Constantia Colorcap Sp. z o.o.

Jejkowice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 27 ocen.

Constantia Colorcap Sp. z o.o.
4 27 6 1

Opinie o Constantia Colorcap Sp. z o.o.

zny

Czy ktoś kto pracuje/pracował w tej firmie jest w stanie udzielić informacji jak wygląda praca? Jakie zarobki? Atmosfera? Dzięki.

ciągle pracujący w Colorcap
@zny 01.08.2018 13:17

Cześć zny, praca zależy od działu; prace na magazynie są dla facetów - sporo aluminium do obrobienia, prace na drukarni czy w działach pomocniczych to raczej umiejętność i i dokładność, praca przy pakowaniu to bardziej produkcja manualna. zarobki są ok, w zależności od pracy i działu można całkiem dobrze zarobić. fajna atmosfera, taka normalna lokalna śląsko firma :-)

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Constantia Colorcap Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Constantia Colorcap Sp. z o.o. - Jejkowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Constantia Colorcap Sp. z o.o.