Opinie o GOBIS F.H.U. w Myślenice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOBIS F.H.U.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOBIS F.H.U. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOBIS F.H.U. w Myślenice

Tomek Nowy wpis

Zupełnie nie polecam pracy w Gobis u Roberta Pawlikowskiego. Jest to (usunięte przez administratora) który (usunięte przez administratora) konsumentów na każdym kroku. Poprzez sprzedawanie chińskich produktów jako włoskie i słowackich części zamiennych do pomp jako czeskie. Jego (usunięte przez administratora) zostanie kiedyś ukrócone przez organa ścigania. Jeżeli ktos jest poszkodowany zapraszam do napisania maila, postaramy się wytoczyć temu człowiekowi pozew zbiorowy. Mail Tomasz.Ada(at)interia.pl

Wiesław Szymański Nowy wpis

Właśnie otrzymałem zbiornik przeponowy 80l stojący, produkt ma fabryczną wadę, spod farby wydobywa się rdza (korozja..). Zadzwoniłem na informacje gdzie pan zostałem bardzo niemiło potraktowany. Każdemu potencjalnemu klientowi odradzam kupowanie w tej firmie, wysyłają produkty które są z wadami fabrycznymi a próby zgłoszenia reklamacji to szczyt cynizmu ze strony sprzedającego!!

Wojtek Nowy wpis

Macie duża konkurencje na rynku ? Jak firma sobie radzi?

Gutek

Ale to jest forum pracownicze więc konkurencja mocno zaczęła inspirować do wpisów?

klient Nowy wpis
@Gutek

Panie Pawlikowski, wy nie macie konkurencji. p.s. sugeruję zamienić wyraz - w Pana wypocinach - inspiruje na aspiruje.

Firma GOBIS F.H.U. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ontario

Gdyby ktoś był zainteresowany, to posiadam dane chińskich producentów od których firma GOBIS sprowadza pompy itp.

Klimatowy
@ontario

Witam, chętnie zapoznam się z danymi o których Pan wspomina w komentarzu: mail(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Melko
@ontario

Chętnie, zapoznam się z danymi chińskich producentów. Potrzebuje części zamienne, a niestety nigdzie nie idzie dostać. Gobis też nie ma nic w magaynie.

Gustaw

Od dawna nikt nie korzystał z forum, taką macie dobrą pracę?

Zbynio

Myślałem o pracy w firmie ale teraz zastanawiam się. Chociaż opinie są różne.

FAZA81

UNIKAJCIE TEGO UŻYTKOWNIKA TO CYMB.Ł BEZ SZACUNKU DLA KLIENTA ,MIAŁ WYSŁAĆ POMPĘ DO PRZELEWANIA MYDŁA , OCZYWIŚCIE NIE DAJE RADY(A ZWYKŁA POMPKA RĘCZNA DAJE BEZ PROBLEMU TYLKO CZŁOWIEK NIE PAPAJ I SIŁ TYLE NIE MA ), POWIEDZIAŁ ŻEBYM JĄ SOBIE U ŚLUSARZA UDOSKONALIŁ ....DEB.L , I NIE MA POJĘCIA KIEDY PRZYJDĄ TE CO BĘDĄ LEPSZE , TOTALNA SPYCHOTERAPIA , POWIEDZIAŁEM ŻE TO NIE MAJĄTEK 270ZŁ I JEŚLI MNIE OLEJE WYSTAWIĘ TĄ OPINIE ,BO SZKODA MI NERW KOLEJNYCH LUDZI, POWIEDZIAŁ ŻEBYM SOBIE WYSTAWIAŁ ŻE NIE MAMY O CZYM GADAĆ .... I TU SIĘ PAN ROBERCIK GRUBO POMYLIŁ BO JESZCZE POGADAMY .... A ŚMICHU BEDZIE PANIE PAWLIKOWSKI PO PACHY

Luidzi

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci.

Dołączam do negatywnych. Zamówiłem pompę i czekam już miesiąc , nie ma ani pompy ani pieniędzy. Gość bezczelnie rozmawia przez telefon, szybko się rozłączając. Dużo by pisać. Manipuluje danymi na stronie pisząc że towar jest dostępny a później że nie, sprawę kieruję na Policję. Totalne dno.

