GOBIS F.H.U.

Opinie o GOBIS F.H.U.

Luidzi

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci.

Piotr

Dołączam do negatywnych. Zamówiłem pompę i czekam już miesiąc , nie ma ani pompy ani pieniędzy. Gość bezczelnie rozmawia przez telefon, szybko się rozłączając. Dużo by pisać. Manipuluje danymi na stronie pisząc że towar jest dostępny a później że nie, sprawę kieruję na Policję. Totalne dno.

Lidia

@NIEZADOWOLONY KLIENT, rozumiem, że możesz być niezadowolony ze współpracy z GOBIS, ale przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin ) oraz zachowaniu kultury wypowiedzi. Przypominam także, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w GOBIS w Myślenicach? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

NIEZADOWOLONY KLIENT

Dołaczę się do tych opinii niestety negatywnych. Pompę MH 1300 INOX kupiłem w kwietniu 2017. W sierpniu zaczęła głośno pracować. Poprosiłem kolegę o zawiezienie do naprawy. Po dłuższej chwili okazało się że gwarancja nie obejmuje łożysk. Po dłuższych rozmowach zgodziłem się na ich wymianę na mój koszt. Potem okazało się że to nie to bo podobno pompa była zalana i coś poleciało w silniku. Pan mi powiedział że zalana a ja się go zapytałem w jaki niby sposób skoro różnicówka nie wywaliła bezpiecznika. Kolega umówił się na odbiór pompy zepsutej bo już powiedziałem żeby nic z nią nie robili ale okazało się nie wyjęli łożysk to ustalił że odeślą mi na swój koszt po ich demontażu. Potem walczyłem dzwoniąc kiedy mi odeślą pompę przez trzy miesiące . KOŃCZĄĆ - POPROSIŁEM KOLEGĘ ŻEBY JĄ W KOŃCU SAM ODEBRAŁ I SKOŃCZYŁO SIĘ ODBIOREM W OBECNOŚCI POLICJI I KIEDY KUMPEL MI JĄ ODESŁAŁ OKAZAŁO SIĘ ŻE TE K....... I (usunięte przez administratora) ZAMIENILI ZESPÓŁ TŁOCZĄCY ZE STALOWEGO NA JAKIŚ ZUZYTY NORYTOWY

Lidia

@anonymous, rozumiem, że masz swoje zdanie na temat pracy firmy GOBIS. Czy to oznacza, że byłeś w jakiś sposób związany z tym miejscem? Widzę, że większość wcześniejszych opinii na temat GOBIS pochodzi od klientów firmy. Czy może któryś z obecnych lub byłych pracowników zechciałby się wypowiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

anonymous

Robert. Dobrze zrobiłeś. Poznali się na firmie "gobis f.h.u" w Myślenicach i okolicy. Właściciel szuka nowych klientów których mógłby naciągnąć na swoją niesolidność i chamstwo, dlatego otwiera nowy sklep w Ustroniu, daleko od Myślenic. Nie odbiera telefonu bo wie czego może się spodziewać. Może zarobiłbyś 2600 zł. ale wstydu i nieprzyjemności za dużo więcej.Jeszcze raz ostrzegam.

Marek

W lutym Gobis zaczął swoją działalność w Ustroniu. Trochę to dziwne, bo niedaleko ich sklepu z pompami już działa inny w tym mieście i ma lepszy towar. Szukali pracownika, rozwieszali po okolicy ogłoszenia, więc się tam zgłosiłem, ale pan Robert wydał mi się podejrzany, wciąż dzwonił mu telefon a on nie odbierał, jego pracownik, który mu pomagał przy nowo otwieranym sklepie, twierdził, że w firmie pracuje tylko on, szef i jego żona, ponadto ilość negatywnych opinii w internecie na jego temat i firmy mnie zniechęciła i dałem sobie spokój z tą pracą, nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo obiecywał mi dobre warunki i 2600 na rękę. Napiszcie coś więcej o pracy w tej firmie.

