Opinie o Mondi International w Dopiewo Wyzwolenia 34,36

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondi International. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mondi International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi International w Dopiewo Wyzwolenia 34,36

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mondi International odbywa się również w języku angielskim?

Och

Na stanowisko magazyniera czy pracownika produkcji, bo innej rekrutacji Mondi nie prowadzi na dzień dzisiejszy.

osoba

Czy kierownicy przechodzą psychotesty przed przystapieniem do kierowania ludźmi ?

@osoba

To ciekawe pytanie - mam nadzieję, że jakiś pracownik Mondi International szybko na nie odpowie. A byłbyś zainteresowany podjęciem tam pracy na stanowisku kierowcy?

osoba
@Hanna

KIEROWNICY - Kierownik Miałem kontakt osobisty z jednym z kierowników - miło tego kontaktu nie wspominam. Dlatego pytam czy HR oferuje jakieś testy , sprawdza predyspozycje psychologiczne przed kontaktem z pracownikami, tak aby nie narażać pracowników na niepotrzebny mobbing.

Dominik

Wysokość wynagrodzenia to bardzo indywidualna sprawa !

Nikoś

Ile zarabiaja drukarze , maja chociaz 6/7 na reke ? Wie ktos

Justi

Witam, a jak praca w księgowości? Jest wolny etat

@Justi

Widzę, że interesuje Cię praca w tym dziale w Mondi International. Wysyłałaś już swoje CV do pracy w tym miejscu? Pytałaś już jakiś czas temu, więc może zdecydowałaś się na złożenie dokumentów aplikacyjnych. Masz już doświadczenie w podobnej pracy lub firmie?

Hanna

@anonymous, pytałeś o pracę za pośrednictwem Mondi International. Wygląda więc na to, że chciałbyś wyjechać z tą firmą. Pracowałeś już za granicą, masz doświadczenie we współpracy z tego typu firmami? Daj znać, czy finalnie zdecydujesz się podjąć pracę z Mondi International! Czy ktoś z Was wyjeżdżał niedawno do pracy z tą firmą?

Dno

Niestety, pracowałem w Mondi trzy lata i to jest kpina a nie firma. Co krok to nowe wdrażają procedury które utrudniają pracę, a nie ułatwiają tak jak próbuje wmówić administracja. Poza tym administracja traktuje produkcję jak śmieci. Niestety wiem ile zarabia administracja i w jaki sposób podwyżki uzyskują także niestety jeżeli chodzi o tą firmę nigdy tam nie wrócę a na pewno nie polecę nikomu o zdrowym rozsądku.

@Dno

Witam pracował ktoś przez tą firmę w Niemczech w rzeźni proszę o jakąś opinie.

Hanna

@Jonatanus, dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Mondi International, ale wypowiadając się na forum pamiętaj proszę, że obowiązują tu pewne zasady (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze w wulgarnym tonie lub te zdradzające dane osobowe osób trzecich mogą zostać usunięte przez administratora forum.

Jonatanus

Ogólnie to prawdziwy (usunięte przez administratora), Wiśnia, Justynka i Michał to jedna wielka (usunięte przez administratora) , tylko pod siebie i dla siebie, matactwa, kłamstwo i ogólna tragedia, wyzysk, praca w ponad 30 stopniach, maszyna ma iść maksem 24h na dobę, jak nie to problemy... Podwyżki.... Tak dali jak im się grunt sypał i ludzie zaczęli uciekać do konkurencji.... To z premii za odpad która zabrali zrobili podwyżki - brawo....! Kiedyś za czasów Nordenii walczyliśmy o podwyżki, nie było mowy zarząd nie daje zgody... Ok... Jedziemy na turniej piłki nożnej do niemieckiego oddziału a tam co się dowiadujemy.... 2 podwyżki w ciągu roku... I od tego czasu czas piłki się skończył byśmy za dużo nie wiedzieli.... Chcą wyników, chcą prędkości a nie potrafią zatrzymać starych doświadczonych pracowników lepiej z pod Dino wziąć ziomka za 2300 i niech j3bie jak pies..... Totalny wyzysk i kłamstwo, gdyby usunęli Justynke, Wiśnie i Michała to firma by odzyla.... Ale to jak z politykami od koryta nie odciagniesz... Więcej więcej więcej, szybciej szybciej szybciej a kasa taka jaka była....

