach:

Slawek

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Nie wiem co wy chcecie od tej firmy . Pracowałem jako podwykonawca dostałem kasę i to więcej niż chciałem tylko trzeba pracować a nie się opierdzoelać.

Jack
@Slawek 03.02.2019 12:07

Przestań

Jasiek
 Opinia

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz pracowników? Czy to jeszcze nie czas ?

Opinia

@Władek, może napiszesz coś na temat sytuacji pracowników w ZBOR-BUD? Na jakich warunkach zatrudnienia pracują? Czy mają zagwarantowaną umowę o pracę? Może otrzymują możliwość korzystania z pozapłacowych benefitów? Zachęcam Ciebie również do wypowiedzi w tym temacie.

Władek
 Opinia

Podobno właściciel jeździ juz tramwajem po wiesawie bo na tankowanie sklasse nie stac. Z resztą to byl diesel dla biedaków

Daniel Kurpisz
 Opinia

Witam, poszukujemy firm, osób pokrzywdzonych w wyniku współpracy z firmą ZBOR-BUD Sp z o.o. Proszę o kontakt mailowy: kurpiszadwokat@gmail.com

Opinia

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w ZBOR-BUD? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Szogin
 Opinia

Cześć ta firma jeszcze istnieje?

Opinia

@Pokrzywdzony, z jakiego źródła dysponujesz takimi informacjami o ZBOR-BUD? Czy ktoś może je potwierdzić? Ważne, żeby zamieszczane były tutaj tylko merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy. Twój nick świadczy o tym, że czekasz na wypłacenie zaległych wynagrodzeń. Jeżeli ta sytuacja będzie miała swój finał, to proszę Cię o napisanie o tym na forum.

Pokrzywdzony
 Opinia

Podobno Firma ma poważne problemy i nie płaci dostawcom oraz podwykonawcom. Może jest ktoś wtajemniczonych. Przedtem było tak że po kilku rozmowach tel. Właściciel płacił kasę. Trzeba było czekać Ale w końcu zapłacił.

Opinia

Możecie opisać aktualną sytuację ZBOR-BUD? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Opinia

Witam, bardzo proszę o podpisywanie opinii inaczej niż oszukany ponieważ takim nickiem podpisuję się od kilku miesięcy ( od 27,11,2017r ) i kolejne. Jak tak się podpisujesz to wygląda to niepoważnie dla czytających. Proszę o kontakt na mail arek69@op.pl razem coś wymyślimy żebyś odzyskał kasę. pozdrawiam

Murarz
 Opinia

Na Wilanowskiej i nie tylko bo i na Zamieniach okradli ludzi i to na bardzo duże suma jak również o na te mniejsze.I co z tego jak i tak śmieją się wszystkim w twarz Pan prezes jeździ mercedesami buduje w Żyrardowie za nasze pieniądze.

Opinia

Witam ponownie. Po konsultacji z osobami które odezwały się do mnie mamy taką propozycję. Potrzebne jest zezwolenie z urzędu ... (nie piszę jakiego żeby go nie zablokowali) i zróbmy im pod firmą PIKIETĘ. Oczywiście w Żyrardowie bo to jest budowa którą ponoć sami finansują a tak naprawdę z naszych pieniędzy.Powiadomimy miejscową prasę i media internetowe.Bardzo liczą na sprzedaż mieszkań w wysokiej cenie i celebrytom. Po takich akcjach medialnych już nie takie firmy uginały się. Celebryci muszą dbać o dobry piar a kupno mieszkania od oszustów za ludzką krzywdę nie jest trendy. Skończą się sponsorowane artykuły w prasie żyrardowskiej jakie to wspaniałe bloki, a z jakich materiałów są budowane wiemy wszyscy którzy z nimi współpracowaliśmy. Adres mail w poprzedniej wiadomości. Weście rodzinę, znajomych, pracowników itd. kogo chcecie. Pikieta będzie w pełni legalna. Prosimy osoby zainteresowane o kontakt ponieważ powinniśmy podać przybliżoną liczbę osób. Realny czas to myślę że byłaby to któraś niedziela, a zezwolenie weźmiemy na cykliczną. Jeżeli nie będą mieli komu sprzedać mieszkań to będą inaczej ćwierkać. Pozdrawiam

