Opinie o Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o. w Ostromecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o. w Ostromecko

Zainteresowana Nowy wpis

Jakieś wieści o pracy w zakładzie ? Poprawiło się ? Jak z finansami ? Bo dochodzą słuchy że atmosfera jak i finanse bardzo słabo

Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowana

Atmosfera ok, ekipa jest stała, mamy premie i dodatki, wiec chyba nie tak zle. Szukają na stanowisko operatora i wózkowego

Lukas

Praca w tym zakładzie to jakaś pomyłka. Dają ogłoszenia że zatrudnią ludzi a po dwóch tygodniach wszystkich zwalniają. Oczywiście jak jest rozmowa to obiecują że nie zwolnią a potem z dnia na dzień ludzie bez pracy zostają.. płacą najniższą krajową a premia to tylko w gadaniu.nie polecam

@Lukas

Lukas pracuje w tym zakładzie od dłuższego czasu i nie kojarze żadnej osoby która została zwolniona, tym bardziej ze cały czas doświadczonych ludzi do pracy potrzeba i wiem, że szukają nawet w tym momencie. Chyba ze mówisz o pracownikach tymczasowych, którzy są zatrudnieni przez agencje z góry na dany okres i o tym wiedza. Ja premie dostaje… i widocznie skoro ty nie dostałeś to nie zasłużyłeś. Ale jak czytam twoj komentarz to zaczynam wątpić ze tam pracowałes…

Lukas

Hmm pupilek? Nie muszę ci udowadniać że pracowałem i nie polecam.. szkoda zdrowia

SzefWszystkichSzefów

Nie ma osoby ktora by premii nie dostała, bo pracuje na premie cały zakład i cały zakład ja dostaje, a realnie na premie pracują tylko wózkowi i produkcja.

@SzefWszystkichSzefów

No realnie tak to wygląda no ale firma działa jednak jako całość. A ile tej premii wychodzi tak w ogóle?

Szef Wszystkich Szefów
@Zuzanna

Na rękę 300zł raz czasami dwa razy w roku ????

@Szef Wszystkich Szefów

Raz do roku? Nie no nawet ok a są jakieś nagrody miesięczne? ;)

Szef Wszystkich Szefów
@Zuzanna

Nagrody ? ???? Nie w tym zakładzie, nagroda to opierdziel od kierówników bo nie da się zrobić normy na maszynach ktorym przeglądu się nie robi bo po co ????

@Szef Wszystkich Szefów

Co Ty. A jaka jest w takim razie ta cała norma, że się niby nie da?

@Zuzanna

Ten cały szef wszystkich szefów to już chyba sam nie wie o czym pisze ;) Raz mówi, że nie ma premii a za chwile, że wszyscy premie dostają :D ale oczywiście nie słusznie bo tylko 2 osoby pracują a reszta siedzi. Ja wróciłem po przerwie pracy w tym zakładzie i widzę same pozytywne zmiany. Praca jest prosta i potwierdzam, że wszyscy otrzymujemy premie co miesiąc i nie słyszę żeby ktoś narzekał z tego powodu :)

Zuzanna

Nie lubię jak ktoś wkręca, szkoda czasu na to. A to prawda, że kierownicy tak ostro trzymają się tutaj dyscypliny? Jakie są normy do wyrobienia?

Szef wszystkich szefów Nowy wpis
@Zuzanna

Nie pamiętam dokładnie, ale na szkle 0.7 7 palet na godzine, układanych ręcznie, 0.3 4 albo 5 palet na godzine to jest norma, też układane ręcznie.

Szef wszystkich szefów Nowy wpis

Jak wspomniałem, bo raz premia jest, raz jest raz jej nie ma, zalezy jak Dyrektorom podpasuje.

Ciekawy

Szukają może do pracy w Ostromecko ? Jak na ten moment wygląda praca ? Są jakieś zmiany na plus bo czytając poprzednie komentarze chyba nie jest ciekawie

@Ciekawy

Ja pracowałem wcześniej w tym zakładzie, odszedłem i teraz pracuje tam ponownie. Nie żałuję i jestem bardzo zadowolony z pracy. Wiem również, że niebawem ma się pojawić ponownie w zakładzie były pracownik co chyba potwierdza, że dobrze się tutaj pracuje. Podpytam czy szukają kogoś do pracy.

Obecnie zakład jest po zmianie zarządu , który ma Cię za nic. Nie szanują pracowników. Najważniejsza jest wyrobiona norma. Nie interesuje ich czy w 3 czy 5 osób na zmianie, pracuje się jak za dwie. O podwyżki też nie ma co liczyć. A osoby zatrudnione przez agencje nawet nie mają premii produkcyjnej. Odradzam tam pracę.

