inpost

Piotrków Trybunalski

Opinie o inpost

Pracowałam 1,5 roku i jedyne złe doświadczenie - BRAK WYNAGRODZENIA ZA LIPIEC DLA WSZYSTKICH Z CAŁEJ POLSKI zarobki fajne 2500-3500 zależy od rejonu BRZOSKA sprzedał corkę Inpost u Bezpieczny List za 10 tys i zostawił pracowników bez środków do życia!!!

pocztowa

miałam okazje otrzeć się o ta firme:-/ daja umowe zlecenie na 3 m-c( pozniej umowa o prace podobno) najnizsza krajowa plus jakas premia, nie wiem bo nie doczekałam:D mozna zarobic wiecej jesli przychodzi sie na 10 h to do ok 2 tys mozna podobno dobic, bardzo chetnie przygarna osoby ktore beda siedzialy pol swojego dnia w pracy, balagan panuje tam totalny woza te palety z jednej czesci magazynu na druga i tak w kolko, no moze w koncu ktos to ulozy albo wysle:D nic dziwnego ze paczki, listy gina jak tam nie ma zadnej organizaji pracy, o zasadach klepia i klepia a chyba malo kto ich przestrzega, brygadzisci, koordynatorzy i kierownicy co 30 min wychodza na fajke, snuja sie po tym magazynie jak cienie a cala robote wykonuja 20 min przed wyjsciem do domu, chodza z telefonami komorkowymi a chyba cos wspominali ze jest zakaz uzywania ale co wolno wojewodzie to nie tobie ... dziwny pracodawca, pracownikow zatrudnia chyba z 5 agencji dla nich, ogloszenia w internecie w ogole za afisza nie schodza bo jest duza rotacja osob i to nie dlatego ze oni z ludzi rezygnuja(chociaz to tez sie zdarza) ale ludzie z nich, praca jest stojaca raczej, i przy paczkach i przy listach trzeba sie nadzwigac(przy paczkach zdecydowanie ciezej), wiec praca fizyczna, do pracy dowoza busami, na magazyn wchodza wszyscy jak na sciecie i z mysla musze zmienic prace, oboz przejsciowy:D

ktoś

pracownica - 2012-12-01 19:48:26 witam wczoraj własnie podziękowali mi za współpracę przez 3 miesiące pracowałam ma umowę O DZIEŁO a po ty okresie miałam dostać umowę zlecenie ale nie dostałam bo przyjmą następną osobę na umowę o dzieło i po trzech miesiącach podziękują masakra KIEROWNICTWO poniża pracowników a BRYGADZISTKA jest wredna i obłudna praca masakra [usunięte przez administratora] . Sprząta się chale trzepie wory a kierownictwo stoi nad głową i drze [usunięte przez administratora] Ta praca to jedna wielka pomyłka ale niedługo się doczekają PIP OSTRZEGAM INNYCH PRZED TĄ FIRMĄgratuluje dobrego samopoczucia :) już tyle razy PIP miał tam być i zrobić kontrolę i co ? już go tyle lat tam nie ma :) po prostu boicie się pracownicy tego "bałaganu pocztowego" i tej pseudopoczty , tyle . a nie ukrywam należy im się bardzo ! zbierzcie się do kupy i naprawdę coś zróbcie , a nie tylko obiecujecie .

nieznajoma

prawda co napisała koleżanka

pracownica

Zostaw opinię o inpost - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inpost