Opinie o H&B Spółka Cywilna Horodyński Mateusz Brodowski Zbigniew w Wisła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy H&B Spółka Cywilna Horodyński Mateusz Brodowski Zbigniew. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie H&B Spółka Cywilna Horodyński Mateusz Brodowski Zbigniew na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&B Spółka Cywilna Horodyński Mateusz Brodowski Zbigniew w Wisła

Maciek Nowy wpis

Macie rozmowy indywidualne z przelozonym firmy ?

trybun1 Nowy wpis

Wczoraj małżonka (naiwna!!! pojechała przedwczoraj na ugodę) została poinformowana, że nie idą na żadną ugodę. Nie zapłacą jej żadnego wynagrodzenia i nie sprostują świadectwa pracy. Jednym słowem nie pozostawiają mi żadnego wyboru. Tak jak za przeszłych czasów komuny brzydziłem się kapusiami tak w teraz osobiście uczynię to z nieopisaną przyjemnością. Podteguję ich gdzie tylko to możliwe. A na dodatek znalazłem super stronkę dodajoszusta (pl) i jak tylko obrobię dokumenty do publikacji to zaraz to bractwo wyląduje w stosownym zbiorze. O czym powiadomię wszystkich odwiedzających GoWork.pl.

trybun1 Nowy wpis

Właśnie wczoraj wysłałem o sprostowanie świadectwa pracy jakie przysłali. Jak się możecie domyślać prawo to oni maja w głębokim poważaniu. Uznali że dyscyplinarka to właściwa forma. Ale muszę kochani stwierdzić, że te wpisy na GoWorku są skuteczne. Nie mogli znaleźć żadnego kucharza i Szanowny Mistrz Pomiatania (usunięte przez moderatora) zwolnił się z zacnej pracy w QUBUS-ie i teraz tyra sam między garami. Nareszcie pozna smak biedy jak mu przyjdzie żyć z tej kapiastej mamony jaką ponoć zarabia się na polskich turystach. Źoneczka moja na okoliczność tego świadectwa pojechała rozmówić się dzisiaj z H&B Sc. Ale ja myślę że będą nici. Teraz przez nich przemawia zemsta.

Henryk Gruszka - Zabrze

Omijajcie tego pracodawcę z daleka działa na dość rozległym terenie województwa śląskiego. Ostatnio poddzierżawił DW Jarzębata w Wiśle. Zatrudnił tam moją małżonkę (3.10) na umowę lecz nie zgłosił ją do ZUS-u. Ciekawostką jest to że tenże pracodawca jest etatowym kucharzem w słynnym katowickim hotelu z siedzibą we Wrocławiu. Facet wraz z mamuśką i jej konkubentem kiwa pracowników z jego gastronomicznej branży - jak i ile się da. Po złożeniu mu (8.11) wypowiedzenia żona moja dotąd nie otrzymała żadnej zapłaty jak też nie otrzymała świadectwa pracy. Ostrzegam też Was może spotkać taka niegodziwość.

Zostaw merytoryczną opinię o H&B Spółka Cywilna Horodyński Mateusz Brodowski Zbigniew - Wisła

H&B Spółka Cywilna Horodyński Mateusz Brodowski Zbigniew