Inpost

Piotrków Trybunalski

Inpost

Opinie o Inpost

nick

A ja czekam na odbiór przesyłki, która dotarła do piotrkowskiej sortowni 6 dni temu i nadal nie została do mnie dostarczona a chodzi o jedną paczkę wielkości kuchenki mikrofalowej i wadze ok kilku kg. Infolinia najpierw 3dni temu twierdzi, że są błędne dane adresowe dlatego nie dostarczono przesyłki ale po moim telefonie okazuje się że żadnych danych nie trzeba korygować bo wszystko jest poprawne a więc dzwonię trzy dni później bo nadal przesyłki nie ma a infolinia podaje numer do kierowcy, który jeździ ale w inną okolicę województwa i nie ma nic wspólnego z moją przesyłką, a do oddziału numeru nie dostałem bo nie mają ! Pierwszy raz mam styczność z tą firmą i nie rozumiem dlaczego nadawca przesyłki zdecydował się akurat na InPost bo jak dotąd wszystkie paczki na terenie kraju dochodzą w większości w 24h a już na pewno nie później niż w 48h. Dodam że jest połowa października a więc nie wytłumaczą tego tym że np. jest okres przedświąteczny i mają nawał pracy.

Wojciech
@nick 16.10.2018 11:17

@nick Przykro mi, że jesteś tak bardzo rozczarowany usługami, jakie świadczy firma Inpost. Daj nam później znać, jak rozwinęła się ta sytuacja. Udzielono Ci w końcu pomocy i dostałeś swoją paczkę? Na oficjalnej stronie firmy macie dostępne aktualne oferty pracy: https://inpost.pl/kariera Jeśli ktoś z Was uczestniczył ostatnio w procesie rekrutacyjnym, to niech nam opisze, w jakiej atmosferze on przebiegał. Warto w ogóle tam aplikować?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w inpost? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pracowałam 1,5 roku i jedyne złe doświadczenie - BRAK WYNAGRODZENIA ZA LIPIEC DLA WSZYSTKICH Z CAŁEJ POLSKI zarobki fajne 2500-3500 zależy od rejonu BRZOSKA sprzedał corkę Inpost u Bezpieczny List za 10 tys i zostawił pracowników bez środków do życia!!!

pocztowa

miałam okazje otrzeć się o ta firme:-/ daja umowe zlecenie na 3 m-c( pozniej umowa o prace podobno) najnizsza krajowa plus jakas premia, nie wiem bo nie doczekałam:D mozna zarobic wiecej jesli przychodzi sie na 10 h to do ok 2 tys mozna podobno dobic, bardzo chetnie przygarna osoby ktore beda siedzialy pol swojego dnia w pracy, balagan panuje tam totalny woza te palety z jednej czesci magazynu na druga i tak w kolko, no moze w koncu ktos to ulozy albo wysle:D nic dziwnego ze paczki, listy gina jak tam nie ma zadnej organizaji pracy, o zasadach klepia i klepia a chyba malo kto ich przestrzega, brygadzisci, koordynatorzy i kierownicy co 30 min wychodza na fajke, snuja sie po tym magazynie jak cienie a cala robote wykonuja 20 min przed wyjsciem do domu, chodza z telefonami komorkowymi a chyba cos wspominali ze jest zakaz uzywania ale co wolno wojewodzie to nie tobie ... dziwny pracodawca, pracownikow zatrudnia chyba z 5 agencji dla nich, ogloszenia w internecie w ogole za afisza nie schodza bo jest duza rotacja osob i to nie dlatego ze oni z ludzi rezygnuja(chociaz to tez sie zdarza) ale ludzie z nich, praca jest stojaca raczej, i przy paczkach i przy listach trzeba sie nadzwigac(przy paczkach zdecydowanie ciezej), wiec praca fizyczna, do pracy dowoza busami, na magazyn wchodza wszyscy jak na sciecie i z mysla musze zmienic prace, oboz przejsciowy:D

ktoś

pracownica - 2012-12-01 19:48:26 witam wczoraj własnie podziękowali mi za współpracę przez 3 miesiące pracowałam ma umowę O DZIEŁO a po ty okresie miałam dostać umowę zlecenie ale nie dostałam bo przyjmą następną osobę na umowę o dzieło i po trzech miesiącach podziękują masakra KIEROWNICTWO poniża pracowników a BRYGADZISTKA jest wredna i obłudna praca masakra [usunięte przez administratora] . Sprząta się chale trzepie wory a kierownictwo stoi nad głową i drze [usunięte przez administratora] Ta praca to jedna wielka pomyłka ale niedługo się doczekają PIP OSTRZEGAM INNYCH PRZED TĄ FIRMĄgratuluje dobrego samopoczucia :) już tyle razy PIP miał tam być i zrobić kontrolę i co ? już go tyle lat tam nie ma :) po prostu boicie się pracownicy tego "bałaganu pocztowego" i tej pseudopoczty , tyle . a nie ukrywam należy im się bardzo ! zbierzcie się do kupy i naprawdę coś zróbcie , a nie tylko obiecujecie .

nieznajoma

prawda co napisała koleżanka

pracownica

Zostaw opinię o Inpost - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inpost