Global
 Opinia

Kancelaria Global Inkaso prowadzi obecnie sprawy firmy Zbor-Bud. Dłużnik jest nam znany i skutecznie odzyskujemy środki dla naszych kontrahentów. Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes free). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: globalinkaso@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

Opinia

Witam, To jedna wielka banda oszustów. Pracowałem tam tzn. Al. Wilanowska 31 prawie rok jako podwykonawca. Od lipca nie zapłacili za 4 faktury, w sumie około 66 000 zł. Każdy mówi co innego, brak gospodarza i tylko kierownictwo chce łapówek bo jak nie to nie odbiorą roboty a na koniec i tak nie płacą. Urząd Skarbowy już im się dobiera do tyłka a za chwilę też prokuratura i policja. Kłamią cały czas że już , że za kilka dni , że ktoś źle wysłał pieniądze itd. Proszę o kontakt osoby i firmy poszkodowane przez tą firmę celem złożenia pozwu zbiorowego. Wiem że szantażują, zastraszają itp. NIE bójcie się. Razem damy im rade. Kontakt arek69@op.pl

kolejny oszukany
@oszukany 27.11.2017 12:28

La Wilanowska 31 róg Arbuzowej tam każdy kto robił został oszukany przez tych oszustów ZBOR BUD gdzie kierownictwo oszukuje siebie nawzajem i gdzie brat brata dyma na hajs ich zasada nie zapłacisz nieodbiore .Skad wiesz ze urzad sie nimi interesuje ? Ja tam tez robiłem i mi tez nie zapłacili wszystkiego a najlepsze jest ze ten ich cały inwestork tez taki sam kretacz jak i oni.

kolejny oszukany
@kolejny oszukany 04.12.2017 22:46

najlepsze jest ich tłumaczenie ze kredytu nie dostali na ta swoja inwestycje na zyrardowie gdzie juz slyszalem ze dobrze podymali ludzi, albo ze inwestor im nie placi pieniedzy na wilanowskiej .

adam

super firma , pracowalem ,wszystko ok

@adam 27.11.2017 13:17

Ile ci obiecali za ten żałosny i kłamliwy wpis?! Nie wstyd ci?!

Adam
 Opinia

Danielu a co robiłeś na Sulejówku bo ciebie nie pamiętam ...JA TAM RUBLEM I MI NIE ZAPŁACONO A TERAZ MNIE MAFIĄ STRASZĄ ... SPRAWA NA POLICJI.

@Adam 15.07.2014 22:52

Witam, mam bardzo podobną sytuację do Ciebie. Odezwij się do mnie. Proszę. Adres mail arek69@op.pl pozdrawiam

Opinia

@PannaP wspomniałaś o niewypłaconych wynagrodzeniach. Czy podjęłaś jakieś kroki w tej sytuacji? Mogłabyś napisać jak ta sprawa wygląda w tym momencie?

PannaP
 Opinia

Nie placa oszukuja nie odbierja telefonow brat brata okrada z pieniedzy praca wykonasz zsplatu nie zobaczysz ...nie polecam uwazajcie na nich

anonymous
 Opinia

Firma remontowała budynek przy ul. Ludnej 9 .W trakcie prac zalano moje mieszkanie , są plamy i pęknięcia na ścianach i suficie. Teraz nie mają zamiaru naprawić wyrządzonych szkód ani dopełnić formalności związanych z ubezpieczeniem. Brak kontaktu i odpowiedzi na pisma. Radzę uważać na tą firmę. Urszula Gojtowska

ilonka
 Opinia

@kaja ich najnowsza oferta to jest na stanowisko specjalsity do spraw windykacji w Średmiu oferuja stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

ukraina
 Opinia

Prawda jest taka że raz płaca raz nie różnie to bywa a jak płaca to niewielkie pieniądze nie opłaca się tam pracować zarobicie na chleb i wodę bo chyba nikt i chce pracować za 10 zł lub 12 zł w Warszawie nie polecam pracy u nich .

