Opinie o Elhurt Plus S.A. w Osieczany

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elhurt Plus S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elhurt Plus S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elhurt Plus S.A. w Osieczany

Amy Nowy wpis

Przy tej odpowiedzi odnośnie warunków na obsługę klienta jestem ciekawa jakie warunki mąż musi spełniać by jako inżynier zarabiać najwyższą stawkę. :) kiedyś w takiej ofercie na roboty elektryczne pisano o różnicy w postaci 3 tysięcy, ciekawe jaka teraz występuje

Specjalistka ds. obsługi klienta ze znajomością jęz. węgierskiego ma podane w ogłoszeniu widełki 5-9 tys. Co trzeba zrobić, żeby móc zarabiać tą najwyższą stawkę? Na jakiej podstawie to jest określane, kto ile dostanie w firmie? Ciekawa jestem mega.

wacek Nowy wpis

odradzam zakupy w firmie elhurt plus straszną tandetą handlują wszegolnosci i marka własna to jakaś kpina a na temat świetlówek to już się nawet nie odzywam od razu od nowości mrugała

aneta

nie polecam pracy w firmie elhurt zarobki są bardzo słabe brak możliwości rozwoju jedynie kto tam dobrze zarabia to pociotkowie i koledzy prezesa którym stworzono sztuczne stanowiska które w normalnie prosperującej firmie nie mają racji bytu

Edyta Nowy wpis
@aneta

witam, czy mogłaby Pani napisać o którym stanowisku jest tu obecnie mowa na czym praca polega? Niskie zarobki to jakie konkretnie i czy wiadomo coś na temat podwyżek wraz z przyszłym rokiem?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży z językiem Rumuńskim - obsługa sprzedaży rynek Rumuński ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Krzysztof

Dzień dobry, Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną jako pracownik działu reklamacji . Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu swoich wieloletnich doświadczeń handlowych i szerokiej wiedzy w zakresie gwarancji i rękojmi co wymagano w ogłoszeniu zaproponowano mi 3000 brutto , mimo że w ogłoszeniu oferowano przedział od 3800-4500 zł . Pozostawiam bez głębszego mego komentarza .Szkoda było mego czasu.

Barbara

Czy któryś z pracowników firmy Elhurt Plus może mi powiedzieć, jakie konkretnie możliwości rozwoju daje pracownikom ta firma? Czy zdarzają się awanse, jakie są wówczas kryteria? Decyduje staż pracy, czy jednak dla pracodawcy ważniejsze jest to, jakie wyniki osiąga dany pracownik? Dobrze byłoby to wiedzieć.

Alicja
@Barbara

Dzień dobry. Jako obecny pracownik firmy Elhurt plus bardzo się cieszę, że właśnie w tym miejscu mam zatrudnienie, gdyż firma daje możliwości osobistego rozwoju, co widać podczas każdego dnia mojej pracy. Przedsiębiorstwo szanuje każdego pracownika i otwiera dla niego wiele możliwości rozwoju i awansu. Liczą się chęci i zaangażowanie. Kadra kierownicza bardzo docenia pracowników, którzy stawiają na rozwój firmy oraz na pracowników, którzy starannie wykonują swoje obowiązki. Wśród współpracowników powoduje bardzo przyjazna atmosfera, niczym w gronie przyjaciół. Każdy pracownik ma inne podejście, wykonuje inną pracę, ale razem dbają o dobry wizerunek firmy tworząc wyjątkową więź między sklepem a klientem.

Edward
@Alicja

Wystawiłaś firmie piękną laurkę. Nie napisałaś tylko jakie są zarobki. Też jesteś z nich zadowolona i są równie dobre jak atmosfera? Ile może dostać na początek pracownik, który jest dopiero przyjęty? Bo myślałem o wysłaniu CV, a nie chce aplikować w ciemno.

Renia
@Edward

Zarobki ok, aplikuj.

Rita.jarosz@gmail.com

Witam, na codzien mieszkam w Belgii biegle posługuje się językiem francuskim. Jeśli praca zdalna jest akceptowana bez konieczności przyjazdu do Polski byłabym zainteresowana. Chciałabym dowiedzieć się nieco więcej na temat zarobków oraz godzin pracy.. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Plus S.A. - Osieczany

• Jak się pracuje w Elhurt Plus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Plus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elhurt Plus S.A.

Elhurt Plus S.A.