Opinie o Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis w Chorzów

ona

nowi młodzi właściciel bardzo mili i bardzo dbają o lokal produkty na super poziomie.. zero odgrzewania wszystko na świeżo no i przy okazji dają pracować i co najwżniejsze zarobić pozdrawiam

Gość Nowy wpis
@ona

Jedzenie drogie i jalowe,brak smaku kucharki

Jakie godziny pracy obowiązują w Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis?

Ja Nowy wpis

Jako stały klient widzę ze szefostwo baru są naprawdę Ok. Zawsze uśmiechnięci i sympatyczni. Dla stałych klientów kompot truskawkowy gratis No mało kiedy się coś zdąży dostać za darmo a w Kindze nie dość ze młodzi właściciele witają mnie uśmiechem od progu to zawsze możemy porozmawiać, pośmiać się !! Taki bar lubię i cieszę się ze mogę być ich klientem nie raz poprawiaja mi na tyle humor ze do końca dnia chodzę z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam serdecznie Pan T

Adam Nowy wpis

Jestem klientem 7

Wojtek

Bar został zamknięty przez wirusa ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Justyna

Można liczyć na jakieś premie albo chociaż napiwki?

Moś

Wiecie co, no powiem Wam, że atmosfera jest ważna, na szczęście tak jak mówisz jest dobrze, nawet coraz lepiej, ja polecam, bo jak nie tu to już nie wiem gdzie można iśc, jeśli nie tutaj, no świetna rzecz

Ujek Dobra Rada

nie zgadzam się z opinią nt. jedzenia. Jadałem tam kilka razy w miesiącu mieszkając wiele lat w Chorzowie. Do tej pory jak przejeżdżam przez Chorzów to śmigam tutaj na obiad, a stać mnie na obiad w niejednej drogiej restauracji. To jest bardzo przyzwoity bar z bardzo smaczną śląska kuchnią, o którym trzeba powiedzieć, że jest bardzo OK!!!

Nie wiem kto to napisał, natomiast wiem ze dużo ludzi pracowało w tym barze i zwolnieni tylko i wyłącznie na własne życzenie(przeważnie nadużywanie alkoholu) zostali szybko zwolnieni. Szefostwo jest wymagające, ale też bardzo w porządku, pracowałam tam długo i zwolniłam się tylko i wyłącznie z tego powodu że godziny mi nie odpowiadały (mam dziecko w wieku przedszkolnym). Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to już zupełnie się nie zgadzam z powyższą opinią! Moczenie w mleku? Chyba wątróbki żeby skruszała (niestety jak się nie znasz na gotowaniu to dla Ciebie wydawało się to dziwne), napewno jedzenie tam jest zdrowe i świeże. Szef prawie codziennie jeździ na zakupy i nie klupuje "na zapas". Tak jak wspominałam pracowałam tam długo i naprawdę wiem jak tam wygląda praca. Gdyby były to inne godziny pracy napewno bym nigdy w życiu się stamtąd nie zwolniła! Pozdrawiam.

zakonnica

witam ,serdecznie nie polecam, ani jedzenia a ni pracy u tych ,[usunięte przez moderatora] ludzi [usunięte przez moderatora] ponizania i atmosfera ,do tylka wiecznie mordy ,nie zadowolone ze strony wlascicieli,To jakas masakra a ci panstwo sa na glowe chorzy i to dosc mocno a jedzenie stare rozmrazane swinstwo moczone w mleku stare mieso fuj i [usunięte przez moderatora] przedewszystkim beeee.ludzie nie polecam tam nic naprawde:

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis - Chorzów

• Jak się pracuje w Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bar Kinga Chorzów Martyna Witalis
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Świętej Kingi 1 lok. 2
    41-500 Chorzów