Opinie o Sortex sp. z o.o. w Brzeszcze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sortex sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sortex sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sortex sp. z o.o. w Brzeszcze

ByłyByłyPracowityNiedoceniany

Pozdrawiam Panią szatynkę z Bochni chyba już tam nie pracuje. Pamiętam Pani spódniczkę i kabaretki cos pięknego. Cieszę się taka lacha już tam nie pracuje sam się zastanawiałem jak to możliwe(może z głową cos nie tak) ja tez zrezygnowałem lata temu. Praca tam to masakra. Boże strzeż ludzików bo samobójstwo to mało powiedziane :)

Sortex
@ByłyByłyPracowityNiedoceniany

Szanowny Panie, sporo nieścisłości jest w Pana wypowiedzi. W Bochni nie zatrudniamy Panów. Skąd zatem taki komentarz. Dalsza jego część budzi niepokój stąd zmuszeni jesteśmy zgłosić temat do organów ścigania. Z poważaniem

Krzyś
@Sortex

Zamiast straszyć byłych pracowników,na stronie gdzie chodzi o szczere wypowiedzi,podnieście stawki,standardy bo nawet Ukraińcy nazywają was polską swołoczą.Nie będziecie musieli sami sobie pisać lipnych pozytywnych komentarzy.

Śmiesznek
@Sortex

Do organów ścigania sami się zgłoście PIP,Sanepid,Urząd skarbowy by miał pełne ręce robototy.

Roksi
@Sortex

No ścigajcie faceta za to,że za kobietą się ogląda.Czy napisał gdzie pracował i czy byli pracownicy mają zakaz wstępu do sklepu.W głowę się puknijcie na go worku jest wiele opinii o różnych firmach ale tylko waszą tak błaźni się komentarzami.Osoba,która je pisze powinna faktycznie poszukać organu-mózgiem zwanego.

Iwona

Jeśli szukacie zatrudnienia, może warto aplikować do firmy Sortex? Swoje zgłoszenia możecie wysyłać tutaj: https://www.gowork.pl/praca/sortex-sp.-z-o.o.;pr Dajcie znać, czy jest to pracodawca godny polecenia i czy jesteście zadowoleni z oferowanych warunków.

Krzyś
@Iwona

Ten pracodawca nie jest godny polecenia.Pieniądze marne,żadnego socjalu,praca ponad siły.Traktują pracownika jak śmiecia.Umowy śmieciowe,albo na czarno.Nie polecam,dzisiaj jest wiele pracy,nie trzeba się poniżać za te pieniądze

Śmiesznek
@Krzyś

Jeśli komuś chcemy podłożyć świnie,lub jakaś zemstą po latach to śmiało można polecić.Nic tak nie da po tyłku jak praca w tym wariatkowie.

Daniel

Czy macie jakieś dodatki socjalne? Jaką umowę dostaje się na początek?

@Daniel

Ja odradzalabym tam pracę za ile by nie zapłacili i jaka umowę by nie obiecywali ????

~KIRI

W firmie Sortex pracuję już od jakiegoś czasu. Nie narzekam . Praca jak praca, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sortex sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko emeryt do prac magazynowych
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Aktualność
Firma Sortex otwiera kolejny sklep w Jaśle. Wielkie otwarcie 5 maja, sobota godz. 8.00. Zapraszamy

Ja osobiście jestem zadowolona.

Szczery

Nie polecam. Krotko i na temt.

maja

też pracowałam jakiś czas w tej Firmie i tylko normę podnoszą a zarobek najniższa krajowa nie polecam tam pracy

lori
@maja

Potwierdzam to co napisała maja. Najniższa średnia krajowa, a do tego wszystkiego jak ktoś nowy przychodzi to nie pozwalają wejść do swojego grona. A na dodatek tego nie dostaje się umowy od razu tylko się robi na czarno przez jakiś czas. Jak się człowiek nie sprawdzi to kierowniczka puszcza ściemę, że jak co będzie dzwonić a tu lipa. Więc to już jest pozamiatane, zamiast powiedzieć prosto w oczy sorry batory ale nic ze współpracy, to perfidnie kłamie w oczy. WIEC NIE POLECAM. JEŚLI CHODZI O KASĘ TO TEŻ TOTALNA PORAŻKA

ważne
@lori

A TAK PRZY OKAZJI LORI TO NAJLEPSZE JEST TO, ŻE NIEBIESKI POJEMNIKI NA CIUCHY I BUTY NALEŻĄ DO FIRMY SOTREX WIEC LUDZIE JEŚLI TO CZYTACIE NIE WRZUCAJCIE TAM UBRAŃ BO KUPICIE TO PÓŹNIEJ ZA NIE WIADOMO JAKIE PIENIĄDZE :]

Max
@ważne

Nie masz pojęcia o czym piszesz

mala
@ważne

Zgadzam sie

Agata

Nie polecam . To co można przeczytać poniżej to jak najbardziej prawda, nic dodać nic ująć. Byłam, widziałam, więcej się nie skuszę.

Mala

Nie polecam pracy w tej firmie. Nawet najwiekszemu wrogowi. Na rynku jest o wiele wiecej lepszych ofert niz ta, naprawde. Male pieniądze, wymagania z kosmosu, a nie daj Boze zeby miec wlasne zdanie. Jeszcze raz nie polecam.