Tak czytam komentarze i nie rozumiem skąd takie opinie… Zarzad mieści sie pod Krakowem i nikt nie ma z nimi kontaktu. Pracuje sie Ok ludzie bardzo fajni a gdzies pracowac trzeba i tu przynajmniej nie jest ciezko. Co do podwyżek to powiem tylko ze ostatnio premia za wydajność to bylo dodatkowo 30% mojej wypłaty.

Nigdy więcej

Haha łatwa praca? Opowiedz w jakich temperaturach pracuje zimą produkcja nie wspominając o tym że jak nie ma pracy w sezonie to ludzi zwalniają bez powodu.a ci co zostaną muszą na mrozie się kręcić żeby na kamerach było widać ich..premia?? Gratulacje tylko ciekawe jak długo bo do tej najniższej krajowej to te trzysta na rękę się przyda.. Zarząd pod Krakowem ale na miejscu przecież ma swoich zaufanych ludzi, którzy przekażą wszystko a nawet więcej bo jak każą szukać oszczędności to szybko pozwalnia ludzi i już ma plusy.. gdzieś pracować trzeba owszem tylko nie tam... Młodzież sama ucieka a zostają tylko ci co potrafią naprawić cokolwiek bo też nie ma kto i mają swoje lata więc będą do emerytury czekać tylko..

SzefWszyskichSzefów

30% pani wypłaty to premia, czyli w sumie, nie dużo skoro premia jest raz na rok lub, lub dwa lata, zwłaszcza kiedy ludzie (usunięte przez administratora) jak woły za najniższą krajową. Trzeba być naprawdę zdesperowanym że by pracować tam dłużej niż rok. Ludzie sami powinni się zbuntować i przypomnieć pracodawcy kodeks pracy. Np. W jakich temperaturach pracują ludzie. Z mojej strony powiem tylko tyle, odradzam każdemu podjęcia pracy w tym (usunięte przez administratora). Maszyny naprawiane na (usunięte przez administratora) byle działało i nikogo nie obchodzi że normy się nie da zrobić, bo maszyny nie miały przeglądu ani serwisu od lat Kościuszki Operatorzy którzy zamiast pracować na maszynach, mają za zadanie przezbrajać maszyny i jeszcze je naprawiać, a DUR smacznie sobie śpi lub pije kawkę wraz z kierownikami produkcji. Zdarzało się też że od jednego kierownika było czuć woń alkocholu i to dosyć często A co śmieszniejsze, w starych szafkach na terenie zakładu, puste puszki po piwie. Praca w zimie na hali, przymuszano do pracy w temperaturze bliskej 0 stopni, lub niżej Mówiąc pracownikom że jak chcą to pojedynczo mogą iść się ogrzać na stołówce, to jest chore i przeciwne z kodeksem pracy Przerwa 20 minut, tylko rządzący zapominają że 20 minut jest dla pracownika, a nie 20 minut na dojście do stołówki. A na koniec, uprzedzam że będę dochodził swoich praw, i na Państwowej inspekcji pracy to się nie skończy. Pozdrawiam

Ewelina
@SzefWszyskichSzefów

Daj znać co to dało, kiedy już będzie po kontroli. OK?

@SzefWszyskichSzefów

Hahaha w Ostromecko zapierdziel na produkcji???? pracowałem tam w DUR rok temu i widzialem jak co 5 minut grupki z produkcji na fajeczke chodzą i jeszcze ruchy jakby nogi mieli powiązane. Najlepszy byl kierowniczek co na zarządzaniu produkcją znał sie jak na balecie, ale z tego co wiem to już wyleciał wiec może coś na dobre sie tam zmienia. Odszedłem bo znalazłem lepiej płatną prace wiec sie nie zastanawiałem.

SzefWszystkichSzefów

otóż to ! Zapierdziel niesamowity, z tym że 2 osoby robia cała produkcje, reszta sobie gada albo siedzi na stołówcę, i ma wystane w to, pupilki wraz z kierownikiem, rajeczka co 25 minut, a ty (usunięte przez administratora) robiłeś w dur, rok temu, przez rok sporo się zmieniło od zmiany lidera! Oraz Dyrektora na pana Adama. Istna tragedia, nic więcej, rok temu było wmiare spoko.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o. - Ostromecko

• Jak się pracuje w Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o.
  • Zdrojowa 3
    86-070 Ostromecko

Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o.