Powiedzcie co się dzieje teraz w GOBIS F.H.U.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Marek
@Administrator 16.02.2018 08:14

Robert

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami o firmie "gobis f.h.u" Myślenice.Nie zasługuje na to żeby pisać dużą literą. Myślę że firma powinna być usunięta z portalu Allegro aby oszczędzić kłopotów innym klientom. Niefachowość, podejście do klienta, sposób załatwiania słusznych reklamacji, brakuje słów aby to opisać. Kto temu "panu" wydał świadectwa które mają świadczyć o jego fachowości? Sprzedać nie sprawny lub z wadami produkcyjnymi towar, nie wymienić na nowy wolny od wad produkcyjnych, nie naprawić w ramach gwarancji, to jest chyba sposób na prowadzenie firmy przez tego "pana". Ryzykując utratę gwarancji jeżeli można mówić o jakiejkolwiek gwarancji ze strony "gobis f.h.u" urządzenie które kupiłem w tej firmie naprawiłem sam. Szkoda nerwów!!! Ostrzegam przed firmą "gobis f.h.u" Myślenice.

Konkurencja pracuje bardzo pilnie. Może warto popisać coś o faktycznej sytuacji?

Borki

Nie bede się rozpisywał na temat mojego problemu ponieważ jest taki sam jak reszta opini tutaj napisanych.MASAKRA

Życzliwy kolega

Czytając te wszystkie opinie to aż się nie chce wierzyć że firma "GOBIS" jeszcze istnieje i ktoś chce od nich coś kupować czy też robić jakieś interesy.Chciałem od nich kupić pompę na allegro ale coś mnie tknęło aby najpierw poczytać opinie ponieważ firma "GOBIS" na allegro istnieje pod dwoma różnymi NIKAMI.Teraz to juz się nie dziwie dlaczego skoro się takie prze krety robi!!!!Dla następnych proponuje unikać tych nazw na allegro "pompy_malopolska" oraz "firmagobis" choć ten drugi to juz chyba jest zablokowany,ale tak dla przestrogi. Pozdrawim

Kupiec

Kupilem w tej jak ze "wspanialej" firmie pare rzeczy niestety jedna z nich okazala sie wadliwa,nie dzialajaca .Korzystajac z prawa do reklamacji postanowilem ja zlorzyc.Niestety zachowanie pani co odbiera telefon jest przerazajaca, a juz nie wspomne o wlascicielu tej firmy ktory jest bardzo arogancki do klienta.Gdy towar został wysłany na reklamacje po miesiacu otrzymalem pismo ze uszkodzenie jest moja wina.Chyba musiałem przez dotyk lub telepatycznie zepsuć towar.Szkoda ze przed zakupem w tej firmie nie poczytalem tych opini.

Dobry duch

Odradzam wszystkim zakupy w tej firmie jak niechcecie miec problemow i tracic czas na bezsensowne przepychanki slowne przy zwrocie towaru czy tez reklamacji.Wlasciciele to powinni sie cofnac o kilkanascie lat jak chca w taki sposób zalatwiac sprawy...!!!!

Lidia

@borki, to mamy już drugą taką sytuację. Czy GOBIS F.H.U. ma jakiś regulamin/procedurę reklamacji, na którą się powołują odmawiając pozytywnego rozpatrzenia wniosku? Na pewno musi coś takiego obowiązywać bo odmowa nie bierze się przecież znikąd.

Lidia

Ze strony GOBIS F.H.U. wynika, że posiadają oni wszystkie wymagane parametry i atesty. @Grzesiek czy zgłaszałeś sprawę do reklamacji i czy dostałeś wyjaśnienie/rekompensatę? Warto dać innym znać jak firma zachowuje się przy reklamacji.

Grzesiek

Nie polecam ten jednoosobowej działalności pana Roberta Pawlikowskiego. Ten człowiek powinien siedzieć w Więzieniu za podróby które sprzedaje. Pompy speroni to chiński szajs, pompy Gobis również.

oiuy

no to pewnie zależy tez od stanowiska pracy prawda?

