JULNATA

Koszalin

JULNATA

Opinie o JULNATA

Dor Mordor

No słyszałem jakie u was tam cyrki odchodzą. Co niektórzy znajdują tylko to nowe sposoby, by przypodobać się \"Górze\". Jest tam was dużo i powinniście tworzyć zespół, a nie kopać pod sobą dołki. Niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować. Tylko pogratulować.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o JULNATA - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JULNATA