Lidia

@NIEZADOWOLONY KLIENT, rozumiem, że możesz być niezadowolony ze współpracy z GOBIS, ale przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin ) oraz zachowaniu kultury wypowiedzi. Przypominam także, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w GOBIS w Myślenicach? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

NIEZADOWOLONY KLIENT

Dołaczę się do tych opinii niestety negatywnych. Pompę MH 1300 INOX kupiłem w kwietniu 2017. W sierpniu zaczęła głośno pracować. Poprosiłem kolegę o zawiezienie do naprawy. Po dłuższej chwili okazało się że gwarancja nie obejmuje łożysk. Po dłuższych rozmowach zgodziłem się na ich wymianę na mój koszt. Potem okazało się że to nie to bo podobno pompa była zalana i coś poleciało w silniku. Pan mi powiedział że zalana a ja się go zapytałem w jaki niby sposób skoro różnicówka nie wywaliła bezpiecznika. Kolega umówił się na odbiór pompy zepsutej bo już powiedziałem żeby nic z nią nie robili ale okazało się nie wyjęli łożysk to ustalił że odeślą mi na swój koszt po ich demontażu. Potem walczyłem dzwoniąc kiedy mi odeślą pompę przez trzy miesiące . KOŃCZĄĆ - POPROSIŁEM KOLEGĘ ŻEBY JĄ W KOŃCU SAM ODEBRAŁ I SKOŃCZYŁO SIĘ ODBIOREM W OBECNOŚCI POLICJI I KIEDY KUMPEL MI JĄ ODESŁAŁ OKAZAŁO SIĘ ŻE TE K....... I (usunięte przez administratora) ZAMIENILI ZESPÓŁ TŁOCZĄCY ZE STALOWEGO NA JAKIŚ ZUZYTY NORYTOWY

Lidia

@anonymous, rozumiem, że masz swoje zdanie na temat pracy firmy GOBIS. Czy to oznacza, że byłeś w jakiś sposób związany z tym miejscem? Widzę, że większość wcześniejszych opinii na temat GOBIS pochodzi od klientów firmy. Czy może któryś z obecnych lub byłych pracowników zechciałby się wypowiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Robert. Dobrze zrobiłeś. Poznali się na firmie "gobis f.h.u" w Myślenicach i okolicy. Właściciel szuka nowych klientów których mógłby naciągnąć na swoją niesolidność i chamstwo, dlatego otwiera nowy sklep w Ustroniu, daleko od Myślenic. Nie odbiera telefonu bo wie czego może się spodziewać. Może zarobiłbyś 2600 zł. ale wstydu i nieprzyjemności za dużo więcej.Jeszcze raz ostrzegam.

W lutym Gobis zaczął swoją działalność w Ustroniu. Trochę to dziwne, bo niedaleko ich sklepu z pompami już działa inny w tym mieście i ma lepszy towar. Szukali pracownika, rozwieszali po okolicy ogłoszenia, więc się tam zgłosiłem, ale pan Robert wydał mi się podejrzany, wciąż dzwonił mu telefon a on nie odbierał, jego pracownik, który mu pomagał przy nowo otwieranym sklepie, twierdził, że w firmie pracuje tylko on, szef i jego żona, ponadto ilość negatywnych opinii w internecie na jego temat i firmy mnie zniechęciła i dałem sobie spokój z tą pracą, nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo obiecywał mi dobre warunki i 2600 na rękę. Napiszcie coś więcej o pracy w tej firmie.

Powiedzcie co się dzieje teraz w GOBIS F.H.U.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Robert

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami o firmie "gobis f.h.u" Myślenice.Nie zasługuje na to żeby pisać dużą literą. Myślę że firma powinna być usunięta z portalu Allegro aby oszczędzić kłopotów innym klientom. Niefachowość, podejście do klienta, sposób załatwiania słusznych reklamacji, brakuje słów aby to opisać. Kto temu "panu" wydał świadectwa które mają świadczyć o jego fachowości? Sprzedać nie sprawny lub z wadami produkcyjnymi towar, nie wymienić na nowy wolny od wad produkcyjnych, nie naprawić w ramach gwarancji, to jest chyba sposób na prowadzenie firmy przez tego "pana". Ryzykując utratę gwarancji jeżeli można mówić o jakiejkolwiek gwarancji ze strony "gobis f.h.u" urządzenie które kupiłem w tej firmie naprawiłem sam. Szkoda nerwów!!! Ostrzegam przed firmą "gobis f.h.u" Myślenice.

Konkurencja pracuje bardzo pilnie. Może warto popisać coś o faktycznej sytuacji?

Borki

Nie bede się rozpisywał na temat mojego problemu ponieważ jest taki sam jak reszta opini tutaj napisanych.MASAKRA

Życzliwy kolega

Czytając te wszystkie opinie to aż się nie chce wierzyć że firma "GOBIS" jeszcze istnieje i ktoś chce od nich coś kupować czy też robić jakieś interesy.Chciałem od nich kupić pompę na allegro ale coś mnie tknęło aby najpierw poczytać opinie ponieważ firma "GOBIS" na allegro istnieje pod dwoma różnymi NIKAMI.Teraz to juz się nie dziwie dlaczego skoro się takie prze krety robi!!!!Dla następnych proponuje unikać tych nazw na allegro "pompy_malopolska" oraz "firmagobis" choć ten drugi to juz chyba jest zablokowany,ale tak dla przestrogi. Pozdrawim

Zostaw merytoryczną opinię o GOBIS F.H.U. - Myślenice

• Jak się pracuje w GOBIS F.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy GOBIS F.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GOBIS F.H.U.
1.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Wczasowa 26
    32-400 Myślenice