counter
3 12 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy firma Pectore-Eco Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Igor Nowy wpis

@A. To fajnie, a grafik jest stały czy często są zmiany?

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Pectore-Eco Sp. z o.o.?

A. Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma narzuconego dress-codu. Dziewczyny najczęściej chodzą w spodniach jeansowych oraz eleganckich bluzkach. Zdarza się jednak, że są w zwykłej koszulce, czy bluzie.

Magda

Pracowałam w firmie przez jakiś czas, dziewczyny z którymi realizowałam projekty były w porządku, atmosfera ok, jak na warunki na Śląsku w innych firmach płacili dobrze.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 291 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Pectore-Eco Sp. z o.o.?

Ela

Moim zdaniem atmosfera jest w porządku, wszystko było zgodnie z umową.

Dorota
@Ela

Podzielisz się jakimiś szczegółami o pracy w Pectore-Eco? Widziałam, że szukają teraz osobę do oprogramowania ArcGIS. Znasz warunki umowy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 392 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Pectore-Eco Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Darek

Jakie są zarobki w firmie na ten moment ? Czy ktoś z pracowników powie coś na temat umowy która oferuje pracodawca?

Jerzy

Nie warto podejmować współpracę z tą firmą. Bardzo słaba jakośc wykonywanych zadań. Nieskończona ilość poprawek.

Tak1Nie
Dorota

Twój wpis nie przedstawia Pectore-Eco w korzystnym świetle, jednakże szanujemy je, ponieważ sporo mówi o funkcjonowaniu firmy. A czy mogłabyś uzasadnić, czym konkretnie spowodowana jest Twoja opinia o firmie? Czy sytuacja, o której napisałaś, dotknęła Cię w sposób bezpośredni? A jeśli rzeczywiście zatrudniona byłaś w tym miejscu, to może powiesz jeszcze, jakiego rodzaju umowy proponuje pracodawca nowym pracownikom?

Natalia

@nie(z)godna, pracowałaś w tej firmie? Jakich sytuacji dotyczy Twój wpis? Co zaliczyłabyś do plusów pracy w Pectore-Eco? Jaka jest obecnie sytuacja w firmie Pectore-Eco w Gliwicach? Jeżeli są wśród nas inne osoby, które również chciałyby się podzielić swoimi opiniami o tej firmie, zapraszam do komentowania.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pectore-Eco Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Piotr

Czy dobra praca jest powodem, że przestaliście pisać na forum? Czy firma normalnie działa?

nie(z)godna
@Piotr

Jeżeli nie szkoda Ci cennego czasu w swoim życiu w którym mógłbyś zarabiać konkretne pieniądze nie uwłaczając przy tym własnej godności (usunięte przez administratora)Jeżeli posiadasz z takie poczucie humoru jakie panuje w ekipie i potrafisz rozmawiać na tak dziwne i infantylne tematy nie myśląc przy tym że to może z tobą jest coś nie tak. To firma działa normalnie i powinieneś starać się w niej o zatrudnienie rozpoczynając wspinaczkę po drabinie kariery oraz rozwoju.

Tak1Nie

nicknick

Natalia a szukają tam asystenta bo sama szukam podobnej pracy?

Kasia

Bylam tam na rozmowie i warunki placowe sa smiesznie niskie, rozmowa nieprofesionalna, nie polecam

Tak9Nie

onomatopeja

Pracowałam jakiś czas i szczerze nie polecam. Atmosfera w pracy słaba, kierownictwo beznadziejne. Ekspertyzy przygotowują pracownicy zaraz po studiach. Poza tym wynagrodzenie żałośnie niskie.

Tak9Nie

irek

nie zrażaj się tym tylko spróbuj wysłać do nich swoje cv @ania

Tak2Nie

...

Ogolnie jest slabo. Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej i propozycja placy marna. Nie polecam. Konkurencja daje wiecej.

Tak6Nie

biba

Zarobki to porażka. Za taką robotę płacą 1600-1700 zł na miesiąc + tzw premie (czyli wypłacają raz w roku nadgodziny, które się przesiedziało)

Tak2Nie

ja
@biba

Nie wiem co jest porażką - ale warunki z każdym ustalają indywidualnie - jeśli komuś nie odpowiada może się po prosu nie zgadzać na dzień dobry. Mnie odpowiada to że mogę się rozwijać - nigdy nie odmawiają szkoleń a jak chcesz dofinansowanie na studia to też bez problemu.

Tak3Nie

szukam_pracy

ktoś jest w stanie powiedziec jakie są zarobki w firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pectore-Eco Sp. z o.o. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pectore-Eco Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Przyjaźni 7 lok. 2