Hanna

@Nowy.p, rozumiem, że pracowałeś bądź pracujesz w Mondi International, tak? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca, jaka panuje atmosfera w firmie?

Czy są jakieś zmiany w Mondi International? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Nowy.p

Omijać tą firmę szerokim łukiem a jak przychodzą młodzi do pracy to wytrzymują miesiąc góra dwa nie polecam

Nowy.p

Omijać tą firmę szerokim łukiem a jak przychodzą młodzi to wytrzymują miesiąc góra dwa nie polecam

toja

jakie trzeba miec wyksztalcenie mniejwiecej zeby dostac sie do pracy w mondi ..... czy mam szanse po gimnazjum:P

Mondi my life
@toja

No oczywiście ze masz jako sprzątaczka.

T.W
@toja

Tak wystarczy biorą wszystkich jak leci tylko nie polecam tej firmy

Hanna

@Córkapotrąconego - po nicku stwierdzam, że przechodzicie rodzinną tragedię i rozumiem żal i rozgoryczenie. Pragnę jednak przypomnieć o paru kwestiach: 1. Na tym forum oceniamy firmy jako pracodawców. 2. Nie robimy wycieczek personalnych - nie obrażamy innych. 3. Zawsze przestrzegamy regulaminy GoWork, który akceptowaliśmy podczas pisania pierwszego posta. Jeśli chcecie podzielić się opinią o pracy w firmie Mondi International, to serdecznie zapraszam do dyskusji. Pomoże ona innym użytkownikom.

Córkapotrąconego

Wiśniewski ty (usunięte przez administratora) Za to co zrobiłeś masz przerąbane.!!! Przyznaj się lepiej na policji, bo niedługo twoje zdjęcia zawisną wszędzie.!!!!

Franek

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi!

Przemek

Absolutnie odradzam pani barbara kordynatorka pomylila miejsce pracy 0 szacunku do ludzi 0 zrozumienia 2 miesiace spalem na lozku polowym za 350 euro miesiecznie gdyby nie moja obrotnosc spal bym na sofie 1.5 metrowej lub z obcym chlopem w jednym lozku wybor mialem mondi nie pomoglo bo ma wy....... masz byc produktywny a nie marudzacy po zaliczki trzeba sie prosic jak pani basia ma dobry humor to ogarnie zlodziejstwo talatajstwo co do pracy lekkie mebelki po 120 kg a niemiec po grzbiecie klepie i mowi w glowie robic robic polska swinia z wyplaty jak odliczysz podatki i oczywiscie pokoj 7 metrowy na 2 za 300-350 euro zostaje ci 600-700 euro to za tyle to w pl mozna pracowac ale majwazniejsze ze om nabijesz kieszen przez chociaz 2 miesiece

Hanna

@Były pracownik dziękuję za dokładne opisanie pracy w firmie Mondi International. I w sprawie tych podwyżek nie ma szans na jakieś negocjacje? Myślisz, że to się nie ruszy? Czy te wypadki w pracy mają dotyczyć konkretnej osoby, która dostaje premie czy wszystkich?

Pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć że w Mondi Dopiewo minusy to: - wynagrodzenie coraz słabiej a to dlatego że brak podwyżek od kilku lat, a jeśli już dostaniesz podwyżkę to 30-50gr na godzinę więcej :D oczywiście brutto :) - przełożeni coraz bardziej wymagają więcej i więcej, szybciej pracuj, codzienne spacery z aparatem i fotografują :D - latem na hali panuje upał, temp ok 40 stopni Celsjusza - nie można na halę wnosić żadnych napoi - smród od rozpuszczalników - praca w weekendy - praca po 12h plusy to: - premia roczna od 70%-100% podstawowego wynagrodzenia (pod warunkiem że nie było w danym roku więcej niż 3 wypadków w pracy, jeśli było brak premii) - karta za przestrzeganie BHP 250zł co 3 miesiące - dodatek do obiadów 50%

Hanna

@KAZIU a możesz powiedzieć dlaczego tak się dzieje? Co takiego dzieje się w firmie Mondi International, że pracownicy masowo odchodzą z firmy?

KAZIU

mondi Dopiewo - syf !!!! pracownicy uciekają z tamtąd jak szczury z płonącego statku ( około 40 osób w 2016 ) i w tym roku podobnie !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi International - Dopiewo

• Jak się pracuje w Mondi International?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondi International?

Kandydaci do pracy w Mondi International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondi International

Mondi International