Wiesiek

Witam ta firma to wielkie nieporozumienie kupiłem od nich naczynie przeponowe które okazało się być niepasujące napisałem do nich że chce zwrócić towar- zero odpowiedzi ,wysłałem towar- zero odpowiedzi , jak się do nich dzwoni udają głupa, rozłączają rozmowę zero szacunku dla klienta, no i nie udała się reklamacja bo listu do nich nie napisałem bo mailowo nie czytają podobno ale jak zapytałem o numer konta na który mam przesłać środki to od razu odpisali . Kupowałem już około tysiąca produktów ale takiego gniota to jeszcze nie trafiłem

Wiesiek

Firma GOBIS jako sprzedawca zbiorników to nic innego jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści, Pan Adam Dyrda (nie wiem czy w ogóle tam ktoś taki pracuje ale tak przedstawił się człek pod nr stacjonarnym) pomylił epoki w jakim przyszło mu sprzedawać to nie KOMUNA człowieku zejdź na ziemię. Myślisz że jak będziesz wydzierał swoją gębę przez telefon to ktoś się wystraszy ? Nie polecam a wręcz odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi. Kupiłem w czerwcu zbiornik zły więc odesłałem go do firmy do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy.

Były

Lepiej z tym oszustem nie podejmować współpracy. @instalator, chce podać go do sądu za te SKM'ki bez uziemienia. Jeżeli bywasz tutaj to daj znak zycia

instalator

Ludzie !!! Ten człowiek powinien trafić do więzienia. Sprzedaje urządzenia (pompy) wyposażone w dwa przewody zasilające BEZ UZIEMIENIA !!!! Opowiada głupoty, iż jest elektrykiem, tym bardziej powinien ponieść odpowiedzialność, bo wie co robi i robi to nadal z premedytacją. Jako pracodawcja jest oszustem, jako sprzedawca jest oszustem. Jako człowiek jest idiotą !!!

mirek

Tomasz, zapomnij o jakimkolwiek systemie motywacyjnym czy premiach... Tam są problemy żeby w ogóle dostac pieniądze, które Ci się należą. Robert, właściciel firmy, myśli że jest najwięszym cwaniakiem i oszukuje ludzi nie wypłacając pensji. Gdy powiesz, że nagłośnisz sprawę, to Cię postraszy podaniem do sądu za szkalowanie dobrego imienia firmy. ;] Sam byłem kiedyś świadkiem, jak przyszedł do niego kierowca któremu nie zapłacił za transport. PIP się tym powinien zająć NIE POLECAM!

jufffi

Witam, mialam mozliwosc poznania firmy gobis. W tym momencie nie idzie z nimi dojsc do porozumienia I w swojej sprawie zglosilam sie do rzecznika praw konsumenta. Firma gobis to OSZUSCI!

tomasz

Własnie, może nie piszmy o jakości produktów Gobis, bo one bronią się same, czy też nie obronią. Napiszcie lepiej proszę o co chodzi, jeśli mamy na myśli pracę w tej firmie. Czy pensje są na czas, czy jest jakiś fajny system motywacyjny, czasem dostanie się premię lub coś w tym rodzaju? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz.

klient - niezadowolony

Chyba, janek z postu z 21-09-2014 i stasiek to jednak Pan Robercik (właściciel), jak zobaczył ile negatywów mu się pojawiło to ratuje upadającą opinię. Tak czy siak pompy od Gobis'a to Chińskie badziewie z (pożal się Boże) gwarancją producenta....

chińczyk

Tak !! jest zadowolony - chińczyk co mu ten "badziew" sprzedaje

siwy

Tak !! jest zadowolony - chińczyk co mu ten "badziew" sprzedaje

gmjsidkfhvn

W 100% zgadzam się z negatywnymi opiniami o tej firmie. Nikomu nie polecam takiego pracodawcy! Oszuści!

Franek

Ta firma ma gdzies klijenta.

Zostaw opinię o GOBIS F.H.U. - Myślenice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOBIS F.H.U.