Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K. w Osieczany

Barbara Nowy wpis

Czy któryś z pracowników firmy Elhurt Plus może mi powiedzieć, jakie konkretnie możliwości rozwoju daje pracownikom ta firma? Czy zdarzają się awanse, jakie są wówczas kryteria? Decyduje staż pracy, czy jednak dla pracodawcy ważniejsze jest to, jakie wyniki osiąga dany pracownik? Dobrze byłoby to wiedzieć.

Alicja Nowy wpis
@Barbara

Dzień dobry. Jako obecny pracownik firmy Elhurt plus bardzo się cieszę, że właśnie w tym miejscu mam zatrudnienie, gdyż firma daje możliwości osobistego rozwoju, co widać podczas każdego dnia mojej pracy. Przedsiębiorstwo szanuje każdego pracownika i otwiera dla niego wiele możliwości rozwoju i awansu. Liczą się chęci i zaangażowanie. Kadra kierownicza bardzo docenia pracowników, którzy stawiają na rozwój firmy oraz na pracowników, którzy starannie wykonują swoje obowiązki. Wśród współpracowników powoduje bardzo przyjazna atmosfera, niczym w gronie przyjaciół. Każdy pracownik ma inne podejście, wykonuje inną pracę, ale razem dbają o dobry wizerunek firmy tworząc wyjątkową więź między sklepem a klientem.

Edward Nowy wpis
@Alicja

Wystawiłaś firmie piękną laurkę. Nie napisałaś tylko jakie są zarobki. Też jesteś z nich zadowolona i są równie dobre jak atmosfera? Ile może dostać na początek pracownik, który jest dopiero przyjęty? Bo myślałem o wysłaniu CV, a nie chce aplikować w ciemno.

Renia Nowy wpis
@Edward

Zarobki ok, aplikuj.

Rita.jarosz@gmail.com
Kandydat

Witam, na codzien mieszkam w Belgii biegle posługuje się językiem francuskim. Jeśli praca zdalna jest akceptowana bez konieczności przyjazdu do Polski byłabym zainteresowana. Chciałabym dowiedzieć się nieco więcej na temat zarobków oraz godzin pracy.. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K. - Osieczany

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K.