potencjalny, byly klient
 Opinia

Tylko musza jeszcze odbierac telefony, a ze strony tez niewiele można się dowiedziec na temat mniejszych inwestycji. Mysle sobie , ze to forum przegladaja ......widocznie nie sa zainteresowani

Do wladciciela
 Opinia

Witam, mam nadzieje ,ze te opinie przglada rowniez wlasciciel firmy. Mam pytanie, czy firma zajmuje sie tylko renowacjami duzych budynkow , czy wykonujecie Panstwo rowniez remonty domow prywatnych?Zapytanie skierowalismy do Pana wspolpracownika, p. Marcina....ale bez odzewu. Ogladalismy elewacje budynkow wykonanych przez Panstwa-efekt niesamowity....robi wrazenie

p
 Opinia

Niestety, nie potrafie powiedziec jak firma funkcjonuje jako tzw pracodawca. Mielismy z nia do czynienia jako dostawca materialow....wspolpraca bez zarzutów

@p 14.03.2015 17:07

wszyscy którzy dobrze piszą na temat firmy są tylko i wyłącznie rodziną właściciela... lub dobrymi kolegami... a jeśli chodzi o płace to owszem płacą można powiedzieć że w terminie dopóki nie chcesz się zwolnić wtedy robią pod górkę nie chcą wypłacić pieniędzy i Cię zbywają nie odbierają telefonów szczerze nie polecam tej firmy

jerry
 Opinia

z tego co mi wiadomo ( ale mogę się, mylić , wiec mnie wtedy poprawcie ) to Zbor-bud nie musi być wpisany w krs żeby funkcjonować...chyba. Spotkałem się już kilkoma przypadkami firm , które w ten rejestr wpisane nie były , ale mimo wszystko funkcjonowały, także jeśli ktoś wie coś na temat aktywności tej firmy to niech się wypowie

p
@jerry 05.01.2015 17:19

Ewidencja firm , ktore nie sa spolkami znajdujee sie w CEDIGu-Centrslnej Ewidencji Działalności Gospodarczej. A firma,sama w sobie, jest....calkiem w porzadku

Filip
 Opinia

Te dobre opinie to chyba oni sami piszą , proszę sprawdzić w krajowym rejestrze długów , są zablokowani , proszę sprawdzić w firmach windykujących należności -spraw tysiące ,DZIWNE ŻE JESZCZE DZIAŁAJĄ , Jak masz rodzinę na utrzymaniu to idź i pracuj , a za miesiąc na dwie paczki zarobisz, a o następne die paczki będziesz się prosił następie dwa miesiące ,a jak nie będą w humorze to jak się spytasz kiedy kasa to prędzej w mordę dostaniesz

Bartek Ociński
 Opinia

Witam, pracuje w firmie Zbor-Bud, jestem jedynym Bartkiem który tam pracuje, wiec nie wiem co za frajer napisal wyżej takie głupoty i podpisał sie moim imieniem. Pieniadze byly co 2 tyg, nie narzekam.

Daniel
 Opinia

Witam, jestem Podwykonawcą dla firmy Zbor-Bud sp zoo w w Sulejówku oraz na ul Poznańskiej w Warszawie. Rozliczenia OK zgodnie z ustaleniami co tydzień. Żetelni, solidni, słowni. Polecam współpracę no chyba że ktoś chę pić a nie pracować?????

kazik
 Opinia

firma chyba komus sie spodobała jest na twisterze i facebooku i bardzo dobrze

Zostaw opinię o ZBOR-BUD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZBOR-BUD

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.