Kriss

Do. Pan Komornik. Wlasnie dobrze jest oczerniac kogos kto robi tak samo swoim pracownikom. I gdyby bylo tam tak pieknie i ladnie to opinie bylyby calkiem inne. I nie praw mi kazan przez forum gdzie moge napisac kazda opinie. Pozatym gdybym jeszcze sklamal to ok. A ja napisalem jak jest w 100 %. Zenada, Sortex to zenada. Szef i kierownictwo razem z sekretareczka to im mozesz prawic takie moraly. Odradzam tam pracy kazdemu!!

Antek

Ceny towaru z wyceny to jakaś masakra! Rozumiem że każdy chce zarobić, ale bez przesady niektóre kurtki używane za 300zl-500zl i wcale w nienajlepszym stanie lub uszkodzone. Halo to jest odzież używana! Wiekszosc takich rzeczy można kupic w Internecie w lepszej cenie i nowe! Obecnie sklepy robią całkiem niezłe promocje. Kierownictwo dalej niech winduje ceny to klientów będzie coraz mniej lub będą czekać na 75%

Iwona

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszające dobra osobiste. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Kris

Pracowalem tam 2 miesiace jako operator wozka. I szczerze??? Odradzam wszystkim podjęcia tam pracy!! S(usunięte przez administratora) Wszystkimi sie interesuje tylko nie soba. Nie mozna nic piwiedziec, doradzic itd. Wszystko od dup... strony robione. Nie polecam.

Maria

Nie polecam nikomu tam pracować, no chyba że charytatywnie bo pieniądze są śmieszne. Umowa na pół etatu(przez kilka miesięcy), ale oczywiście pracuje się 8 h dziennie. Grzebanie w każdej kieszonce (nawet tej zaszytej, bo ktoś mógł tam kasę schować i zaszyć) nawet jeżeli ubrania są posiurane, obrzygane i lepiej nie wiedzieć co więcej, bo najważniejsze aby w kieszonce nie został ani grosik... A o kierownictwu nie wspomnę, jedna stara kierowniczka to nie ma dnia aby nie darła pyska po innych pracownicach, a drze się o byle co, to o to że za wolno się rękami przebiera, że się odezwało do współpracowniczki, no o wszystko. A o ubliżaniu z jej strony nie wspomnę, tej pani zachowanie podchodzi pod mobbing! Jedyne kogo się nie czepia to tz. Czopkom (bo tak jej w (usunięte przez administratora) włażą). Na koniec dodam,że wszystkie komentarze które przeczytałam powyżej są jak najbardziej prawdą. Radzę omijać ten zakład szerokim łukiem, no chyba że jest się w sytuacji bez wyjścia jak większość ludzi co tam pracuje. Ja jak na razie szukam pracy gdzie indziej i ulatniam się z Sortexu bo w tym syfie robić się nie da na dłuższą metę.

Jeżyna

Niestety w opinia zwłaszcza tych negatywnych nie ma żadnych insynuacji, nie życzyłabym pracy tutaj najgorszemu wrogowi. wg kierownictwa powinni pracowac tacy ludzie którzy przychodzą i po prostu już wszystko wiedza, wchodza w tyłek kierownictwu, a nawet jesli nie ma racji co strasznie czesto sie zdarza bic sie w piersi i mowic "tak to przeciez moja wina, to ja zle robilam". takie osoby traktuja bardzo dobrze, natomiast ci ktorzy sie sprzeciwiaja sa traktowani jak doslownie smieci. taka osoba bedzie musiala pracowac nie moga na chwile wyjsc do toalety, a lizod.py bede sobie pily z paniami kawke :) niejedna osoba zwalniala sie po wysluchiwaniu jaka nie jest zla i niedobra. a co najlepsze. trzeba pracowac calutki miesiac razem z sobotami i niedzielami, majac z łaską jeden dzień wolnego w miesiącu. w tym co dwa tyg wymiana towaru czyli od 8 do dajmy na to 20 w pracy i w sobote znow na 8. porazka. przepracowac caly miesiac z jednym dniem wolnym i zarobic 2200? to nie jest praca, to jest tylko wyzysk. a psychicznie mozna sie wykonczyc bo kazda pani kierownik chce co innego mowi co innego, po prostu szkoda gadac.

Iwona

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji.

obserwator

nareszcie ktoś napisał opinie o panu kierowniku bo to jest prawda to jest (usunięte przez administratora) który ma manie wyszości tacy ludzie powinni być posyłani na specjalne przeszkolenie z zakresu dobrego wychowania powinien zająć sie tym też związek motorowy i wykluczyć tego pana z rajdów

Tenon

Jesli ktoś lubi grzebać po kieszeniach w obścanych i zabłoconych gaciach po jakimś menelu to jest praca dla takiej osoby :P Naprawde odradzam. Kazda kieszen trzeba sprawdzac. Kierownictwo krzyczy, pracownice nie miłe.

obserwator

ludzie jacy wy jesteście naiwni przeciesz te opinie pozytywne/ pod nikami hehe koralik pisze jedna i ta sama osoba pracowałem tam to wiem kto to a tego szefa to powinien pip tak skontrolować ten człowiek nawet jak przyjdzie to nawet dzień dobry nie powie cłopcy to nawet samochód rajdowy w godzinach pracy mu myją wszystkie opinie negatywne są prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o Sortex sp. z o.o. - Brzeszcze

• Jak się pracuje w Sortex sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sortex sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sortex sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Sortex sp. z o.o.