Pectore-Eco Sp. z o.o.

Gliwice

Pectore-Eco Sp. z o.o.

Opinie o Pectore-Eco Sp. z o.o.

Natalia

@nie(z)godna, pracowałaś w tej firmie? Jakich sytuacji dotyczy Twój wpis? Co zaliczyłabyś do plusów pracy w Pectore-Eco? Jaka jest obecnie sytuacja w firmie Pectore-Eco w Gliwicach? Jeżeli są wśród nas inne osoby, które również chciałyby się podzielić swoimi opiniami o tej firmie, zapraszam do komentowania.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pectore-Eco Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Piotr

Czy dobra praca jest powodem, że przestaliście pisać na forum? Czy firma normalnie działa?

nie(z)godna
@Piotr 18.12.2017 16:34

Jeżeli nie szkoda Ci cennego czasu w swoim życiu w którym mógłbyś zarabiać konkretne pieniądze nie uwłaczając przy tym własnej godności będąc pod skrzydłami tego przecudacznego zarządu Pań kasiarzy oraz wspaniałej Pani Kingi, którą poznasz niebawem. Jeżeli posiadasz z takie poczucie humoru jakie panuje w ekipie i potrafisz rozmawiać na tak dziwne i infantylne tematy nie myśląc przy tym że to może z tobą jest coś nie tak. To firma działa normalnie i powinieneś starać się w niej o zatrudnienie rozpoczynając wspinaczkę po drabinie kariery oraz rozwoju.

nicknick

Natalia a szukają tam asystenta bo sama szukam podobnej pracy?

Kasia

Bylam tam na rozmowie i warunki placowe sa smiesznie niskie, rozmowa nieprofesionalna, nie polecam

onomatopeja

Pracowałam jakiś czas i szczerze nie polecam. Atmosfera w pracy słaba, kierownictwo beznadziejne. Ekspertyzy przygotowują pracownicy zaraz po studiach. Poza tym wynagrodzenie żałośnie niskie.

irek

nie zrażaj się tym tylko spróbuj wysłać do nich swoje cv @ania

...

Ogolnie jest slabo. Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej i propozycja placy marna. Nie polecam. Konkurencja daje wiecej.

biba

Zarobki to porażka. Za taką robotę płacą 1600-1700 zł na miesiąc + tzw premie (czyli wypłacają raz w roku nadgodziny, które się przesiedziało)

ja
@biba 20.05.2015 10:28

Nie wiem co jest porażką - ale warunki z każdym ustalają indywidualnie - jeśli komuś nie odpowiada może się po prosu nie zgadzać na dzień dobry. Mnie odpowiada to że mogę się rozwijać - nigdy nie odmawiają szkoleń a jak chcesz dofinansowanie na studia to też bez problemu.

szukam_pracy

ktoś jest w stanie powiedziec jakie są zarobki w firmie ?

pec_tore

Praca w tej firmie to ciągłe nadgodziny, oczywiście niepłatne. Plus obowiązkowe "zadania domowe" na weekend. W pracy panuje atmosfera sekty - dosłownie. Nie polecam.

wypłata na czas to cud nad cudy... kultura to tylko w jogurcie... sposób zarządzania zasobami ludzkimi to jakaś pomyłka... oczywiście pracowników się bardzo "docenia"... Przyjemnych wrażeń... ;-)

Katarzyna Sowińska
@pracownik 26.10.2013 12:48

Uprzejmie proszę o kontakt. Jestem byłym współwłaścicielem, obecnie członkiem zarządu będącym w konflikcie z pozostałymi członkami. Chciałabym poznać bliżej przyczyny niezadowolenia. Będę wdzięczna. (usunięte przez administratora)

Odpowiedz...
@Katarzyna Sowińska 27.10.2013 18:18

Pani Katarzyno moje niezadowolenie nie przekłada się na złośliwości. Jestem ponad to...

KS
@Odpowiedz... 28.10.2013 18:07

Jeśli nie ucierpiały prawa pracownika, to w pełeni rozumiem.

Zbuntowany
@Odpowiedz... 28.10.2013 18:07

W jaki sposób możemy się skontaktować ??? Może meilowo ??

Katarzyna Sowińska

Anonimowośc tych dwóch postów jest zaskakująca, szczególnie drugiego, skąd wynika ,że pisze to pracownik firmy znający sprawę ponoć "wylanego" pracownika. Jako Właściciel firmy i Członek Zarządu przekaże sprawę umieszczenia tych postów do osób zajmującą się rekrutacją w firmie jak i opieką nad pracownikami. Sytuacja jest dla mnie zaskakująca, tym bardziej,że od początku istnienia firmy, nie zanotowano negatywnych opinii umieszczanych w internecie na jej temat.

Warto zaznaczyć, że pisze to osoba, którą wywalono z firmy właśnie za brak kompetencji jak tylko zorientowano się, że zamiast pracować kombinuje i przerzuca odpowiedzialność za swoje niechlujstwo na innych...

ktoś

W pracy panuje [usunięte przez moderatora] a "ekspertyzy" daje się do zrobienia pracownikom, którzy nie mają zielonego pojęcia o temacie. Ważne aby "ekspertyza" ładnie wyglądała.

Zostaw opinię o Pectore-Eco Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pectore-Eco Sp. z o.o.