sklep spożywczo-monopolowy Odlot

Tychy

Opinie o sklep spożywczo-monopolowy Odlot

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Nie udało mi się odnaleźć żadnych informacji w internecie na temat sklep spożywczo-monopolowy Odlot, ani tych negatywnych komentarzy o których pisaliście, może na forum są osoby które aktualnie pracuj a w Odlocie? Jak obecnie wygląda sytuacja? Coś zmieniło się na plus?

ernest
użytkownik zarejestrowany

Nie chce się wierzyć w takie praktyki. W dzisiejszych czasach ludzie są na tyle świadomi swoich praw i organów, do których mogą się udać, kiedy coś się odbywa wbrew prawu pracy, że naprawdę odsunąłbym te wszystkie teorie na bok. Żadnych rekrutacji nie ma, to pracownicy chętnie tam zostają na dłużej.

Od byłego pracownika, wyłudzają pieniądze od pracowników, zatrudniają bez umowy, oszukują Urząd Skarbowy nie płacąc podatków ...

stara

i jeszcze jedno miałam prywatny problem a szefowie mi pomogli i wiem jedno SZANUJ A BODZIESZ SZANOWANY i tak jes polecam

stara

A ja pracuje pracuje możne nie długo bo 5 miesięcy ale wiem jedno polecam super naprawde

kolo

Ktoś wie jak ma na imię taka prześliczna dziewczyna, która obecnie pracuje w odlocie(sierpień 2014) na Wyszynskiego?

lala

w odlocie jest masakra mają ludzi za ścierwa trzeba im robic sniadanka i zanosic zakupy do auta! na każym kroku cie sprawdzaja na kamerach a sami sa najwiekszymi złodziejami.

plop

Chcialbym pochwalic obsluge sklepu przy ul. (usunięte przez administratora), obsluga posiada swiatowe standardy

Zadowolona

Płacą w terminie co do dnia, sporo stałych pracowników od lat a negatywne opinie to zapewne od osób które same chciały robić sobie drugą wypłatę albo pracować się im nie chce ale kasę chcą

zgadzam sie najgorsza praca jaką mozesz miec to w odlocie zlodziej oszust i swinia odradzam kozdemu prace w tej "firmie:"

gal anonim

(usunięte przez administratora)spółczucia dla tej osoby która zdecyduje się tam pracować. Szef oszukuje jak się tylko da,a poza tym lubi sobie złapać upatrzona przez siebie ekspedientkę tu i tam. Najgorsza praca jaka może być to w odlocie.

Zostaw opinię o sklep spożywczo-monopolowy Odlot - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep spożywczo-monopolowy Odlot