Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne w Krakowie Spółka z o.o

Kraków

Opinie o Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne w Krakowie Spółka z o.o

Adam

Witam, jestem świeżo po studiach i chciałbym podjąć pracę w Okręgowym Przedsiębiorstwie Geodezyjno - Kartograficzne w Krakowie Spółka z o.o, czy są obecnie wolne wakaty?

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne w Krakowie Spółka z o.o, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne w Krakowie Spółka z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne w Krakowie Spółka z o.o