Opinie o sklep spożywczo-monopolowy Odlot w Tychy

sklep spożywczo-monopolowy Odlot
3 10 21 5 1
Klsududia Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam wiecie może czy praca w sklepie jest ok pracuje się tam 8h czy 12h dziennie.

Dominika Nowy wpis
@Klsududia

Też chciałabym wiedzieć, jaki jest system pracy w Odlot. Mam nadzieję, że ktoś nam napisze. A jakich zarobków oczekujesz?

A Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Super się tutaj pracuje szefostwo świetne i bardzo pomocne pracownikowi.

Tak1Nie1
Dominika Nowy wpis
@A

To fajnie, że praca w sklep spożywczo-monopolowy Odlot Ci się podoba. Profesjonalni, pomocni szefowie mogą sprawić, że aż chce się pracować. Jakie inne zalety tej firmy mogłabyś wymienić?

Tak2Nie
Nazwa działu: Handlowy

Ciekawe która taka mądra ? Takie bzdury pisać ? Szefostwo stara się jak może , dbają o firmę i o pracownika !!! Nikt nikogo nie zmusza do pracy !!! Bzdury poprostu bzdury !!! Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie i nie zmieniła bym na żadną inną.

Nn
Nazwa działu: Handlowy

Szefostwo bardzo dba o swój personel, nikt do pracy nie jest zmuszany, pracuje się tutaj naprawdę bardzo dobrze. a jeżeli komuś się pracować nie chce ale kasę chcą brać to takie osoby zawsze będą narzekać.

TakNie

Co teraz dzieje się aktualnie w sklep spożywczo-monopolowy Odlot? Ostatni post zamieszczony został 7 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Tak2Nie1

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius

Od byłego pracownika, wyłudzają pieniądze od pracowników, zatrudniają bez umowy, oszukują Urząd Skarbowy nie płacąc podatków ...

Tak1Nie

Sandra
@Były pracownik

Ty powinieneś sygnalistą zostać, a nie zajmować się handlem.

Dominika

@Aro, widzę, że jesteś zadowolony z poziomu obsługi w sklepie spożywczo-monopolowym Odlot. Jednak to forum służy do opiniowania firm jako pracodawców. W związku z tym zachęcam osoby pracujące w tej firmie o wznowienie dyskusji na temat pracy w tej firmie. Czy doszło do jakiś ważnych zmian w ostatnim czasie, istotnych z perspektywy pracowników?

Aro

na Begonii zarombista obsługa i babki tez fajne przyjdzcie i sprawdzcie

Dominika

Nie udało mi się odnaleźć żadnych informacji w internecie na temat sklep spożywczo-monopolowy Odlot, ani tych negatywnych komentarzy o których pisaliście, może na forum są osoby które aktualnie pracuj a w Odlocie? Jak obecnie wygląda sytuacja? Coś zmieniło się na plus?

ernest

Nie chce się wierzyć w takie praktyki. W dzisiejszych czasach ludzie są na tyle świadomi swoich praw i organów, do których mogą się udać, kiedy coś się odbywa wbrew prawu pracy, że naprawdę odsunąłbym te wszystkie teorie na bok. Żadnych rekrutacji nie ma, to pracownicy chętnie tam zostają na dłużej.

Tak3Nie

stara

i jeszcze jedno miałam prywatny problem a szefowie mi pomogli i wiem jedno SZANUJ A BODZIESZ SZANOWANY i tak jes polecam

stara

A ja pracuje pracuje możne nie długo bo 5 miesięcy ale wiem jedno polecam super naprawde

kolo

Ktoś wie jak ma na imię taka prześliczna dziewczyna, która obecnie pracuje w odlocie(sierpień 2014) na Wyszynskiego?

lala

w odlocie jest masakra mają ludzi za ścierwa trzeba im robic sniadanka i zanosic zakupy do auta! na każym kroku cie sprawdzaja na kamerach a sami sa najwiekszymi złodziejami.

plop

Chcialbym pochwalic obsluge sklepu przy ul. (usunięte przez administratora), obsluga posiada swiatowe standardy

Zadowolona

Płacą w terminie co do dnia, sporo stałych pracowników od lat a negatywne opinie to zapewne od osób które same chciały robić sobie drugą wypłatę albo pracować się im nie chce ale kasę chcą

TakNie

zgadzam sie najgorsza praca jaką mozesz miec to w odlocie zlodziej oszust i swinia odradzam kozdemu prace w tej "firmie:"

Tak3Nie

gal anonim

(usunięte przez administratora)spółczucia dla tej osoby która zdecyduje się tam pracować. Szef oszukuje jak się tylko da,a poza tym lubi sobie złapać upatrzona przez siebie ekspedientkę tu i tam. Najgorsza praca jaka może być to w odlocie.

Zostaw opinię o sklep spożywczo-monopolowy Odlot - Tychy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie